Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -49%
 • Katalogové číslo: 74059
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

FA Xtreme Napalm Igniter Shot 60 ml

Fitness Authority Xtreme Napalm Igniter Shot 60 ml - preparát určený osobám praktikujícím aktivní životní styl, a je zvláště doporučen před plánovaným fyzickým vypětím, které také předpokládá větší motivaci i koncentraci.

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
FA (Fitness Authority)
balení
60 ml

49 Kč (sleva 49%)

25 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Xtreme Napalm Igniter Shot 60 ml výrobce Fitness Authority

Xtreme Napalm® je nejnovější doplněk firmy FA® nutrition, nově s PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine . Je to úplně jiný přípravek, než dřívější formy Xtreme Napalm®. Každá láhev dává 8 g vědecky propracované směsi aktivních látek, bez přídavku kreatinu a nepotřebných sacharidů.

Kofein dodává energii, beta-alanin podporuje syntézu bílkovin, citrulin doplňuje ATP, elektrolity napomáhají správnému zavodnění a 3 různé formy arginiu podporují vytváření oxidu dusnatáho. Tato unikátní směs je dokonalým řešením pro užívání před tréninkem i po celý den. Produkt v podobě shotů je universální přípravek pro sportovce různých disciplín.

FA Xtreme Napalm Shot vlastnosti:

 • Neobsahuje cukr.
 • Vědecký navržená směs aktivních látek.
 • Neobsahuje kreatin.
 • Mohutná dávka energie.
 • Větší výdrž.
 • Zvýšené vytváření oxidu dusnatého.
 • Doplňuje ATP a zásoby fosfokreatinu.

K čemu slouží ?
Motivace hraje klíčovou roli v sportovních i kulturistických výkonech. Když se staneš mohutnějším silnějším a zkušenějším pomalu zjišťuješ, že je daleko těžší pokročit dále bez odpovídajícího psychického rozpoložení. A proto byla stvořena série Xtreme Napalm. Suplement Xtreme Napalm je preparát určený osobám praktikujícím aktivní životní styl, a je zvláště doporučen před plánovaným fyzickým vypětím, které také předpokládá větší motivaci i koncentraci. Složky produktu podporují organismus během zvýšené fyzické a psychické zátěže. Zlepšuje kondici, reflexy a maximalizuje schopnost koncentrace. Přídavek argininu ve stravitelné formě způsobuje rozšiřování cév, zlepšuje krevní oběh a umožňuje dodávat více živin do svalů pro efektivnější růst. Dávkování v tekuté formě ještě umocňuje správnou funkci účinných látek. Nejsou použity žádné cukry, takže si můžete být jisti hladinou tělesného tuku. Účinné aktivní složky posilující důležité reakce byly koncentrovány do tekuté, snadno polknutelné formy.

Výhody tekuté formy:

Míra absorpce látek je výrazně větší, než v případě tablet a kapslí. A to vše v malé praktické láhvičce

Současné skladové zásoby nabízejí v závislosti na příchutích zástupce novějšího i staršího obalu. Obsah produktů je totožný.

Upozornění: obsahuje kofein - není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy,není vhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem či jinými kardiovaskulárními potížemi. Obsahuje sladidla. Určeno pouze pro zdravé dospělé osoby. Neužívejte, pokud jste alergický (alergická) na nějakou složku produktu. Obsahuje alergeny z mléka. Tento suplement není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém, chladném místě. Chraňte před přímým slunečním světlem. Spotřebujte nejlépe před datem uvedeným na obale.

Dávkování:

 • Konzumujte 1/2 lahvičky (30ml) 30min před tréninkem. Během tréninku doplňujte dostatečně tekutiny.
   

napalm_xtreme

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám