Můj účet
Přihlášení
Menu

FA Xtreme Napalm Vitargo 1000 g

Hodnotili již 3 zákazníci

FA Xtreme Napalm Vitargo 1000 g

Hodnotili již 3 zákazníci
1000 g jablko/hruška
749 Kč
skladem
749 Kč
1000 g ananas kiwi
749 Kč
Momentálně nedostupné
749 Kč
1000 g mojito
749 Kč
Momentálně nedostupné
749 Kč
1000 g vodní meloun
749 Kč
Momentálně nedostupné
749 Kč
1000 g pomeranč
749 Kč
Momentálně nedostupné
749 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
AKCE: Doprava ZDARMA s Balíkovnou nad 500 Kč

Xtreme Napalm Vitargo 1kg výrobce Fitness Authority

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® - Silný předtréninkový stimulant, nově s PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine

 • Skvěle připraví tělo na extrémně namáhavý trénink
 • Zlepšuje koncentraci
 • Výrazně zvyšuje vytvářenou energetickou hladinu
 • Bez přídavku cukru!
 • 50 dávek v každém balení!
 • obsahuje Vitargo ®, nově i PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine

Makromolekulární sacharidy Vitargo ® jako zdroj rychle využitelné energie je k dispozici v nové verzi - Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ®.

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® z řady Xtreme je předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu „svalové pumpy” během vysoce náročných tréninkových seancí. Každá z fyziologicky aktivních složek byla vybrána tak, aby vyvolala co nejefektivnější dopad na Vaší muskulaturu. Na rozdíl od klasických předtréninkových doplňků, složkové komplexy obsažené v Napalm Vitargo ® opravdu fungují, což přímo dokládají výsledky kulturistů - radikální zesílení a prudký nárůst svalové hmoty.

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & Focus Complex jsou díky různým mechanismům fungování přesně tím, co zefektivní Váš trénink na maximum. Optimální množství arginin alfa-ketoglutarátu s citrulinem zvyšuje endoteliální vylučování oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy a významně posiluje transport živin, včetně anabolických stimulátorů, přímo k pracujícím svalům. Jak ukazuje výzkum, citrulin obsažený ve směsi Xtreme Power & Focus Complex také snižuje množství kyseliny mléčné ve svalech, čímž se výrazně obměňují tréninkové možnosti. Tento efekt je také podporován přítomností beta-alaninu, jako součást karnosinu, nejvýznamnější látky zodpovědné za nitrobuněčnou rovnováhu. Díky Napalmu Vitargo ® můžete během krátké doby zintenzivnit své tréninky až na hranici lidských možností !

Xtreme Power & Focus Complex společně s vitamínovým komplexem skupiny B zaručuje maximální soustředěnost, minimální svalovou únavu a schopnost vydržet i tréninkové ,,maratóny“. Tato směs dodá i těm nejtěžším tréninkům nádech procházky růžovým sadem a pomůže úplně zužitkovat rezervní energii bez jakékoli újmy.

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® dodává nejdůležitější antioxidanty a minerální látky. Optimální dávky antioxidantů „odklízí” volné radikály vznikající při cvičení a tím zabraňují mikropoškození vznikající během tvrdých tréninků; snižují tempo nežádoucích katabolických procesů, ke kterým dochází ve svalových tkáních. Navíc obsahuje směs Delivery&Electrolite Complex s klíčovými elektrolyty, které způsobují optimální hydrataci organismu a acidobazickou rovnováhu svalové tkáně, díky čemuž máte jistotu, že všechny metabolické procesy probíhají kvalitně s odpovídající rychlostí.

O jedinečnosti Napalm Vitargo ® svědčí také skutečnost, že jako jediný na trhu dodává rychle vstřebatelné vysokomolekulární sacharidy (Vitargo ®), které slouží jako snadno dostupný zdroj energie během tréninku. Tuto skutečnost prokázalo několik klinických studií stejně jako fakt, že v porovnání s maltodextrinem či jednoduchými cukry velmi rychle obnovuje svalový glykogen1,2,3. 

Doporučené dávkování:

  • 2 odměrky (10,7 g) rozmíchejte v 200 ml vody a konzumujte 30 minut před tréninkem
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku

Současné skladové zásoby nabízejí v závislosti na příchutích zástupce novějšího i staršího obalu (složení a nutriční hodnoty jsou stejné).

Upozornění: Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži. Obsahuje kofein – není vhodné pro děti a těhotné ženy – obsah kofeinu v jedné dávce 200 mg. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např. astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

 • Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

  xtreme_napalm_vitargo_new

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení jedné dávky:
Dávka: 1 odměrka (10,7g)
Počet dávek v balení: 93
:
Složení  
Vitamín C                                                                     100 mg  
Niacin                                                                           10 mg  
Vitamín B6                                                                      4 mg  

Napalm Proprietary Formula
NAPALM PROPRIETARY FORMULA
XTREME NO-VULUMIZING COMPLEX
3000 mg
Arginie AKG  1000 mg
Beta alanine  2000 mg
XTREME POWER & FOCUS COMPLEX 1550 mg
Taurine  500 mg
Kofein bezvodný  200 mg
Citrulina malate  750 mg
Glucuronolactone  100 mg
ELECTROLITE & DELIVERY COMPLEX 5255 mg
Vitargo® (ječný škrob) 5 000 mg
hydrogenuhličitan sodný  90 mg
kaseinový hydrolyzát PeptoPro  250mg
Fosfát hořečnatý 50mg
fosfát draselný 90 mg
 

Ostatní složky:
Beta-Alanin (CarnoSyn®), Arginin AKG, citrulín malát, taurin, kaseinový hydrolyzát (PeptoPro®), Glukuronolakton, kyselina L-askorbová, Hydrogenuhličitan sodný, Fosfát hořečnatý, Fosfát draselný, pomerančové aroma, kofein anhydrát, nikotinamid, sladidlo (sukralóza), pyridoxin-hydrochlorid, barvivo E110 (může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost u dětí), seleničitan sodný, kyanokobalamin

Kontraindikace a varování:
Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Vysoký obsah kofeinu (200 mg / dávka). Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu může být nebezpečný dětem, mladistvým do 16 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami.

Skladování:
Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotili již 3 zákazníci

 • 2. 9. 2021 v 10:14
  Josef Šuták
  Kvalitní poměr cena X hmotnost. Šlape pořád stejně dobře.
 • 17. 12. 2020 v 20:25
  Miroslav malak
  Cekal jsem vic,prumerny
 • 28. 8. 2020 v 19:49
  Milan Fojtík
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz