Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -30%
 • Katalogové číslo: 150470
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

FA Xtreme Napalm Vitargo 500 g

FA Xtreme Napalm Vitargo 500 g - Silný předtréninkový stimulant + rychle vstřebatelné vysokomolekulární sacharidy (Vitargo ®), které slouží jako snadno dostupný zdroj energie během tréninku, nově s PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
FA (Fitness Authority)
balení
500 g

699 Kč (sleva 30%)

489 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Xtreme Napalm Vitargo 500 g výrobce Fitness Authority

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® - Silný předtréninkový stimulant, nově s PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine

  • Skvěle připraví tělo na extrémně namáhavý trénink
  • Zlepšuje koncentraci
  • Výrazně zvyšuje vytvářenou energetickou hladinu
  • Bez přídavku cukru!
  • 50 dávek v každém balení!
  • obsahuje Vitargo ®, nově i PeptoPro® a CarnoSyn® beta-alanine

fitness-authority-Napalm-vitargo-500g

Makromolekulární sacharidy Vitargo ® jako zdroj rychle využitelné energie je k dispozici v nové verzi - Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ®.

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® z řady Xtreme je předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu „svalové pumpy” během vysoce náročných tréninkových seancí. Každá z fyziologicky aktivních složek byla vybrána tak, aby vyvolala co nejefektivnější dopad na Vaší muskulaturu. Na rozdíl od klasických předtréninkových doplňků, složkové komplexy obsažené v Napalm Vitargo ® opravdu fungují, což přímo dokládají výsledky kulturistů - radikální zesílení a prudký nárůst svalové hmoty.

Xtreme NO-Volumizing Complex spolu s Xtreme Power & Focus Complex jsou díky různým mechanismům fungování přesně tím, co zefektivní Váš trénink na maximum. Optimální množství arginin alfa-ketoglutarátu s citrulinem zvyšuje endoteliální vylučování oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy a významně posiluje transport živin, včetně anabolických stimulátorů, přímo k pracujícím svalům. Jak ukazuje výzkum, citrulin obsažený ve směsi Xtreme Power & Focus Complex také snižuje množství kyseliny mléčné ve svalech, čímž se výrazně obměňují tréninkové možnosti. Tento efekt je také podporován přítomností beta-alaninu, jako součást karnosinu, nejvýznamnější látky zodpovědné za nitrobuněčnou rovnováhu. Díky Napalmu Vitargo ® můžete během krátké doby zintenzivnit své tréninky až na hranici lidských možností !

Xtreme Power & Focus Complex společně s vitamínovým komplexem skupiny B zaručuje maximální soustředěnost, minimální svalovou únavu a schopnost vydržet i tréninkové ,,maratóny“. Tato směs dodá i těm nejtěžším tréninkům nádech procházky růžovým sadem a pomůže úplně zužitkovat rezervní energii bez jakékoli újmy.

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo ® dodává nejdůležitější antioxidanty a minerální látky. Optimální dávky antioxidantů „odklízí” volné radikály vznikající při cvičení a tím zabraňují mikropoškození vznikající během tvrdých tréninků; snižují tempo nežádoucích katabolických procesů, ke kterým dochází ve svalových tkáních. Navíc obsahuje směs Delivery&Electrolite Complex s klíčovými elektrolyty, které způsobují optimální hydrataci organismu a acidobazickou rovnováhu svalové tkáně, díky čemuž máte jistotu, že všechny metabolické procesy probíhají kvalitně s odpovídající rychlostí.

O jedinečnosti Napalm Vitargo ® svědčí také skutečnost, že jako jediný na trhu dodává rychle vstřebatelné vysokomolekulární sacharidy (Vitargo ®), které slouží jako snadno dostupný zdroj energie během tréninku. Tuto skutečnost prokázalo několik klinických studií stejně jako fakt, že v porovnání s maltodextrinem či jednoduchými cukry velmi rychle obnovuje svalový glykogen1,2,3. 

Doporučené dávkování:

  • 2 odměrky (10,7 g) rozmíchejte v 200 ml vody a konzumujte 30 minut před tréninkem
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku

   Upozornění: Určeno pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži. Obsahuje kofein – není vhodné pro děti a těhotné ženy – obsah kofeinu v jedné dávce 200 mg. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např. astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

Dotaz

 • pavlína michlová dne 26. 12. 2016 v 16:42 napsal: Reagovat

  dobrý den mám 17ti letého syna pravidelně cvičí a posiluje chtěl odemně dárek kterému absolutně nerozumím dal mi odkaz na tyto stránky .....děkuju mu mám objednat ??? fan extreme napalm vitargo 500 g ??? a jiné nechám si poradit děkuji....

 • Admin dne 28. 12. 2016 v 13:35 napsal: Reagovat

  Dobrý den, před tréninková formuli , kterou bych v tomto věku zatím neužíval. Raději mu pořiďte proteinový nápoj který je nezbytný pro tvorbu a regeneraci svalů. Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám