Můj účet
Přihlášení
Menu

Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogen Ground Coffee Mix 340 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogen Ground Coffee Mix 340 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Four Sigmatic Ashwagandha & Chaga Adaptogen Ground Coffee Mix 340 g

Zkroťte stres a zvládejte svoje každodenní povinnosti s přehledem! Makáte právě na důležitém projektu? Potřebujete včas odvézt děti do školy? Přibrali jste si druhou práci bokem? Jakkoli aktivně trávíte svůj čas, doplňte si energii a hlavně – udržte si vnitřní klid, jasnou hlavu i bdělost díky vynikající mleté organické kávě s přídavkem mocných adaptogenů tulsi a ashwagandhy.

Lahodná káva s adaptogeny posílí vaše myšlení a pomůže vám s napjatými nervy i obavami. Dejte si Adaptogen Ground Coffee a zůstaňte v klidu!

Klidní a bdělí i při náročných úkolech

Máte stresující a namáhavý život? Vyhněte se klasické podrážděnosti způsobené přemírou kofeinu. Šálek lahodné kávy s adaptogenními bylinami a funkčními houbami vám rozhodně udělá dobře.  

Co jsou to adaptogeny? Jedná se o rostliny, které obsahují spoustu účinných látek pro zvýšení odolnosti vůči stresovým situacím jako úzkost nebo tělesná indispozice. Během psychicky náročného období nastolují vnitřní harmonii. Na mnoha úrovních organismu pomáhají čelit nepříznivým podmínkám, a to přesně tam, kde je to potřeba. Podporují duševní zdraví a celkově posilují náš organismus. 

Tulsi je jedním z nejúčinnějších adaptagenů na podporu udržení vnitřního klidu. Ajurvéda tulsi po staletí uznávala a ctila pro její schopnost zlepšovat náladu, povzbuzovat trávení a harmonizovat energii. 

Kávový mix však obsahuje další silné adaptogenní rostliny pracující pro udržení psychické pohody – ashwagandhu a eleuthero. Ashwagandha pomáhá zvládnout úzkostné myšlenky a posiluje ve chvílích vyčerpání. Ženšen sibiřský neboli eleuthero zase pomáhá zvýšit vytrvalost a výdrž.

Funkční houba chaga celkově posiluje organismus a zvyšuje odolnost.

Nezáleží, kolik nevyřízených mailů čeká ve vaší schránce. Pusťte se houževnatě do toho a vyřešte, na čem opravdu záleží!

 • lidem ve stresu, kteří touží po vnitřní pohodě
 • všem, kteří potřebují s klidem zvládat náročné požadavky všedních dnů
 • pro podporu trávení
 • pro celkové zvýšení energie
 • pro zlepšení imunity
 • pro celkové posílení organismu
Pět ingrediencí v lahodném šálku 
1) Káva
Tato prémiová mletá káva patří k lahodné odrůdě 100% Arabica, vypěstované ve vysokách nadmořských výškách pohoří Sierra Nevada de Santa Marta v Kolumbii. Kávové boby se po sklizni velmi šetrně zpracovávají. Díky vysokému podílu srážek v tamějším klimatu si káva zachovává jemnou karamelovou chuť. 

Káva je výrobci pravidelně testována s výsledkem nulového obsahu pesticidů. Neustále jsou také prováděny externí laboratorní testy na zjištění obsahu mykotoxinů s cílem zajistit jejich minimální množství. Jedná se tedy o produkt té nejvyšší kvality.

Věděli jste, že káva je zdrojem antioxidantů, které pomáhají chránit buňky před volnými radikály a jsou prevencí proti vzniku množství civilizačních chorob? Nebo že kofein přispívá ke spalování tukových zásob a zvýšenému spalování kalorií. 

2) Ashwagandha / vitánie snodárná 

Vitánie snodárná neboli ashwagandha je známá jako jedna z nejmocnějších bylin ajurvédské medicíny. Coby silný adaptogen byla využívána v řadě situací, zejména jako podpora v období stresu nebo během stavů vyčerpání. Napomáhá odolnosti vůči vnitřnímu i vnějšímu stresu, zlepšuje kognitivní funkce a posiluje nervový aparát. Konzumace této byliny zvyšuje celkovou energii a povzbuzuje životní vitalitu.

Ashwagandha je také uznávanou oporou pro zdraví reprodukčního systému. Kořen rostliny obsahuje antioxidanty, které chrání organismus proti předčasnému stárnutí. 

3) Chaga / rezavec šikmý

Tato dřevokazná houba, paradoxně označovaná za „krále hub“ nebo „lesní diamant“, roste na břízách a listnatých stromech. Ruské lidové léčitelství ji využívá po stovky let jako podporu  fyzické odolnosti a normální funkce imunitního systému.

Během druhé světové války ve Finsku bývala chaga pro svou chuť a podobný aromatický profil užívána jako náhrada tehdy nedostupné kávy a zároveň pro zahnání únavy a získání nových fyzických sil. A ještě mnohem dříve před tím ji proslavili obyvatelé jedné sibiřské vesnice, kteří ji také používali jako náhražku kávy a čaje, díky čemuž se těšili neobvykle pevnému zdraví.

4) Tulsi / bazalka posvátná 

Tato rostlina, známá též jako „královna bylin“, je již po staletí využívána v ajurvédě jako prostředek, který uvolňuje stres a přináší pomoc během psychicky náročného období. Napomáhá správnému trávení a podporuje vyváženou energii.

5) Eleuthero / ženšen sibiřský

Eleuthero neboli sibiřský ženšen je adaptogenní kořen pocházející ze severovýchodní Asie. Po staletí byl využíván tradiční čínskou medicínou, ruskou a korejskou lidovou medicínou jako podpora výdrže, vytrvalosti a celkové pohody. Je také skvělý pro zlepšení imunity a celkové posílení organismu.

Jak ho užívat? 

 • Zalijte 4 lžičky (21 g) 3-4 dcl horké vody a připravte na způsob french press.
 • Lze „vylepšit“ přidáním rostlinného mléka nebo přírodního sladidla.
 • Pro krémovější texturu doporučujeme přidat trošku kokosového oleje nebo ghi.
 • Můžete si z něj vytvořit „neprůstřelnou kávu“ – tzv. bullet proof coffee.
 • Vyzkoušejte také jako vychlazený nápoj s ledem. Potěší vaše chuťové pohárky jako odpolední drink.
 • Adaptogen Coffee si dávejte místo svého obvyklého šálku kávy.
 • Pijte ráno nebo odpoledne.
 • Užijte si lahodný šálek při cestování nebo během práce.

Balení: 340 g

Dávka: 4 lžíčka (21 g) 

Počet dávek v balení: 16

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není zdrojem tuků ani bílkovin. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení v jedné dávce (tj. 21 g):
100 % mletá Arabica káva* (Fairtrade), extrakt z ashwagandhy* 300 mg, extrakt z eleuterokoku*, extrakt z bazalky posvátné* (tulsi) 100 mg, dvojitý extrakt z houby Chaga (Inonotus obliquus). (*=USDA organic)
Energetická hodnota: 5kcal/ 1 dávka (21g)

 

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz