Můj účet
Přihlášení
Menu

Gaspari Nutrition Cytolean V2

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -30%

Gaspari Nutrition Cytolean V2

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.
Cytolean V2 90 kapslí výrobce Gaspari Nutrition

Velmi silný a účinný spalovač,který efektivně napomáhá a urychluje spalování tukové tkáně.Garantuje dlouhodobé zvýšení energie, zlepšení koncentrace, potlační JOJO efektu.

Krátká charakteristika:

  • efektivně urychluje degradaci tukových buněk
  • excelentně zvyšuje hladinu energie
  • omezuje chuť na jídlo
    •ovlivňuje hladinu hormonu kortizol

Za jakým účelem je používán ?
Gaspari nutrition opět revolučně posunul třídu spalovačů tuku o patro výš a to díky Cytolean V2. Cíl výzkumníků z Gaspari Nutrition byl jasný: překonat konkurenci v použitých ingrediencích a účincích preparátu. Díky tomu Vám Cytolean V2 garantuje dlouhodobé zvýšení energie, zlepšení koncentrace, potlační JOJO efektu. A co víc, tato revoluční mixtura díky regulaci hormonu kortizolu aktuálně brzdí tvorbu tukové tkáně. Nenajdete lepší prostředek ve své třídě než Cytolena V2. Rich Gaspari osobně garantuje účinnost a bezpečnost svých výrobků, Cytolean V2 není vyjímkou.

S jakým výrobkem je možné Cytolena V2 kombinovat ?
Aby nedocházelo k fyziologické adaptaci organismu, ke které dochází vždy při suplementaci přípravků redukujících tuky, 
Gaspari Nutrition se podařilo vytvořit exceletní kombinaci účiných látek určenou speciálně pro Vás. Aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků , vědci z Gaspari představují Mitotropin společně s Cytolean V2.  Každý z těchto výrobků dovoluje kontinuální spalování tuků
Využijte možnosti cyklického dávkování těchto dvou neobvyklých prostředků ! Obsahují různé mixtury s podobnými účinky, ale založené na jiných účinných ingrediencích a prostředcích.

Doporučené dávkování:

  • Doporučenou účinou dávkou jsou 3cps denně konzumovány v dopoledních hodinách. Začněte dávkou 2cps ráno a 1cps v poledne. Nepřekračujte dávku 3cps denně. Zapíjejte dostatkem tekutiny.

Upozornění: Cytolean V2 je zvláštní výživa vhodná obzvláště pro sportovce.  Cytolean V2 není určen pro osoby mladší 18 let.  Cytolean V2 není vhodný pro osoby trpící kardiovaskulárními problémy (vysoký tlak...). Cytolean V2 není vhodný pro starší osoby. Cytolean V2 není vhodný pro gravidní a kojící ženy. Nepřekračujte uvedené dávkování výrobku Cytolean V2.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz