Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -19%
 • Katalogové číslo: 007039
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Gaspari Nutrition Glutamine 300 g

Gaspari Nutrition Glutamine 300 g - Pravidelné používání čistého L-Glutaminu chrání svalová vlákna proti poškození, podporuje imunitní systém a urychluje zotavení po tréninku.

sekce
Aminokyseliny jednotlivé
Výrobce:
Gaspari Nutrition
balení
300 g

600 Kč (sleva 19%)

486 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Glutamine 300g výrobce Gaspari Nutrition

Aminokyselina L-glutamin podporuje svalový růst a urychluje regeneraci. L-glutamin patří k jedněm z nejrozšířenějších doplňků sportovní výživy.

100% čistý krystalický L-Glutamin v práškové konzistenci. L-Glutamin je nejrychleji syntetizovanou aminokyselinou v lidském těle a je také nejvíce zastoupenou aminokyselinou ve svalové tkáni. Pravidelné používání čistého L-Glutaminu chrání svalová vlákna proti poškození, podporuje imunitní systém a urychluje zotavení po tréninku.

Glutamin je nejčastěji se vyskytující se aminokyselina ve svalové tkáni, proto je na ni při růstu svalové hmoty lidským tělem kladena nejvyšší potřeba. Aminokyselina glutamin je rovněž nezbytná při svalovém stresu. Trvalý přísun glutaminu předchází poškozování - devastaci svalstva, případné katabolizaci a podporuje produkci růstového hormonu. Zcela zabraňuje destrukci svalové hmoty. Patří do skupiny aminokyselin, které významně zvyšují přirozenou hladinu hormonů, ovlivňují anabolické (růstové) procesy ve svalech. Výrobek obsahuje mikronizovaný (rozdrcený) glutamin v nejkvalitnější formě.

Doporučené dávkování:

 • 1 dávku (5g) rozpustit ve vodě, konzumujte 1-2 dávky denně

gaspari_Nutrition_Myofusion_probiotic

Dotaz

 • Fitness007.cz dne 2. 1. 2014 v 08:24 napsal: Reagovat

  [quote name="Daniel Soukup"]Dobrý den, mohl bych si jednu dávku hodit do proteinu a smíchat to s ním? Popřípadě kolik množství vody je třeba pro rozpuštění? Děkuji[/quote]

  Dobrý den,

  ano, není problém si přidat glutamin do proteinu (některé proteiny již obsahují kolem 4g glutaminu v každé dávce), množství vody nehraje žádnou roli, záleží pouze na tom, jaká konzistence vám vyhovuje.

  Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám