Můj účet
Přihlášení
Menu

hery gym fitgirl power mikina M

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -26%
  • Výprodej

hery gym fitgirl power mikina M

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

HYPER AMINO BCAA 560g výrobce All Stars


VÝPRODEJ Z DŮVODU KRÁTKÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (20.9.2017)


VYSOCE KONCENTROVANÝ MATRIX AMINOKYSELIN BCAA - Nový suplement od firmy ALL STARS "HYPER AMINO BCAA" byl specielně vyvinut pro intenzivně trénující kulturisty a silové sportovce. Jedna porce (1 odměrka) obsahuje senzační množství 18.600mg aminokyselin!

Whey-Hydrolyzát + Whey-Izolát 100% : "FREE" větvené aminokyseliny

 

1. Co jsou aminokyseliny HYPER AMINO BCAA?

Nový produkt HYPER AMINO BCAA je velmi silný koncentrát aminokyselin vyroben specielní recepturou z hodnotného hydrolyzovaného Whey proteinu, Whey proteinu izolát a 7 volných aminokyselin FREE-FORM (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, L-Arginin, L- Ornithin, L-Lysin a L-Glutamin). Tato kombinace extrémně rychle vstřebatelného proteinu a syntetických aminokyselin podporuje proteinovou syntézu (výstavbu svalové hmoty), zrychluje proces regenerace, má antikatabolický účinek (ochrana svalstva) a zvyšuje napumpování během tréninku.

2. Pro koho jsou HYPER AMINO BCAA vhodné?

Produkt HYPER AMINO BCAA byl vyvinut speciálně pro tvrdě trénující výkonnostní sportovce a kulturisty. U silových sportovců a kulturistů se HYPER AMINO FUSION používá k nárůstu svalové hmoty a zvýšení silových výkonů.         U kulturistů v přípravě na soutěže jsou nejvíce využívány antikatabolické vlastnosti tohoto produktu. Právě v soutěžní dietě, kdy je redukován kalorický příjem stravy a sacharidů na minimum, je HYPER AMINO BCAA velmi důležitým suplementem pro ochranu svalové hmoty. Atleti a další sportovní odvětví profitují z regeneračních účinků HYPER AMINO BCAA, které zvyšují výkonnost v kratším čase.

3. Jaké zdroje proteinu byly použity pro výrobu HYPER AMINO BCAA?

Jiné než jsou běžně používány u mnoha aminokyselinových preparátů na našem trhu. Spousta firem se snaží snížit cenu výrobku použitím dobře znějícího názvu pro zdroj bílkovin – proteinový hydrolyzát, ovšem bez dalšího uvedení informací, co je pod pojmem proteinový myšleno.  
HYPER AMINO BCAA zásobí svalstvo ultra rychlým zdrojem drahé suroviny          „ Whey protein hydrolyzát“. Jedná se o protein, který prošel náročným procesem filtrace , je velmi rychle tráven a dostává se mnohem rychleji do krevního oběhu, než je tomu u jiných proteinových zdrojů použitých pro výrobu aminokyselin. Čím rychleji se aminokyseliny dostanou do krevního řečiště, tím rychleji může být aktivována syntéza proteinu (výstavba svalové hmoty). Právě pro tuto vlastnost je HYPER AMINO BCAA rychlým zdrojem aminokyselin ihned po tréninku!

• Alpha Lactalbumin
• Beta Lactoglobulin
• Glycomacropeptide
• Immunoglobuline

Dalším zdrojem proteinu v suplementu HYPER AMINO BCAA je velmi hodnotný mikrofiltrovaný,  velmi rychle vstřebatelný Whey protein izolát (WPI).  
WPI obsahuje velké množství bioaktivní proteinové frakce,  Alpha Laktalbumin, Beta Laktoglobulin, Glycomacropeptidy a Immunoglobulin. Kvalitní aminokyselinový suplement poznáte jednoduše tak, že budou jako první v pořadí složení produktu psány buď přímo jednotlivé aminokyseliny nebo surovina Whey protein Hydrolyzát. Alternativním označením této suroviny je také hydrolyzovaný syrovátkový protein. Další složkou, která má v aminokyselinovém produktu opodstatnění je  Whey protein izolát označován také jako izolát syrovátkového proteinu. Samozřejmě ve složení nesmí chybět volné větvené aminokyseliny (FREE-FORM).
 
all-stars-fitness007.cz-001

4. Obsahuje HYPER AMINO BCAA volné větvené aminokyseliny?

Ano, HYPER AMINO BCAA obsahuje 7 volných větvených aminokyselin!           
Při nákupu aminokyselinového preparátu pamatujte na následující motto. Žádný aminokyselinový suplement BEZ volných větvených aminokyselin! Na trhu jsou stále v nabídce aminokyseliny, které s tímto označením nemají nic společného. Příkladem toho může být Aminodrink v láhvi, který často obsahuje místo aminokyselin Whey protein izolát. Označovat vysoce kvalitní protein jako Aminodrink není rozhodně správné a vůči zákazníkovi korektní. V takovém preparátu spotřebitel očekává volné větvené aminokyseliny. Název by tedy měl znít „Whey protein drink“. Jakožto vysoce kvalitní aminokyselinový suplement obsahuje HYPER AMINO FUSION samozřejmě také volné větvené aminokyseliny! Kromě přírodních zdrojů z Whey hydrolyzátu a Whey izolátu bylo do HYPER AMINO BCAA přidáno dalších 7 volných aminokyselin (FREE FORM).

5. Kdy a jak se užívá HYPER AMINO BCAA?

HYPER AMINO BCAA se připravuje ve vodě. Tento „mikro-instantní prášek“ je velmi dobře rozpustný. Příprava v šejkru je velmi snadná a rychlá. Netvoří se žádné nežádoucí hrudky ani sraženiny. Třepáním šejkru vzniká pěna, která během 1 minuty opět zcela klesne. Suplement HYPER AMINO BCAA připravujte pouze ve vodě bez bublinek, není vhodné použít ani minerální vodu. Samotná receptura je sestavena tak, aby hotový nápoj chutnal lehce a velmi svěže.

Aminokyseliny by měly být přednostně užívány v době, kdy jich má tělo k dispozici nejméně. Například ihned po probuzení, to je doba, kdy je vhodné dorovnat hladinu aminokyselin. Dalším vhodným časovým intervalem pro aminokyseliny HYPER AMINO BCAA je doba těsně po tréninku. Aby však byly tyto aminokyseliny využity skutečně jen pro výstavbu svalové hmoty a ne jako energie pro vyčerpané tělo, je vhodné kombinovat po tréninku HYPER AMINO BCAA s uhlohydráty. Nejvhodnější formou jsou rychlé uhlohydráty s vysokým GI indexem, jako jsou dextróza nebo ultra vysoce molekulární kukuřičný škrob. Přísun těchto rychlých cukrů aktivuje produkci vlastního hormonu inzulinu.Díky zvýšenému inzulinu se dostávají aminokyseliny rychleji a efektivněji do svalových buněk. Pokud patříte mezi ty, kteří používají aminokyseliny před tréninkem, pak je to také v pořádku a smysluplné. Připravíte tak organismu výživné látky pro celý průběh tréninku. Pokud navíc jdete ze školy či z práce hladoví, pak je pro vás lepší použít HYPER AMINO BCAA právě před tréninkem. Můžete tak předejít svalové destrukci (odbourání).

Dalším vhodným časovým intervalem pro použití aminokyselin je doba před nočním spánkem. Během noci nemá tělo žádný přísun živin, obzvláště pak v nízko sacharidové dietě je svalová hmota ve spánku ohrožena. Aminokyseliny tak mohou těsně před spánkem výrazně zabránit vlastnímu odbourání svalstva, které je způsobeno snížením glykogenu ve svalech a játrech.

6. Jak chutná HYPER AMINO BCAA?
Aminodrinky chutnají většinou nahořkle nebo příliš kysele. Důvodem je složení drinku od výrobce.  Buď se výrobci nepodařilo odstranit hořkou chuť hydrolyzo-vaného Whey proteinu nebo je cítit pachuť volných aminokyselin. Často je do produktu přidáno příliš mnoho kyseliny citronové. Nový suplement HYPER AMINO FUSION chutná ve srovnání s ostatními drinky velmi dobře. Chuť připomíná ovocný proteinový šejk připravený ve vodě. HYPER AMINO BCAA je k dostání v příchutích zelené jablko a pomeranč.

all_stars_bcaa
 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

hyper_amino_bcaa_apfel

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz