Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Průměrné hodnocení
    Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Hitec Nutrition Gluta Fusion 200 kapslí

Gluta Fusion  je tzv. glutaminový peptidy jako alternativou k běžnému L-Glutaminu, který je ve volné formě (není vázán na jiné aminokyseliny). 

sekce
Glutamin
Výrobce:
HiTec Nutrition
balení
200 kapslí

399 Kč (sleva 10%)

359 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

Hitec Nutrition Gluta Fusion 200 kapslí, doplněk stravy

Gluta Fusion je tzv. glutaminový peptidy jako alternativou k běžnému L-Glutaminu, který je ve volné formě (není vázán na jiné aminokyseliny). Narozdíl od něj jsou glutaminové peptidy spojeny s jinými aminokyselinami peptidovými vazbami. Právě díky nim jsou pro lidské tělo lepší vstřebatelnost a rychleji využitelné. Glutaminové peptidy mají i lepší stabilitu.

Gluta Fusion umožňuje díky svému jedinečnému složení velmi účinných a stabilních forem molekul, peptidů a prekursorů glutaminu, zajistit rychlý nárůst buněčné koncentrace glutaminu ve velmi krátkém čase a tím rychle snížit katabolismus a degradaci svalových proteinů. Vysoká koncentrace bioaktivního glutaminu ve tkáni a v krvi zrychluje nárůst svalů a nárůst objemu svalových buněk jejich zavodněním a skladování glykogenu. L-glutamin je také významná aminokyselina, která slouží jako “palivo” pro stimulaci imunitních buněk a k ochraně před infekcí horních a dolních dýchacích cest u nadměrně trénovaných osob. Jako prekurzor glutathionu snižuje potréninkovou oxidativní zátěž a chronický zánět (opožděná bolestivost svalů).

Doporučené dávkování: Užívejte 5 kapslí denně, zapijte dostatečným množstvím vody. 

Balení: 200 kapslí 

Minimální trvanlivost: Viz. obal 

Upozornění: Doplněk stravy, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

 
1 kapsle
5 kapslí
L-Glutamin
200 mg
1000 mg
L-Alanin
200 mg
1000 mg
N-Acetyl-L-Glutamin
100 mg
500 mg
L-Glutamin-a-Ketoglutarát
100 mg
500 mg
a-Ketoglutarát vápenatý
100 mg
500 mg
Dipeptid L-Alanin-L-Glutamin
100 mg
500 mg
Peperin
1 mg
5 mg
Vitamín B3
3,2 mg
16 mg
Vitamín B6
0,3 mg
1,4 mg
Vitamín B12
0,5 µg
2,4 µg

 Složení: L-glutamin, L-alanin, kapsle (hovězí želatina, barvivo: oxid titaničitý), N-Acetyl-Lglutamin, -ketoglutarát L-glutamin, arginin ?-ketoglutarát, Alanyl-l-glutamin, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, niacinamid, extrakt z černého pepře, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám