Můj účet
Přihlášení
Menu

Hydroxycut

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -36%

Hydroxycut

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Zboží je v současné době nedostupné,doporučené náhrady:

Lipo 6        ThermX     Compress Fever

HYDROXYCUT HARDCORE 120kps výrobce MUSCLETECH

Nejrozšířenější "hardcore" spalovač tuků výhradně pro bodybuildery ! Sníží Váš tělesný tuk v průměru o 7,9% ! Zvyšuje Noropinefrin v průměru o 40% ! Termogeneze vedoucí k maximální síle ! Obsahuje patentovanou složku LiquiTech, která využívá technologie rapidní mikrodisperze tekutin ! Výsledek více než 10letého výzkumu a studií na Lavalské univerzitě ! Synergická směs 14 složek u kterých bylo prokázáno, že vedou k rychlému a efektivnímu spalování tuku ! Doporučován těmi nejlepšími profesionály v oblasti bodybuildingu, protože opravdu funguje ! Obrátí Vaše tělo v peklo spalující tuky !

 Když se Vám cíl zdá velice vzdálený, každý potřebuje nějakou pomoc. To je také důvod, proč je spalovač tuků Hydroxycut Hardcore číslem 1 v oblasti produktů pro spalování tuků v USA a hraje tam důležitou roli. Tým výzkumníků firmy MuscleTech definitivně zkrátil vzdálenost k Vašemu cíli tím, že objevil recepturu přípravku Hydroxycut Hardcore. Tento kouzelný přípravek je podložen deseti lety výzkumu, které posloužily k tomu, aby Vám zajistily vynikající výsledky. A nyní, Hydroxycut Hardcore stojí se vztyčenou hlavou vysoko nade všemi ostatními spalovači tuků, které jsou na trhu dostupné!

Přípravek Hydroxycut Hardcore využívá vědecky navržených multi platformních technologií, aby prováděl stimulaci enzymatických reakcí v rámci termogeneze a procesu odstraňování vazeb v tucích. Jinými slovy, tento jedinečný přípravek v oblasti bodybuildingu má pětifázový proces, který Vám zajistí extrémně efektivní a maximálně silné spalování tuků.

A tohle všechno se dostává do vašeho systému díky kouzelným kapslím založených na technologii LiquiTechTM. Tyto inovované kapsle jsou vybaveny technologií, která využívá rapidní mikrodisperze tekutin. Ta umožňuje, aby receptura přípravku Hydroxycut Hardcore začala fungovat ihned poté, co si vezmete svoji dávku.

Tyhle všechny výsledky ukazují, že přípravek Hydroxycut Hardcore patří mezi nejefektivnější a nejsilnější nástroje pro spalování tuků, jaké jen mohou být!

Dávkování:
Jako potravinový doplněk berte 3 kapsle s 2,5 dl vody 2-krát denně, přibližně 30 až 60 minut před jídlem. Ve dnech, kdy cvičíte, berte 1 tuto dávku před cvičením. K tomu pijte 2-3 dl vody. Před použitím si přečtěte návod a řiďte se instrukcemi. Neberte více jak 3 kapsle během 4-hodinového období nebo 6 kapslí během 24 hodin. Nejpozději užívejte 5 hodin před plánovaným spánkem. K dosažení nejlepších výsledků kombinujte přípravek Hydroxycut® Hardcore s intenzivním cvičením a výživovým programem.
Řiďte se tabulkou uvedenou níže:

1 až 3 den

1 kapsle, 2x denně

4 až 7 den

2 kapsle, 2x denně

8 den a později

3 kapsle, 2x denně

 

Balení:
K dostání jsou balení o obsahu 120 nebo 210 kapslí s mikrodispersní technologií LiquiTechTM.

Složení:
Energetický obsah a složení ve 3 tabletách
: (DDD = doporučená denní dávka), méně než 50 kcal, Pyroxyclene Fat-Loss BlendTM 762mg [Extrakt ze zeleného čaje (Polyfenoly 90%, Katechiny 75%, Epigalokatecholgalát 45%), Bezvodá kofein (poskytuje 300mg kofeinu), Extrakt z bílé vrby (Salicín 25%), Extrakt z Aspidosperma quebracho-blanco (Alkaloidy 0,3%)], Norepidrol Intensity Focus BlendTM 171mg [Deanol bitartarát, Xantinol nikotinát, Extrakt z Evodia rutaecarpa (Evodiamin 10%), Extrakt z Inula racemosa (Alantolactone 2%), Extrakt z Codonopsis pilosula], Lasidrate Delivery BlendTM 55mg [Troxerutin (Trihzdroxidrutosid 97%), Inositol hexafosfát, Extrakt z Cridium monnieri (Ostol 20%), Extrakt z černého pepře (Piperin 95%)].

Upozornění:
Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Přípravek obsahuje kofein, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné požívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s cukrovkou nebo pokud se ve Vaší rodině vyskytly jiné zdravotní potíže (kardiovaskulární choroby, nemoci ledvin či jater apod.), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy či jiné symptomy, ihned přerušte užívání a vyhledejte lékaře! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz