Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -22%
  • Katalogové číslo: 150362
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Kevin Levrone LevroLegendary MASS 6800 g + šejkr ZDARMA

Kevin Levrone LevroLegendary MASS 6800 g + šejkr ZDARMA - je vrcholným představitelem gainerů nové generace, složený z pečlivě vybraných sacharidů a bílkovin zastoupených v ideálním poměru.

sekce
Sacharidy 16-30% bílkovin
Výrobce:
Kevin Levrone Series
balení
6800 g

1 599 Kč (sleva 22%)

1 249 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

LevroLegendary MASS 6800 g + šejkr ZDARMA  výrobce Kevin Levrone Signature Series


AKCE: Při zakoupení produktu LevroLegendary MASS 6800 g obdržíte originální šejkr Kevin Levrone Signature Series šejkr 700 ml zcela ZDARMA.


LevroLegendaryMASS je vrcholným představitelem gainerů nové generace, složený z pečlivě vybraných sacharidů a bílkovin zastoupených v ideálním poměru. LevroLegendaryMASS je určen pro sportovce trénující s mimořádně vysokou intenzitou, jejichž cílem je dosažení maximální svalové hmoty a síly. Každá dávka přípravku poskytuje perfektní kombinaci sacharidů ve formě snadno využitelného maltodextrinu a vysoce kvalitních bílkovin ve formě komplexní směsi mléčných proteinů zahrnující: koncentrát mléčné bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny Carbelac®, izolát syrovátkové bílkoviny Isolac®, hydrolyzát syrovátkové bílkoviny Optipep ™, hydrolyzovaný kasein PeptoPro®.

Levro LegendaryMass je směs sacharidů a bílkovin, které plní roli makronutrientů potřebných pro tvorbu pevných stavebních bloků svalové hmoty u tvrdě trénujících sportovců. Sacharidy přispívají k obnově normální funkce svalů (svalová kontrakce) po velmi intenzivním a/nebo dlouhotrvajícím tréninku, vedoucího k únavě svalstva a vyčerpání zásob glykogenu v kosterním svalu *. Bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty, a proto jsou základním nutrientem pro všechny sportovce, praktikující náročná svičení. Studie ukazují, že příjem bílkovin v kombinaci s maltodextrinem, rapidně zlepšuje vstřebávání bílkovin v těle[1].

[1] Hida, Hasegawa Y, Y Mekata, Usuda M, Y Masuda, Kawano H, kawano Y. Effects of egg white protein supplementation on muscle strength and serum free amino acid concentrations, Nutrients 2012; 4: 1504-1517

Doporučené dávkování:

  • Rozmíchejte 2 odměrky prášku (200 g) ve 400 ml vody nebo odstředěného mléka.
  • Užívejte 1 dávku 45 až 75 minut před cvičením a 1 dávku bezprostředně po tréninku.
  • Během netréninkových dní užívejte 1 dávku mezi jídly.
  • Dávkování je nutné upravit dle vašeho příjmu bílkovin a sacharidů z běžné stravy, dle intenzity tréninků a dle vašich cílů

Upozornění:Doplněk starvy, potravina vhodná pro sportovce, se sladidly. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou z látek přípravku. Obsahuje mléko a sóju. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte při těhotenství nebo kojení. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

kevin-levrone-series

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám