Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -26%
  • Katalogové číslo: 160075

Kevin Levrone LevroPUMP vzorek 12 g

Kevin Levrone LevroPUMP vzorek 12 g - předtréninkový výrobek navržený ke stimulaci těla a k maximalizaci efektu „svalové pumpy”. Každá dávka obsahuje 4000 mg beta-alaninu (v podobě CarnoSynu®), 2000 mg argininu AKG, 1000 mg agmatin sulf

sekce
Anabolizéry
Výrobce:
Kevin Levrone Series
balení
12 g

39 Kč (sleva 26%)

29 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Kevin Levrone LevroPUMP vzorek 12 g výrobce Kevin Levrone Signature Series

LevroPump je moderní a ucelený předtréninkový výrobek, navržený ke stimulaci těla a k maximalizaci efektu „svalové pumpy”. Účinné látky jsou obsaženy v opravdu funkčním množství, nikoliv pouze pro etiketu! Doporučeno pro pokročilé cvičence, kteří jsou fyzicky aktivní během chvil nejvíce vyčerpávajícího, dlouhotrvajícího a silového tréninku.

Každá dávka dodává tělu:

  • 4000 mg beta-alaninu (v podobě CarnoSynu®), 2000 mg argininu AKG, 1000 mg agmatin sulfátu )v podobě AgmaMAX®, 1500 mg citrulin malátu , 1000 mg taurinu + kofein, tyrosine a extrakt z kajenského pepře!

Beta-alanin je součástí dipeptidu karnosinu (beta-alanyl-L-histidin), přirozeně se vyskytující v kosterním svalstvu, zejména v rychle smrštitelných svalových vláknech typu II. V přirozených podmínkách karnosin v těle tlumí pokles pH a je spojen, mimo jiné, s tvorbou kyseliny mléčné ve svalech během cvičení, oddaluje svalovou únavu a umožňuje delší a obsáhlejší tréninky(1).

Alfa-ketoglutarát (AKG) je tvořen spojením L-argininu s alfa-ketoglutarátem – meziprodukt metabolitu Krebsova cyklu – metabolická cesta vedoucí k výrobě energického substrátu pro pracující svaly – ATP molekuly. L-arginin je endogenní aminokyselina přirozeně produkována v lidském těle. L-arginin v těle se podílí na mnoha metabolických procesech – mimo jiné je součástí syntézy kreatinu a oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý způsobuje nárůst lumenu cév uvolněním hladkého svalstva a snížením „viskozity” cévní stěny, čímž se zvyšuje přísun kyslíku a živin do pracujících svalů.

Agmatin je běžná přírodní sloučenina syntetizovaná dekarboxylací aminokyseliny argininu. V těle se agmatin podílí na mnoha metabolických procesech a stejně jako L-arginin je zapojen do syntézy oxidu dusnatého (NO).

Nakrmte kosterní svaly živinami zlepšujícími výkon a pociťte tak větší spokojenost! Těžte z každé sekundy vašeho cvičení a dosáhněte úctyhodného zesílení! Předtréninkové doplňky jsou to, co odděluje opravdu pořádné cvičení od běžných tréninků střední úrovně. Vyrobeno gigantem v oboru, LevroPUMP je součástí legendární Levrone Signature Series!

CarnoSyn® ochranná známka a patenty jsou vlastněny společností Natural Alternatives International, Inc. www.carnosyn.com

AgmaMAX® je registrovaná ochranná známka ve vlastnictví Vitajoy USA Inc.

Doporučené dávkování:

  • Smíchejte 1 sáček (12 g) s 250 ml vody. Vypijte 1 dávku před tréninkem.

Upozornění: Doplněk starvy, potravina vhodná pro sportovce, se sladidly. S vysokým obsahem kofeinu. Není vhodné pro děti a těhotné nebo kojící ženy (200 mg/dávka). Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou z látek přípravku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nekombinujte s alkoholem. Skladujte v suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

kevin-levrone-series

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám