Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -25%
  • Katalogové číslo: 150341
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Kevin Levrone LevroRecovery 525 g - grep

Kevin Levrone LevroRecovery 525 g - Unikátní regenerační formule pro vyčerpaný organismus po fyzickém výkonu. Kombinace a poměry jednotlivých funkčních účinných látek napomáhají rychlé regeneraci organismu.

sekce
Anabolizéry po tréninku
Výrobce:
Kevin Levrone Series
balení
525 g

999 Kč (sleva 25%)

749 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

LevroRecovery 525 g výrobce Kevin Levrone Signature Series

Regenerační formule určená pro odstranění únavy a vyčerpání po tréninku.

Unikátní regenerační formule pro vyčerpaný organismus po fyzickém výkonu. Kombinace a poměry jednotlivých funkčních účinných látek napomáhají rychlé regeneraci organismu.

Veškerá intenzita a cvičení bortící limity neznamenají mnoho bez dostatečného nabití. LevroRecovery je moderní výživa doplňující stravu o řadu aminokyselin, včetně L-glutaminu a aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), obohacené o HMB, L-karnitin, niacin, vitamin B6 a B12. Perfektní potréninková kombinace k suplemenatci v období zvýšené fyzické aktivity.

BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které zahrnují: leucin, isoleucin a valin. Patří do skupiny esenciálních aminokyselin, což znamená, že je tělo nemůže samo produkovat a musí být dodány se stravou. Další esenciální aminokyseliny jsou fenylalanin, methionin, tryptofan, threonin a lysin, ale leucin, isoleucin a valin uspokojí asi 40% toho, co tělo potřebuje. Vědci z Lékařské univerzity v Indianě (USA) ukázali, že před a po tréninku má doplnění aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) pozitivní vliv na regeneraci svalů po cvičení, zatímco pomáhá ve vývoji svalové hmoty(1).

L-glutamin je nejběžnější aminokyselina v lidském těle a je odpovědný za udržování pozitivní dusíkové bilance, za syntézu svalových proteinů a za zvýšení přirozené immunity(2,3).
Navíc, díky vitamínu B6, B12 a niacinu, které přispívají k redukci únavy a vyčerpání po tvrdém trénování se nebudete cítit úplně vysílení.

Profesionální vzpěrači a kulturisté berou svou potréninkovou výživu stejně vážně, ne-li vážněji, než doplňky před a během tréninku.
Je to způsob jak maximálně využít tělesný metabolismus k obnově svalů po cvičení.

(1) Yoshiharu Shimomura et al., Exercise promotes BCAA catabolism: effects of BCAA Supplementation on skeletal muscle during exercise, the Journal of nutrition
(2) Michael Gleeson, Dosing and Efficacy of Glutamine Supplementation in Human Exercise and Sport Training, The Journal of Nutrition 2008
(3) Yoshiharu Shimomura et al., Supplementation on Skeletal Muscle during Exercise, the Journal of nutrition 2004

Dávka: 2 odměrky (21g)
Počet dávek v balení: 25

Doporučené dávkování:

  • Smíchejte 2 odměrky prášku (21 g) s 250 až 500 ml vody. Pijte 1 porci po tréninku.

Upozornění:Doplněk starvy, potravina vhodná pro sportovce, se sladidly. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou z látek přípravku. Obsahuje mléko a sóju. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Doporučuje se pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte při těhotenství nebo kojení. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

kevin-levrone-series

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám