Můj účet
Přihlášení
Menu

L-Carnitin Chrom + L-Carnitin Fitness ZDARMA

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -45%

L-Carnitin Chrom + L-Carnitin Fitness ZDARMA

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč ZDARMA)

L-Carnitin Chrom + L-Carnitin Fitness ZDARMA

AKCE: Při zakoupení výrobku L-Carnitin + Chrom Cardio 35000mg obdržíte výrobek L-Carnitin Fitness 25000mg v ceně 425Kč zcela ZDARMA! Na tuto akci se již nevztahují žádné další slevy, akce platí pouze do vyprodání zásob.

L-CARNITIN + CHROM CARDIO 35 000mg výrobce Survival

Výjimečná kombinace L-Carnitinu, chromu a Koenzimu Q10 je určena primárně k ryhlé redukci tukové tkáně a podpoře sportovního a fyzického výkonu. Posiluje srdeční sval a zabraňuje vzniku únavy, zlepšuje regeneraci po výkonu.Chróm výrazně reguluje hladinu krevního cukru, čímž snižuje chuť na sladké. Koenzym Q10 je pro člověka nepostradatelný a jeho doplňování je vhodné zejména u starších osob, psychicky a fyzicky zatížených jedinců nebo sportovců.

  • Rychlé odbourávání tuků
  • Podpora srdeční činnosti a imunity

L-Carnitin + Chrom CARDIO je speciálně vytvořená kombinace L-Carnitinu, trojmocného chrómu a koenzymu Q10. Přípravek je určený k redukci tukové tkáně, podpoře sportovního a fyzického výkonu. Zlepšuje využití kyslíku ve svalech, podporuje tvorbu energie z tuků a tím přispívá k redukci nadváhy. Posiluje srdeční sval a zabraňuje vzniku únavy. Zlepšuje regeneraci po výkonu, napomáhá rychlejšímu odbourávání kyseliny mléčné ve svalech. L-Carnitin usnadňuje přenos molekul mastných kyselin v buňce, a tím napomáhá účinnější tvorbě energie z tuků. Chróm zvyšuje jeho účinnost. Působí na hladinu inzulínu, a tak reguluje hladinu krevního cukru, čímž snižuje chuť na sladké. Koenzym Q10 je pro člověka nepostradatelný a jeho doplňování je vhodné zejména u starších osob, psychicky a fyzicky zatížených jedinců nebo sportovců. Energetická složka je tvořena glukózou a fruktózou, které jsou pohotovým zdrojem energie pro sportovní výkon a nejsou rizikem pro přetváření na tukovou rezervu.

Více info o výrobku L-Carnitin + Chrom Cardio 35000mg

L-CARNITIN FITNESS 25 000mg výrobce Survival

L-Carnitin Fitness je speciálně sestavená kombinace několika fyziologicky velmi účinných látek, které se zapojují do tukového a energetického metabolismu. Jejich synergickým působením je dosahováno maximální podpory při redukci tukových rezerv za současného vzniku energie využitelné pro sportovní výkon. Štěpení a spalování tuků se účastní jako hlavní prvek L-carnitin, který je přenašečem mastných kyselin do energetického centra buňky - mitochondrií. Při redukci tuku je podporován pyruvátem, který pomáhá zrychlovat metabolizmus. Kombinace pyruvátu s L-carnitinem zabezpečuje efektivní redukci nadváhy za současného zachování svalové hmoty. Aminokyselina taurin působí proti únavě a pomáhá zlepšovat koncentraci. Urychluje regeneraci vaziv a pojivových tkání. L-Glycin je využíván pro tvorbu kreatinu a jeho následného produktu kreatinfosfátu, který slouží jako přímý zdroj energie především pro svaly a srdce. Inosin má významnou úlohu v podpoře krevního oběhu, zlepšení zásobování svalů kyslíkem a zvýšení hladiny ATP. Z hlediska vytrvalostních sportů je zajímavá jeho schopnost snižovat tvorbu kyseliny mléčné a tím přispívat k rychlejší regeneraci svalového aparátu.

  • účinně podporuje spalování tuků
  • podporuje mozkovou a srdeční činnost
  • zvyšuje fyzický výkon
  • podporuje regeneraci organismu

Více info o výrobku L-Carnitin Fitness 25 000mg

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz