Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 210021

Mad Max Vzpěračský opasek Extreme

Vzpěračský opasek Extreme Mad Max - opasek, který je tvarován dle anatomie trupu - v části zpevňující záda dosahuje maximální šířky, směrem k bokům se postupně zužuje

sekce
RUKAVICE, OPASKY
Výrobce:
Mad Max
balení
1 ks

699 Kč (sleva 10%)

629 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyberte variantu

více o produktu

Opasek Extreme výrobce Mad Max

Jádro opasku je vyrobeno z kvalitního velmi lehkého a pevného nylonového pásu, z venkovní strany překrytého kvalitní černou lycrou a síťovinou, dodávající opasku exklusivní vzhled. Na vnitřní straně je použit jemný materiál zajišťující velmi příjemné nošení. Celý opasek je obšit kvalitní, netřepící se tkanicí. Opasek je tvarován tak, že v části zpevňující záda dosahuje maximální šířky 6", směrem k bokům se postupně zužuje na šířku 3,5" a v oblasti břicha se opět postupně rozšiřuje až na šířku 5". Toto tvarování je přesně uzpůsobeno anatomii vašemu trupu a krom základního předpokladu kladeného na opasek - tedy zpevnění páteře při cvičení, zajišťuje tento opasek naprostou volnost pohybu. Do jádra opasku jsou vloženy speciálně tvarované pryžové pásy rozmístěné tak, aby zajišťovaly podstatné zvýšení pevnosti opasku a snížení jeho deformací při cvičení. Tato technologie (RBS) přináší výrazně lepší zpevnění a oporu páteře při cvičení s velmi vysokými zátěžemi pří zachování všech vynikajících vlastností syntetických opasků. Opasek je doplněn komfortním odvětráním pro odvod vyprodukovaných par a zabránění pocení v průběhu cvičení (AF).

Vzhledem k celkové nízké hmotnosti a použitému tvarování můžete tento opasek nosit v průběhu celého cvičení. Tento opasek svými parametry plně nahrazuje klasické 4" kožené nebo sandwichové opasky a vzhledem ke svému tvarování a dokonale přesnému uzavírání nezávislém na rozmístění trnů a děr, se stávají tyto opasky stále populárnějšími a v dnešní době je používá prakticky celá světová kulturistická špička.

Uzávěr: Suchý zip v délce 35 cm zajišťující přesné a pevné stažení opasku přesně podle vašich požadavků.

Vyráběné velikosti: S - XXL

Velikost opasku Obvod pasu         
XS 62-78 cm
S 72-88 cm
M 82-98 cm
L 92-108 cm
XL 98-112 cm
XXL 102-1118 cm

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?