Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: 187647

MaxxWin L-Carnitine HCA Chrom 90 kapslí + Taurine 16000

MaxxWin L-Carnitine HCA Chrom 90 kapslí + Taurine 16000 - synergická kombinace přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Přítomný chrom podporuje udržení normální hladiny krevního cukru a snížení chuti na sladké.

sekce
Carnitin kapsle
Výrobce:
MaxxWin
balení
90 kapslí + 60 kapslí

430 Kč (sleva 20%)

342 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyprodáno

více o produktu

L-Carnitine HCA Chrom 90 kapslí + Taurine 1600 60 kapslí výrobce MaxxWin


AKCE: Zvýhodněná cena balíčku, který obsahuje L-Carnitine HCA Chrom 90 kapslí a Taurine 1600 60 kapslí. Cenové zvýhodnění oproti nákupu jednotlivých suplementů.


L-Carnitine HCA Chrom 90 kapslí

L-Carnitine + HCA + Chrom 90 kapslí je synergická kombinace přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Přítomný chrom podporuje udržení normální hladiny krevního cukru a snížení chuti na sladké.

L-karnitin je non-esenciální aminokyselina, která usnadňuje přenos mastných kyselin do mitochondriální membrány   a jejich přeměnu na buněčnou energii. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a normálnímu metabolismu makroživin. Garnicie kambodžská (Garcinia cambogia) je rostlinou, jejíž výtažky se používají v moderních doplňcích stravy, které jsou určeny k formování postavy.

Pro tyto jedinečné vlastnosti je komplex CARNITINE + HCA + CHROM  vhodný jako bezpečný doplněk nejen do redukčních diet.

Doporučené dávkování:

  • 2x denně 2 kapsle

TAURINE 1600 60 tablet

Taurin je znám jako neesencialní aminokyselina, která se účastní mnoha fyziologických procesů v lidském těle. Řadíme ho především mezi neurotransmitery a neuromodulatory, proto je důležitý pro správné fungování nervového systému. Zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů a pomáhá lepšímu transportu glukózy a aminokyselin do svalových buněk. Potlačuje únavu a oddaluje pocit vyčerpání. Suplementací před tréninkem prodloužíte tréninkovou jednotku než jste byli doposud zvyklí.

  • Připravuje svaly na tréninkovou zátěž
  • Podporuje výbušnost a koncentraci
  • Příznivě působí na správné fungování nervového a kardiovaskulárního systému
  • Potlačuje únavu a oddaluje pocit vyčerpání!

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

maxxwin

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám