Můj účet
Přihlášení
Menu

Mega Creatine 1500mg + Tribulus ZDARMA

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -44%

Mega Creatine 1500mg + Tribulus ZDARMA

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Mega Creatine 1500mg 250tbl + Tribulus Terrestris Forte 100kps ZDARMA


AKCE: Při zakoupení výrobku Mega Creatine 1500mg 250tbl v běžné ceně 699Kč obdržíte Tribulus Terrestris Forte 100kps v běžné ceně 350Kč ZCELA ZDARMA. Cena zvýhodněného balíčku je pouze 590Kč. Na tuto cenu se již nevztahují žádné další slevy, akce platí pouze do vyprodání zásob.


MEGA CREATINE 1500mg 250 tablet výrobce Mega Pro

Kreatin je svalový energizér, který přímo zvyšuje výkon svalů a podporuje regenerační procesy. Zlepšuje silové i dynamické parametry výkonu. Výtečné výsledky s kreatinem dosahují kulturisté při zvyšování svalových objemů. Kreatin přirozeně podporuje růst čisté svalové hmoty a nepřímo též snížení hladiny podkožního tuku.I přez pokusy nahradit osvědčený a prokazatelně účinný kreatin monohydrát jinou formou kreatinu, zůstává kreatin monohydrát první volbou při budování čisté svalové hmoty a zvyšování síly. Mega Creatine Tabs obsahuje čistou, farmaceutickou formu kreatinu, která díky tabletové formě umožňuje precizní dávkování a okamžitou dostupnost.

Kreatin je přírodní, tělu vlastní látka, která se společně s ATP (adenosintrifosfát) podílí na tvorbě okamžité energie ve svalech. Tato energie je při svalové práci rychle vyčerpána a následně musí být opět obnovena. Při obnově ATP dochází k uvolnění fosfátové skupiny z molekuly kreatinfosfátu a k její navázání na molekulu ADP.

Suplementací kreatinu pomocí doplňků výživy zvýšíme kreatinové rezervy ve svalu a tím podstatně urychlíme tvorbu molekul ATP, tedy jinými slovy okamžité energie. Díky tomu se znatelně zvyšuje sportovní výkon, síla a urychluje regenerace. Větší silové výkony a lepší regenerace znamenají i lepší výsledky v budování svalové hmoty.

Kreatin monohydrát proniká do svalových buněk. Obsažená voda v molekule kreatin monohydrátu vede ke zvětšení objemu svalové buňky a zlepšení metabolických procesů uvnitř svalové buňky. Umožňuje tak celkové zlepšení svalové činnosti, dovolí trénovat déle a s větší intenzitou. Více kreatinu ve svalech znamená více energie ve formě ATP - hlavního zdroje energie pro svalovou práci. Svaly mají dostatek energie a nemusí ji získávat nežádoucím rozkladem vlastních svalových proteinů (katabolický děj). Působení kreatinu se pozitivně projevuje i v pohotovém naplňování svalových buněk svalovým glykogenem.

Souhrn vlastností kreatin monohydrátu:

 • prokazatelně zvyšuje nárůst síly a svalové hmoty
 • zvyšuje výkonnost v silových, explozivních a silově rychlostních sportech
 • urychluje regeneraci po tréninku či závodu
 • stimuluje tvorbu svalového glykogenu
 • má podpůrný efekt při odbourávání podkožního tuku
 • snižuje celkový cholesterol a triglyceridy, zvyšuje HDL cholesterol

Doporučené dávkování:
Prvních 7 dní užívejte 3 tablety 2-4x denně, následně 3 tablety 1-3x denně. Vždy řádně zapít vodou nebo ovocnou šťávou!

Nutriční hodnoty v jedné dávce (3 tablety):
Kreatin monohydrát 4500mg

TRIBULUS TERRESTRIS FORTE 100kps výrobce ATP Nutrition

Tento produkt je nehormonálním přípravkem, u kterého bylo klinicky prokázáno zlepšení metabolizmu organizmu, čímž dochází k rychlejšímu nárůstu svalové hmoty, zvýšení fyzického výkonu organizmu a k rychlejší fyzické a psychické regeneraci. Je dobře využitelný u mužů nad 30 let, nejen ve všech odvětvích fyzicky náročného (vrcholového) sportu, ale i v běžném životě.

Běžně se používá pouze sušená drť byliny Tribulus terrestris, která obsahuje jen velmi malé množství steroidních saponinů. V tomto výrobku je použit koncentrovaný extrakt z nati byliny Tribulus terrestris s vysokým obsahem steroidních saponinů. Množství steroidních saponinů určuje kvalitu výrobku.

 • nehormonální přípravek - přírodní stimulant hladiny testosteronu
 • zlepšuje metabolismus organizmu
 • dochází k rychlejšímu nárůstu svalové hmoty
 • zvyšuje fyzický výkon
 • urychluje fyzickou a psychickou regeneraci
 • má pozitivní vliv na obranyschopnost organizmu
 • zlepšení libida u obou pohlaví

Dávkování: Užívejte 1 tobolku denně, vždy před jídlem.

Jedna kapsle obsahuje:
  Extrakt z nati Tribulus terrestris (standardně obsahuje 40% steroidních saponinů)  350mg

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz