Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -48%
 • Katalogové číslo: 007229
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Mega Pro 100% Pure Whey Maxx 2270 g

Mega Pro 100% Pure Whey Maxx 2270 g - 77% protein byl vytvořen unikátním spojením dvou nejkvalitnějších zdrojů syrovátkové bílkoviny - WPI (Whey Protein Isolate) a WPC (Whey Protein Concentrate).

sekce
Proteiny 66-80% bílkovin
Výrobce:
Mega Pro
balení
2270 g

1 690 Kč (sleva 48%)

879 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

100% Pure Whey Maxx 2270 g výrobce Mega Pro

Speciálně vyvinutý a sportovci ověřený suplement obsahuje jedinečný zdroj syrovátkové bílkoviny vyznačující se několika pozitivními efekty účinku (vysokou kvalitou, čistotou, vstřebatelností). Proteinový přípravek obsahuje 77% kvalitních bílkovin ve formě (WPI – Whey Protein Isolate a WPC - Whey Protein Concentrate). Vyznačuje se kvalitní technologií výroby pod názvem CFM (CrosFlowMicrofiltration), kdy jsou zachovány všechny důležité frakce bílkoviny, obsah komplexního a vysokého zdroje esenciálních a neesenciálních aminokyselin, které zajišťují maximální podporu stavby a ochrany svalové tkáně. Neobsahuje Aspartam. 

Jedná se o instantní (snadno rozpustný) protein získaný ze syrovátky nejmodernější metodou výroby – mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration). Tato metoda výroby probíhá za studena na keramických filtrech a je nejšetrnějším způsobem výroby syrovátkového proteinu. Obrovským benefitem je zachování všech bílkovinných frakcí (podívejte se na složení).

V syrovátkovém proteinu 100 % Pure Whey Maxx jsou zastoupeny všechny esenciální aminokyseliny. Zároveň je nejbohatším zdrojem aminokyselin s rozvětveným řetězcem. Tyto aminokyseliny mají svůj nezastupitelný význam zejména pro aktivní sportovce. Bílkoviny, které ochraňují svalovou hmotu před poškozením ze zvýšené námahy a tím snižují dobu regenerace, jsou tvořeny právě aminokyselinami.

Příjem toho vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži.

Doporučené dávkování:

 • Rozmíchejte 30g (1dávka) ve 250 ml vody
 • dle požadovaného příjmu bílkovin užívejte 2 - 3dávky denně.
 • V tréninkové dny 1 dávku cca do 45 minut po tréninku a 2 dávku v průběhu dne mezi jídly.

Dotaz

 • Lukáš Postulka dne 22. 12. 2017 v 09:29 napsal: Reagovat

  Dobrý den chtěl bych se zeptat s kterým proteinem bych měl začit.Výška 180 váha 72 kg.Děkuji

 • Martin dne 2. 1. 2018 v 18:23 napsal: Reagovat

  Dobrý den, začít můžete s jakýmkoliv kvalitním, 100% syrovátkovým proteinem:-) Doporučuji např.: MusclePharm Combat 100% Whey 1814g Extrifit CFM Instant Whey 80 2270 g Prom-in Essential CFM Evolution 2250 g Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2270g Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám