Můj účet
Přihlášení
Menu

Metabolol II 1000 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -25%

Metabolol II 1000 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč ZDARMA)
Metabolol II 1000g výrobce Champion Nutrition

METABOLOL II a to jen opravdu velmi málo jedinců může hrdě prohlásit: "Můj metabolismus je perfektní!". Většina lidí včetně sportovců se potýká s určitými nedostatky metabolismu vlastního těla, většinou buď s příliš rychlým nebo zase pomalým, což v důsledcích znamená buď velmi pomalé nabírání další svalové hmoty nebo naopak přetrvávající nadváhu a nadbytek tukových zásob při velmi malém přísunu potravy.

METABOLOL II je kompletní potravinová směs, která kombinuje vědecky formulované metabolické optimizátory s nezbytnými výživnými látkami, které jsou zapotřebí k rychlému vzrůstu objemu, síly, rychlosti a vytrvalosti svalstva. Je téměř bez chuti a neobsahuje cukr, sladidla či plnicí hmoty.Klasický METABOLOL byl prvním metabolickým optimizátorem na světě. METABOLOL II je jeho ještě dokonalejší nástupce. Obsahuje další přísady, vědecky prokázané jako nejefektivnější zdroje kalorií pro Vaše tělo, a to přesně podle nejnovějších poznatků z výzkumu Champion Nutrition v oblasti sportovní výživy.

  • Polylaktát  - pro pomoc při prevenci přetrénování. V době, kdy energie z jater je již vyčerpána, je Vaše tělo zranitelné vůči následkům stavu vyčerpanosti. Polylaktát však udržuje tuto energii na vysoké úrovni za účelem obrany proti tomuto stavu a pro urychlené zotavení.
  • Succinate ETF Complex pro maximální využití energie. Tato naše speciální směs sukcinátů pomáhá srazit na minimum efekt nahromaděné kyseliny mléčné, snižovat únavu a bolest svalů, stabilizovat hladinu krevního cukru a zvyšovat hladinu ATP ve svalech, srdci a játrech až o 300% !
  • Medium Chain Triglycerides (MCT) pro rychlé uvolnění energie. MCT, neboli triglyceridy se středním řetězcem jsou jako "netučné tuky" neprodleně k dispozici a přitom nemohou být ukládány v těle jako tuková zásoba. MCT také pomáhají zvyšovat spotřebu tukových kyselin a pomáhají snižovat přeměnu karbohydrátů na tuk.
  • Peptol PER4+ pro optimální přísun proteinů. Naše výhradní proteinová formulace má stejný profil nezbytných aminokyselin jako vaječný protein, ale je lépe stravitelná. Di-Peptidy, Tri-Peptidy a BCAA pro stimulaci tvorby proteinů k urychlenému vývoji svalu. Tyto elementy chrání již vybudovanou svalovou tkáň, aby nebyla použita jako zdroj energie při náročném tréninku. Jsou rychleji absorbovány a produkují méně čpavku, močoviny a dalších toxinů, než ostatní směsi volných aminokyselin.

METABOLOL II je možné užívat i v redukční dietě jako náhradu 1 jídla denně. Vyzkoušejte METABOLOL II a poznáte ten rozdíl, který může metabolický optimizátor udělat s vaší výkoností. Pocítíte více energie během Vašeho tréninku, méně potréninkové únavy a rychlejší regeneraci, která Vám umožní drénovat dříve naplno.

Doporučené dávkování:

  • 1 odměrku(33g) dobře rozmíchejte  ve 3 dcl vody a užívejte nejlépe po tréninku

Balení: 1000 g

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Složení ve 100g: energetická hodnota 394kcal / 1655kJ, tuk 4,6g, cholesterol 15,2mg, sacharidy 60,6g (cukry 22,7g), protein 27,3g (hydrolyzát živočišného původu), sodík 303mg, draslík 742,4mg.

Vitaminový a minerálový profil: Vitamin A 1590mcg (199%*), Vitamin C 90,9mg (152%*), vápník 606 (76%*), železo 12,1mg (87%*), Vitamin D 9mcg (180%*), Vitamin E 30mg (300%*), Thiamin2,27mg(318%*), Riboflavin 2,6mg (186%*), niacin 30mg (167%*), B6 3mg (150%*), kyselina listová 606mcg (303%*), B12 18,2mcg (1820%*), Biotin 0,455mg (303%*), kyselina pantotenová15,2mg (253%*), fosfor 151,5mg (19%*) , jód 86,4mcg (58%*), magnésium 303mg , zinek 18,2mg (121%*), selen 53mcg, měď 2,4mg , mangan 4,8mg, chrom 309mcg , molybden 257,6mcg . * procentní vyjádření doporučené denní dávky

Obsah aminokyselin:L-leucin 4021mg, L-isoleucin 1536mg, L-valin 1655mg, L-lysin 2098mg, L-methionin 1068mg, L-fenylalanin 1621mg, L-threonin 1389mg, L-tryptofan 542mg

SLOŽENÍ: Metecarb Plus (nová, déle účinkující Champion Nutrition směs komplexních karbohydrátů z hybridů kukuřice), Peptol PER4+ (naše vědecky vyvážená, tělu vysoce přístupná proteinová směs, obsahující vědecky modifikovaný vaječný albumin, koncentrát syrovátkové bílkoviny, kaseinát draslíku, peptidy z enzymaticky modifikovaného laktalbuminu a farmaceuticky čisté aminokyseliny: L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-cystein, L-fenylalanin, L-methionin, L-threonin, L-lysin, kyselina L-glutamová), PolylaktátTM (náš revolučně nový zdroj jaterní energie, který obsahuje bezkyselinový laktát vázaný na L-arginin, L-alanin a L-glycin), triglyceridy se středním řetězcem, Metavite (naše jedinečně vyvážená, vysoce bioaktivní kombinace vitaminů a minerálů, obsahující karbonát vápníku, pyridoxine alpha-ketoglutarate (PAK), choline bitartrate, inositol, di-kalcium fosfát, kalcium laktát, kalcium citrát, oxid hořčíku, citrát hořčíku, pikolinát zinku, Ester-C (esterifikovaný polyaskorbát vápníku), fosfát draslíku, sukcinát d-alfa tokoferolu, esterifikovaný polyaskorbát zinku, aspartát molybdenu, sukcinát železa, citrát manganu, niacin, kalcium pantothenát, glycinát mědi, polynikotinát chromu (ChromeMate), pyridoxal-5-fosfát, retinyl palmitát, riboflavin-5-fosfát, thiamin-HCL, D-biotin, jodid draslíku, ergokalciferol, kyselina folátová, cyanokobalamin a intrinsic factor complex, Succinate ETF Complex (naše výhradní sukcinátová směs, zahrnující sukcináty hořčíku, draslíku a vápníku), kyselina L-glutamová, inosin, pyridoxine alpha-ketoglutarate (PAK), lecithin, přírodní příchutě, L-karnitin, gamma oryzanol, kyselina lipoická, aspartát selenia.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz