Můj účet
Přihlášení
Menu

Monsta Clothing

 MONSTA Clothing Co vyrábí hardcore kulturistické oblečení, oblečení pro powerlifting, oblečení pro smíšená bojová umění a tréninkové oblečení pro muže, ženy. Důraz je kladen na kvalitní materiály a také na designovou originalitu. Tato značka má v americe plno svých věrných zákazníků a mimo jiné MONSTA Clothing Co sponzoruje kulturisty jako je Andy Haman (IFBB PRO), Lee Banks (IFBB PRO), kulturistku Debi Laszewski (IFBB PRO).

Nyní můžete nosit sportovní oblečení, které kdykoliv reprezentuje vás a vaše zaměření v tréninkovém plánu. Ať už se vám líbí oblečení na cvičení více než velké a volné, což vám zaručí volný rozsah pohybu nebo upnuté, abyste mohli všem ukázat a sklidit obdiv vašeho  50 cm obvodu paže, oblečení které vám sedne! Ať už jste kulturista(zápasník v ringu) či rekreační sportovec nebo rváč v baru, oblečení značky MONSTA je tu právě pro vás.

Nyní, když všem ukážeš svojí neskutečnou velikost a sílu, budeš vědět, že všichni o tobě říkají: "on je MONSTA!" Nikdy nebudeš chtít chodit oblékaný jinak. S oblečením MONSTA budete nepřehlédnutelní. Tak do toho, pociťujte tok krve ve vašich žilách. MONSTA oblečení je tu...ukažte vaší pravou tvář!

Kulturistika a fitness je pro všechny, proto neváhej a připoj se k naší značce.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Upřesnit filtry
Řadit dle:
Toto oddělení je prázdné.