Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -22%
 • Katalogové číslo: 007052

MusclePharm Armor-V 180 kapslí

MusclePharm Armor-V 180 kapslí je opravdový vitamin pro sportovce! Vydatná směs organických látek, bylinek a dalších přírodních složek, formule nabitá čistými deriváty z ovoce a zeleniny, bohatá na antioxidanty a optimizátory imunitn

sekce
Vitaminy, mineraly
Výrobce:
MusclePharm
balení
180 kapslí

765 Kč (sleva 22%)

599 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyprodáno

více o produktu

MusclePharm Armor-V 180 kapslí výrobce MUSCLEPHARM 

Armor-V™  - vydatná směs organických látek, bylinek a dalších přírodních složek, formule nabitá čistými deriváty z ovoce a zeleniny, bohatá na antioxidanty a optimizátory imunitního systému. Skvělý společník pro náročný trénink, kvalitní sportovní výkon, rychlou regeneraci a soustavné zlepšování výkonnosti.

BEZKONKURENČNÍ, IMPOZANTNÍ SLOŽENÍ - Armor-V™ je opravdový vitamin pro sportovce!

 • sestaveno za použití surovin z 26 čerstvých, syrových druhů ovoce a zeleninyúplné spektrum vitaminů a minerálů
 • bohatý zdroj antioxidantů a látek na posílení imunity
 • detoxifikuje organismus, vyrovnává pH
 • směs esenciálních mastných kyselin

Pečlivě propracovaná formule  Armor-V™ klade důraz na každodenní komplexní pokrytí zvýšených nároků tvrdě trénujícího sportovce, je sestavena tak, aby položila pevný základ vašemu specifickému nutričnímu programu a suplementaci.

Armor-V™ - ADVANCED MULTI-NUTRIENT COMPLEX:

V-F POWER MATRIX™
čerstvé, syrové ovoce a zelenina tvoří naprostý základ čisté, přirozené výživy. Armor-V™ obsahuje směs 26 koncentrátů ovoce a zeleniny, 2700mg skutečné síly z potravin v přírodním stavu. V-F Power Matrix™ je nabitý fytonutrienty, které nebývají součástí běžných multivitaminových přípravků (fytonutrient je rostlinná látka obsahující sloučeniny napomáhající boji proti nemocem). Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, vitaminy, minerály, enzymy, polyfenoly, karotenoidy  a další zdraví prospěšné a výkonnost posilující sloučeniny.

ANTI-OXIDANT / IMMUNE-SUPPORT MATRIX™
silná a účinná ochrana imunity a udržování správného pH,  formule obsahuje dimethylglycine,
trans-resveratrol, astaxanthin, lycopene a lutein - super antioxidanty známé svými blahodárnými účinky na posílení imunitního systému a podporu klíčových funkcí buněk. Další pozitivní účinky zahrnují podporu srdce a krevního oběhu, zraku a hormonální rovnováhy v těle.

SYSTEM MAINTENANCE & DETOXIFYING MATRIX
námaha při pravidelném, intenzivním tréninku, toxiny v našem okolí, stres a mentální vyčerpání, biochemické procesy v našem těle - to vše způsobuje nadměrnou produkci buněčného odpadu, který se v organismu hromadí a narušuje, oslabuje a poškozuje důležité buněčné procesy. 
Armor-V™ obsahuje specifická činidla, jejichž úkolem je odstraňovat volné radikály, detoxifikovat organismus, podporovat  funkci jater a pročišťovat životně důležité orgány v těle. Klíčové složky
Armor-V™  rovněž zmírňují dopady negativních vlivů okolí na organismus, udržují správnou hladinu kortisolu a mají blahodárné účinky pro celkové zdraví buněk.

EFA MATRIX
esenciální mastné kyseliny, tzv. dobré tuky, tvoří specifickou součást tukových molekul, tělo si je nedokáže samo vyrobit a proto musí být přijímany v potravě. Plní v našem těle několik významných biologických funkcí. Hrají nepostradatelnou roli v oběhové, endokrynní i nervové soustavě. Jsou nesmírně důležité pro zdraví srdce, tvorbu hormonů, celistvost buněčné membrány a metabolismus tuků. Přispívají též k ochraně a posílení pohlavního, nervového a imunitního systému.
Armor-V™ obsahuje kompletní spektrum esenciálních mastných kyselin "omega 3-6-9".

Doporučené dávkování:

 • 1 dávka (= 6 kapslí) denně
 • V předsoutěžním až soutěžním období a v intenzivních dobách tréningů: 12 kapslí za den - 6 kapslí ráno a 6 kapslí odpoledne.
 • Dodržujte pitný režim, zapijte velkým množstvím vody.

musclepharm_assault

DOTAZY / RECENZE

 • Dorie dne 13. 10. 2015 v 09:39 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Gita dne 19. 6. 2015 v 11:11 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Scot dne 2. 4. 2014 v 20:36 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image