Můj účet
Přihlášení
Menu

MusclePharm Creatine 300g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -32%

MusclePharm Creatine 300g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
239 Kč 349 Kč ušetříte 110 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

MusclePharm Creatine 300g výrobce MusclePharm

MusclePharm Creatine podporuje explozivní energii, ATP energii a celkovou sílu. Ideální komplexní creatinová směs pro navýšení výdrže, síly a růstu čisté svalové hmoty!

- dodá velké množství energie
- podpoří výbušnou sílu
- zvýší výkonnost a vytrvalost
- buduje kvalitní svalovou hmotu
- 100% farmaceuticky zpracovaná kvalita

Doporučené dávkování:

 • 1 odměrku (5g) smíchejte s 250ml džusu, vody či proteinového koktejlu

Nejlepší doba k užití kreatinu, aby byl jeho účinek maximální, jsou chvíle kolem tréninku, tj. před i po něm. Obecně se doporučuje si vzít jednu dávku kreatinu do 30 minut před tréninkem a jednu dávku ihned po tréninku, vždy v kombinaci se sacharidy, nejlépe s gainerem, maltodextrinem, proteinem atd... 1 dávka kreatinu se obecně doporučuje v rozmezí 2 - 5g dle tělesné hmotnosti, intenzity cvičení, formy kreatinu..Užívání kreatinu před tréninkem umožní svalům nasytit se kreatinfosfátem, který svalům poskytne potřebnou „rychlou“ energii. Dávka kreatinu po tréninku pomůže doplnit do svalů energetické zásoby, maximalizovat objem svalových buněk a hladinu faktoru IGF-1 podporujícího svalový růst. Doba bezprostředně po tréninku představuje pro svaly ten nejvhodnější okamžik k dodávce důležitých výživných látek včetně kreatinu.

Balení obsahuje 60 dávek

 

musclepharm-fitness-obleceni

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
dávka 5 g 2 odměrky
Creatine Monohydrate 5 g
- z toho creatine 4,4 g

Složení: creatine monohydrate 

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 3. 2. 2018 v 16:21
  Ladislav H.
  Reagovat
  Měl bych dotaz, zda je možné při užívání tohoto creatinu pít kafe,nebo by se nemělo pít vůbec a nemělo by to potom správný účinek? Případně jak je to s creatiny,kofeinem, predtreninkovkou apod? Děkuji
 • 6. 2. 2018 v 09:36
  Martin
  Reagovat
  Dobrý den, ideální je se vyhnout kofeinu (a samozřejmě alkoholu), případně si aspon dejte mezi kreatinem a vaší kávou několik hodin odstup, i když názory na užívání creatinu a kofeinu se velmi různí a jak zminujete, v každé druhé předtréninkovce je obsažen jak kofein, tak i creatin, řada sportovců si zase dává před tréninkem creatin i espresso a výsledky májí.. Kreatin se ale v kyselém prostředí rozpadá na kreatinin a tím ho prakticky ničíte, chronické konzumaci jak creatinu, tak kofeinu bych se vyhnul, pokud se bavíme o "občasné" konzumaci, doporučuji kávu nebo jinou formu kofeinu užívat krátkodobě - potom nevadí ani společné užití s creatinem před tréninkem. Přeji pěkný den
 • 1. 10. 2016 v 16:23
  Karel Klobása
  Reagovat
  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda u tohoto produktu je možné jet tzv. nasycovací fázi a po ní udržovací ?, nebo je lepší se držet předepsaného dávkování ?. Děkuji za odpověď
 • 28. 3. 2016 v 12:12
  pu
  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.
 • 26. 2. 2015 v 09:56
  Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="václav šmolík"]dobrý den
  mohu kombinovat takto tyto produkty?
  před tréninkem - MP ASSAULT
  při tréninku - MP AMINO 1
  hned po tréninku - MP RE-CON spolu s
  MP CREATINE 5g
  děkuji[/quote]

  Dobrý den,

  ano, sestavil jste si produkty přesně tak, jak jsou určeny a doporučovány výrobcem k užívání, v kombinaci není žádný problém a produktu se vhodně doplňují.

  Přeji pěkný den
 • 2. 8. 2013 v 07:24
  Fitness007.cz Fitness007.cz
  Reagovat
  Dobrý den,

  nejlepší doba k užití kreatinu, aby byl jeho účinek maximální, [b]jsou chvíle kolem tréninku, tj. před i po něm.[/b] Doporučuji si vzít jednu dávku kreatinu do 30 minut před tréninkem a jednu dávku ihned po tréninku, vždy v kombinaci se sacharidy, nejlépe s gainerem, maltodextrinem, proteinem atd... 1 dávka kreatinu se obecně doporučuje v rozmezí 2 - 5g dle tělesné hmotnosti, intenzity cvičení, formy kreatinu..Užívání kreatinu před tréninkem umožní svalům nasytit se kreatinfosfátem, který svalům poskytne potřebnou „rychlou“ energii. Dávka kreatinu po tréninku pomůže doplnit do svalů energetické zásoby, maximalizovat objem svalových buněk a hladinu faktoru IGF-1 podporujícího svalový růst. Doba bezprostředně po tréninku představuje pro svaly ten nejvhodnější okamžik k dodávce důležitých výživných látek včetně kreatinu.

  Přeji pěkný den
 • 2. 8. 2013 v 07:21
  Dobrý den

  Prosím vás mám otázku ta zní jaké je dávkování tohoto produktu ( kdy je nejlepší ho vypít ) předem děkuji.
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz