Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -32%
 • Katalogové číslo: 74014
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

MusclePharm Re-con Refuel + Rebuild 1020g + MusclePharm Sportovní láhev ZDARMA

MusclePharm Re-con Refuel + Rebuild 1020g - unikátní, vysoce účinný suplement na potréninkovou regeneraci, doplnění paliva a obnovu poškozené svalové tkáně.

sekce
Anabolizéry po tréninku
Výrobce:
MusclePharm
balení
1020 g

1 245 Kč (sleva 32%)

849 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

MusclePharm Re-con Refueld + Rebuild 1020g + MusclePharm Sportovní láhev ZDARMA 


AKCE: Při zakoupení  Musclepharm Re-con Refueld + Rebuild 1020 g obdržíteMusclePharm Sportovní láhev zcela ZDARMA. Akce platí pouze do vyprodání zásob.


Recon Refuel + Rebuild je unikátní, vysoce účinný suplement na potréninkovou regeneraci, doplnění paliva a obnovu poškozené svalové tkáně. Je určen k zaručení maximálně efektivního využití nejdůležitější fáze tréninkového programu každého sportovce - a to fáze potréninkové, které se rovněž říká "anabolické okno". Re-Con Refuel + Rebuild  poskytne aktivnímu sportovci vše nezbytné k zajištění komplexní regenerace a růstu, jeho bezkonkurenční, "našlapaná" rekonstrukční formule se dokonale postará o každý aspekt obnovy a budování Vašeho svalstva.

Vysoce kvalitní po-tréninková regenerační formule - MusclePharm Re-Con Refuel + Rebuild 

 • maximalizuje potréninkový růst a regeneraci
 • optimalizuje potréninkové "anabolické okno"
 • doplňuje zásoby energie do svalů
 • obnovuje svalovou tkáň
 • zásobuje organismus klíčovými živinami
 • podporuje a posiluje imunitní a regenerační mechanismy
 • odstraňuje buněčné nečistoty a metabolický odpad
 • zmírňuje únavu a bolesti svalů po tréninku

Informace výrobce:

Je známým faktem, že čím tvrději cvičíte, tím lepšího výsledku dosáhnete, ovšem pouze za předpokladu, že zvolíte adekvátní nástroje na podporu růstu a regenerace. Váš potréninkový protokol je klíčovým faktorem úspěšnosti Vašeho tréninkového programu. Re-Con umožní sportovcům dosahovat lepších výkonů a zároveň se rychleji zotavit z následků vysoce intenzivních tréninků. Viditelného zlepšení výkonnosti a zvětšení objemu a plnosti svalů dosáhnete již po 2 - 3 týdnech užívání.

MusclePharm Re-Con Refuel + Rebuild představuje nové, inovativní přísady, GroPlex ™ a VitaCherry ™ SportVitaCherry Sport je 15 krát koncentrovanější a více biologicky dostupný než v současné době dostupné přední výrobky z třešní a obsahuje funkce Anthocyanins typu 1 a 2; Silné antioxidanty, které prokázaly, že pomáhají zmírnit bolesti vyvolané tréninkem a bolest kloubů. GroPlex ™ je směs mléčných bílkovinných peptidů, která zlepšuje odezvu inzulínu a zvyšuje podávání živin. Zlepšením reakce na inzulín po tréninku jsou klíčové složky, které jsou závislé na inzulínu, jako jsou aminokyseliny a kreatin, transportovány do svalu mnohem efektivněji, čímž se maximalizuje svalová regenerace.

GroPlex ™ se skládá z proteinů a peptidů s rychlým vstřebáváním, které rychle přinášejí bioaktivní výhody bílkovin a dodávají kompletní aminokyselinový profil, aby dále podporovali anabolismus po cvičení (proces budování svalů). V rámci tohoto složeného vzorku se také nabízí kreatin monohydrát, který obnovuje hladinu ATP a hydratuje svaly. Poskytuje také aminokyselinový rozvětvený řetězec, leucin a všestrannou aminokyselinu, glutamin, pro optimální regeneraci svalů.

Recon Refuel + Rebuild obsahuje:

 • 3 g glutaminu v dávce: posílení imunity a budování svalstva
 • 5 g creatinu 
 • 3 g leucinu 
 • Optimální doplnění glykogenu pomocí Carb10
 • Rozšířené dávkování živin s bioaktivními peptidy, GroPlex

Doporučené dávkování:

 • rozmixujte 1 odměrku (34 g) Re-con Refuel + Rebuild ve 250 - 350 ml studené vody a užívejte po tréninku

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image