Můj účet
Přihlášení
Menu

MuscleTech Nitro Amino FX 385g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -31%

MuscleTech Nitro Amino FX 385g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

NITRO AMINOFX PRO SERIES 385g výrobce MuscleTech

Přípravek Nitro AminoFX Pro Series je koncentrovaná, velmi rychle absorbující řetězená aminokyselina (BCAA) ve formě prášku, která byla vyvinuta pro tvrdě trénující sportovce. Řetězené aminokyseliny (zkráceně BCAA) jsou zásadní látkou pro provádění syntézy proteinů, což je proces budování svalové hmoty. Avšak řetězené aminokyseliny jsou esenciální aminokyseliny, které vaše tělo samo sobě neumí vytvořit, proto je potřeba mu je dodávat z externích zdrojů, jako je třeba přípravek Nitro AminoFX.

Jistě neočekáváte, že tato receptura zabalená jako džem může mít tolik síly, že ji lze snadno smíchat a že má tak báječnou chuť – ale je to pravda! A to vše bez jakéhokoliv cukru a bez jakéhokoliv aspartamu! Jen smícháte jednu malou odměrku se studenou vodou nebo vašim oblíbeným nápojem ve sklenici, šejkru nebo dokonce jen v láhvi na vodu!

Informace výrobce o produktu:

 • Koncentrovaná a velmi rychle absorbovaná receptura přípravku
 • 13 500 miligramů aminokyselinové matrice
 • Volná forma BCAA (řetězených aminokyselin)
 • Studie prokázala, že základní komponenta 9x zvětší svaly
 • Je tak účinná, že denně stačí jen jediná odměrka přípravku 

Jen jediná odměrka přípravku Nitro AminoFX dodá do vašeho těla 13500 miligramů aminokyselin!

Jediná malá odměrka vám dodá ohromných 13500 miligramů aminokyselin, včetně řetězených aminokyselin (BCAA 8000mg!, jako jsou leucin, isoleucin a valin. Ve skutečnosti přípravek Nitro AminoFX nabízí více aminokyselin ve volné formě, které najdete mezi ostatními špičkovými aminokyselinami. 

3000 miligramů argininu plus 2500 miligramů směsi glutaminu a taurinu 

Přípravek Nitro AminoFX dokáže získat výsledky, které uvidíte a ucítíte již po jediné dávce! To je také důvod, proč dodává do těla tolik argininu, kolik se nachází ve většině pilulek oxidu dusíku. Tato obrovská dávka argininu byla vyvinuta proto, aby dodávala v předtréninkové dávce do těla obrovské množství, které napumpuje vaše ruce tak, že vám budou praskat rukávy. Navíc vám přípravek Nitro AminoFX dodá do těla 2500 miligramů směsi taurinu a glutaminu. Dokonce obsahuje i 1000 miligramů antioxidantu ve formě vitamínu C.

Balení: 385 g
Příchuť: ovocná

Obsahuje:

13 500 miligramů aminokyselin v jedné dávce (8 000 miligramů volné formy aminokyselin, 3 000 miligramů L-argininu,2 500 miligramů L-glutaminu a taurinu)

Doporučené dávkování:

 • Užívejte 1 dávku (1 odměrku), 1x denně, kterou rozmíchejte v 300 ml čisté vody.
 • Užívejte tuto dávku nejlépe 15 minut před tréninkem.

muscletech

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Složení:

Každá dávka (1 odměrka = 19g) obsahuje: 70 kCal, Sacharidy 4g (z toho cukr 0g), Tuk 0,5g, Vitamín C 1000mg, Riboflavin 5mg, Vitamín B6 5mg, Vitamín B12 12mcg, Vápník 20mg, Fosfor 36mg, Sodík 180mg, Draslík 47mg, Nitro AminoFX náplň 13500mg (NanoVol BCAA 8000mg (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), ArgiPro 3000mg (L-Arginin), GlutaPro 2500mg (L-glutamin, Taurin). 

Upozornění:Není určen pro děti! Neužívejte, pokud jte těhotná nebo kojíte! Neužívejte, pokud jste měl infarkt myokardu nebo se léčíte s nějakou vážnou nebocí, případně užíváte lék na předpis. Pozor na alergie! Obsahuje složky sóji! 

Informace: Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 2. 5. 2013 v 08:11
  Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="Roman798"]dobrý den chci se zeptat je napsaný užívejte jednu odměrku ale není napsaný kolik to je takže nevím na jak dlouho to budu mít... ale už jde vidět co je to za výrobce...[/quote]

  Dobrý den,

  jak velikost dávky, tak její přesné složení i nutriční hodnoty naleznete v popisu zboží v záložce "Nutriční hodnoty", stačí si rozkliknout... mimochodem MuscleTech patří k celosvětově největším a nejoblíbenějším výrobcům sportovní výživy.

  Přeji pěkný den
 • 28. 6. 2012 v 06:46
  Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="Bohumil Rakouský"]Dobrý den, viděl jsem video tréninku J. Cutlera,(biceps) který si tento přípravek vzal ihned po cvičení, ještě v posilovně. Je tedy lepší si ho brát před nebo po cvičení.[/quote]
  Dobrý den, výrobce doporučuje užívání výrobku před tréninkem (vzhledem ke složení, obsahuje mimo jiné např. arginin), ale je samozřejmě možné jej konzumovat i po tréninku ( obsahuje velké množství aminokyselin BCAA, užíváním před tréninkem chráníte svalovou hmotu před devastací, užíváním po tréninku urychlujete regeneraci). Přeji pěkný den
 • 27. 6. 2012 v 09:50
  Bohumil Rakouský
  Reagovat
  Dobrý den, viděl jsem video tréninku J. Cutlera,(biceps) který si tento přípravek vzal ihned po cvičení, ještě v posilovně. Je tedy lepší si ho brát před nebo po cvičení.
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz