Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -28%

MuscleTech Plasma Muscle 84 kapslí

Představujeme Vám nový produkt od firmy MuscleTech - nejvýkonnější před-tréninkovka a podpůrce budování čisté svalové hmoty na trhu. V minulosti ještě nikdy nebyla vyrobena pilulka kombinující Peak ATP® a optiNOs®.

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
Muscletech
balení
84 kapslí

1 390 Kč (sleva 28%)

999 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyprodáno

více o produktu

MuscleTech Plasma Muscle 84 kapslí

Představujeme Vám nový produkt od firmy MuscleTech - nejvýkonnější před-tréninkovka a podpůrce budování čisté svalové hmoty na trhu. V minulosti ještě nikdy nebyla vyrobena pilulka kombinující Peak ATP® a optiNOs®. Plasma Muscle je přísný suplement na podporu růstu svalové hmoty pro hardcore sportovce, kteří hledají pouze to nejkvalitnější a nejmodernější na trhu pro zvyšování výkonnosti a pro růst svalů. Obsahuje nejextrémnější složení pro napumpování svalů, jaké jste ještě nikdy v historii sportovní suplementace nezažili.

Tuto extrémni kombinaci borci z MuscleTechu dali do průlomové technologie PlasmaCap Fusion. Kombinace Peak ATP® a optiNOs® ještě nikdy předtím nebyla vyzkoušena, přesto dle klinických a vědeckých testů je dokázáno, že tato kombinace výrazně zvyšuje sílu při tréninku, vytvrvalost a urychluje růst svalové hmoty, což vyzkoušeli a potvrdili i profesionální kulturisti.

ATP

Pokud jste ještě nevyzkoušeli Peak ATP®, pak vám chybí zkušenost s jedním z nejinovativnějších prvků suplementace poslední dekády. Peak ATP® je patentovaná forma Adenosine5´-Triphosphate (ATP) Disodium a je bezesporu nejsilnější před-tréninkovou ingrediencí pro svaly. ATP se přirozeně vyskytuje ve svalstvu (intracelulárně) a je primárním palivem pro svalové buňky. Nicméně extracelulární ATP obsažené v Peak ATP® je stejně důležité, což doplnili i vědecké studie a potvrdili, že extracelulární ATP přispívá k průtoku krve ve svalstvu, výslednou sílu a vytrvalost.

OPTINOS

Druhou klíčovou složkou tohoto exkluzivního komplexu v Plasma Muscle je nový a tak jedinečný, že firma MuscleTech je vůbec první firmou, která označení optiNOs® používá. optiNOs® využívá kombinaci účinných látek Cissus (žumen), kurkumy a koptského kmínu. Tato kombinace byla laboratorně testována na obrovském vzorku lidí. V této dvojité vědecké studii, kde byly testováni lidé na tento produkt a na placebo efektu bylo dokázano, že lidé užívající Plasma Muscle dosáhli v průměru nárustu o 4 opakování při sérii více než lidé na placebo efektu.

INOVATIVNÍ OBAL PLASMACAP

Plasma Muscle je více než přinesení toho nejlepšího před-tréninkového suplementu na trhu. Díky nové technologii PlasmaCap se ušlo ještě o krok dále ve vývoji tohoto suplementu. Tato neuvěřitelná liquid kapsle se dokáže rozpustit rychleji, než stačíte otevřít láhev s nápojem. Kromě zajištění bezpečného a nepropustného, jednodílného obalu, který chrání důležité složky je kapsle také vytvořena pro co nejrychlejší vstřebání do organismu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

  • užívejte 1 dávku (3 kapsle) 30-45 minut před tréninkem
  • v netréninkový den užívejte 1 dávku (3 kapsle) na lačný žaludek před snídaní
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku 3 kapsle v průběhu jednoho dne

Upozornění: Doplněk stravy, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?