Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -70%
 • Výprodej
 • Katalogové číslo: 277010

MuscleTech Pro Clinical Hydroxycut Max! 120 kapslí PROŠLÉ DMT

MuscleTech Pro Clinical Hydroxycut Max! 120 kapslí PROŠLÉ DMT (1.1.2017) - jeden z nejsilnějších termogenních spalovačů tuků ve formě tekutých kapslí určených speciálně pro trénující ženy.

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
Muscletech
balení
120 kapslí

1 320 Kč (sleva 70%)

399 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Pro Clinical Hydroxycut Max! For Women 120 kapslí EU výrobce MuscleTech


VÝPRODEJ Z DŮVODU PROŠLÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (1.1.2017)


Hydroxycut Max! For Women je díky svým účinným látkám používán sportovci při redukčních dietách. Staví se na přední místo mezi konkurenčními suplementy své kategorie. Revoluční receptura přípravku Hydroxycut Max! je založena na receptuře Max! HydroxyBoost™ a  Max! ProDefine™. Jde o tekutou matrici a o tekuté kapsle s velmi rychlým účinkem. Ty působí pětkrát rychleji než běžné tablety. Působí tedy okamžitě poté, co si vezmete úplně první dávku. Takto alespoň uvidíte, že přípravek Hydroxycut Max! není jako něco jiného, co jste už někdy vyzkoušela!

 • Speciální profi spalovač tuků výhradně pro ženy
 • nové přepracované složení, verze schválená pro EU !
 • 120 tekutých kapslí s velmi rychlým účinkem !
 • patentované směsi Max! HydroxyBoost™ ,  Max! ProDefine™ a Max! Hydroxagen™

Hydroxycut Max! For Women byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám všem sportovcům a vyznavačům fitness ženského pohlaví, s pomocí Hydroxycut Max a v kombinaci s dietou a cvičením vám usnadní dostat se do nejlepší formy svého života.

Max! HydroxyBoost™  - Obsahuje složky, které přináší rychle působící energizující účinky.

Max! ProDefine ™  - Směs se skládá z klinicky prokázáných klíčových složek, které vám pomohou dosáhnout vynikající výsledky hubnutí.

Max! Hydroxagen ® - obsahuje proprietární přísada směsi, které dotvářejí vzorec Max! ProDefine

Hydroxycut Max ™ obsahuje složky (bezvodý kofein [1,3,7-Trimethylxanthine]), které podporují zvýšení energiie

Doporučené dávkování:

 • Během prvních 3 dnů užívejte 1 kapsli  2x denně společně s 2,5 dl vody jako dietní doplněk, a to asi 30-60 minut před jídlem.
 • Po vyzkoušení vaší tolerance (pokud nezaznamenáváte kofeinovou intoleranci) můžete zvýšit od 3.dne svou dávku na 2 kapsle 2x denně. Jestliže se chystáte cvičit, berte jednu z dávek vždy před tréninkem. Neberte více jak 3 kapsle během 4 hodin nebo více než 6 kapslí během 24 hodin.
 • K dosažení nejlepších výsledků užívejte po dobu 8 týdnů v kombinaci s redukční dietou a cvičením.Po 8-12 týdnech užívání doporučujeme na minimálně stejnou dobu vysadit.
 • Dodržujte pitný režim. Doporučujeme vypít 2,4 litru vody denně.
 • Poslední denní dávku užívejte alespoň 5 hodin před plánovaným spánkem.
 • Před užíváním si pozorně pročtěte celý návod a držte se instrukcí!

Balení: 120 kapslí

Upozornění:
Není určen pro děti a mladší 18 let! Řiďte se návodem! Není vhodné pro osoby se špatným zdravotním stavem! Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoami (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! Každá kapsle obsahuje kofein ( 2 kapsle obsahují stejně kofeinu jako 3 šálky kávy, 2 kapsle obsahují 270mg kofeinu), proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu (káva, čaj, kolové nápoje apod.)! Může způsobit nespavost! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné užívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před užíváním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s cukrovkou, psychologickými obtížemi, nemocemi ledvin či jater nebo pokud se ve vaší rodině vyskytly jiné zdravotní potíže (např. kardiovaskulární potíže), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, potíže s dýcháním, zvýšený tlukot srdce či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Neužívejte pokud je narušen ochranný obal pod víčkem! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

DOTAZY / RECENZE

 • Latesha dne 31. 1. 2015 v 23:19 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Fitness007 dne 7. 2. 2012 v 14:12 napsal: Reagovat

  [quote name="Richard"]Dobry den,
  dostal jsem tento vyrobek, ale ted jsem si vsimnul ze je urcen pouze pro zeny. Muzu ho uzivat i muzi. Co latky jak jsou urcene pro zeny.[/quote]
  Dobrý den,

  Ano mohou ho užívat i muži, látky které v něm jsou určené "pro ženy" nutí tělo lépe se zbavovat zadržované vody, což je problém všeobecně spíše žen než mužů.

 • Richard dne 7. 2. 2012 v 08:39 napsal: Reagovat

  Dobry den,
  dostal jsem tento vyrobek, ale ted jsem si vsimnul ze je urcen pouze pro zeny. Muzu ho uzivat i muzi. Co latky jak jsou urcene pro zeny.

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?