Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: 160263

MyProtein Beta Alanine 250 g

MyProtein Beta Alanine 500 g - látka podporující tvorbu karnosinu ve svalové tkáni. Navýšením jeho množství ve svalech lze u sportovců dosáhnout výborného zlepšení výsledků ve výkonnosti a mnohem rychlejší regenerace.

sekce
Aminokyseliny jednotlivé
Výrobce:
MyProtein
balení
250 g

499 Kč (sleva 20%)

399 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Beta Alanine 250 g výrobce MyProtein

Beta Alanin je látka podporující tvorbu karnosinu ve svalové tkáni. Beta Alanine omezuje kyselost svalových vláken, což vede k nárůstu jejich explosivní síly a výkonnosti během cvičení, a také urychluje plnou regeneraci organismu po tréninku.

Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, kterou svalové buňky využívají k syntéze karnosinu. Karnosin se ve vysoké koncentraci nachází v kosterním svalstvu, z toho v první řadě v nejsilnějších svalových vláknech II-typu, se schopností rychlé kontrakce. Zvyšování hladiny karnosinu pomocí doplňků výživy je v kruhu informovaných atletů a kulturistů stále oblíbenější praxí. Vyšší hladina samotného carnosinu ve svalové tkáni napomáhá pozitivně regulovat PH svalstva a tím podpořit fyzický výkon. Díky pravidelnému užívání dojde k snižování svalové únavy a postupnému navýšení objemu tréninku.

Beta Alanin nezpůsobuje zbytečné přibírání na váze ani otok, neobsahuje stimulanty ani jiné složky nebo sytící látky, které by bránily efektivnímu dávkování na míru.

Ideální pro každého, kdo se účastní sportů, které vyžadují výbušnou sílu, jako je sprint, silový trénink nebo box a osob podílejících se na dlouhodobém vytrvalostním cvičení.

Hlavní benefity Beta Alanine:

Přispívá ke zvýšení fyzického výkonu
Ideální pro sporty, kde je nutná výbušná síla
Pomáhá zvýšit fyzickou zdatnost

Doporučené dávkování:

  • První 4 týdny užívejte 2x denně, nejlépe mezi jídly, následně snižte dávku na 1x denně.
  • Smíchejte s libovolným množstvím vody nebo jakéhokoliv jiného vašeho oblíbeného nápoje.

Upozornění: Beta alanin může způsobit brnění a škrábání pokožky. Nejedná se o škodlivou reakci, je pro tělo přirozená. Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

myprotein

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám