Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Doprava zdarma
  • Katalogové číslo: 150089

MyProtein Impact Native Whey 95 2500 g

MyProtein Impact Native Whey 95 2500 g - protein prémiové kvality, syrovátkový bílkovinný izolát pochází přímo z mléka a poskytuje masivní obsah prvotřídních bílkovin až 95%.

sekce
Proteiny 81% a více bílkovin
Výrobce:
MyProtein
balení
1500-2500g

2 099 Kč (sleva 20%)

1 679 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Impact Native Whey 95 2500 g výrobce MyProtein

Protein prémiové kvaliy! Syrovátkový bílkovinný izolát pochází přímo z mléka a poskytuje masivní obsah prvotřídních bílkovin až 95%.

Unikátní výrobní proces extrakci bílkovin přímo z odstředěného mléka pomocí membránových technologií, při nízké teplotě (mikrofiltrace a ultrafiltrace). Tento proces zajišťuje více bioaktivní syrovátkové bílkoviny, který umožňuje, aby vaše tělo více využívalo cenných živin pro budování svalů. Postup při nízkých teplotách odstraňuje kasein a tuk, tak získáme nejčistší a nejvíce biologicky aktivní syrovátkové bílkoviny.

MyProtein Native Whey 95 je určen pro každého, kdo hledá ten nejkvalitnější zdroj bílkovin. Důležitou složkou je super kvalitní nativní syrovátkový izolát, který je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, a to za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Tím se významně odlišuje od standardně nabízených „Whey proteinů“, které jsou vyráběny z tepelně upravené syrovátky, vedlejšího produktu vzniklého při výrobě sýrů (použití kyselin a sýřidel). Jednoduše by se dalo tedy říci, že Native Whey 95 je vlastně čerstvá, nenarušená mléčná bílkovina „v prášku“. 

Protože je Native Whey 95 jednoznačně zaměřen na kvalitu, využitelnost a vstřebatelnost, je minimalizován obsah sladidel a příchutí na absolutně nejnižší možné minimum. Instant Whey neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin, pouze nativní syrovátkový izolát.

Native Whey 95 nabízí unikátní výkonnostní benefity, které jsou na současném trhu neporazitelné.

Doporučené dávkování:

  • Smíchejte 1 odměrku (25g) s 150-250ml (množství vody lze měnit dle požadované hustoty) vody nebo mléka a promíchejte v šejkru
  • Užívejte dle potřeby jednu dávku (25g) 2-3 denně dle vašeho požadovaného příjmu bílkovin

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

myprotein

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám