Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: 150248

MyProtein Kre-Alkalyn® 120 kapslí

MyProtein Kre-Alkalyn® 120 kapslí - Kre-Alkalyn® je moderní patentovanou formou kreatinu. Vyniká schopností vysoké stability v trávicím traktu a absorpce v organismu.

sekce
Kre-alkalyn
Výrobce:
MyProtein
balení
120 kapslí

749 Kč (sleva 20%)

599 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Kre-Alkalyn® 120 kapslí výrobce MyProtein

Kre-Alkalyn® je moderní patentovanou formou kreatinu. Vyniká schopností vysoké stability v trávicím traktu a absorpce v organismu. Obecně platí, že čím je pH výsledného roztoku nižší, tím rychleji kreatin degraduje (mění se) na „nefunkční“ kreatinin. Pokud pH stoupne nad 7, degradace kreatinu se zpomaluje, až se zastaví.Kre-Alkalyn® má pH 12. V jedné dávce získáte 1500 mg kreatinu.

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru

Kre-Alkalyn® je určený pro: sportovce kteří usilují o zlepšení svalové síly a zvýšení intenzity tréninku.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 2 kapsle před tréninkem a 2 kapsle po tréninku

Kre-Alkalyn® je registrovaná ochranná známka společnosti All American Pharmaceutical & Natural Foods Corporation. Kre-Alkalyn® je multi-patentovaný produkt (US Patent # 6399661, australský patent # AU2003203344, Nový Zéland patent # 519305). Mezinárodní patenty. Všechna práva vyhrazena.

Upozornění: Doplněk stravy, potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

myprotein

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám