Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -20%
 • Katalogové číslo: 160305

MyProtein Magnesium Citrate 250 g

MyProtein Magnesium Citrate 250 g - Citrát hořečnatý je přírodní forma hořčíku, který má mnoho důležitých funkcí v těle. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, správné funkci nervového systému, svalů a syntéze bílkovin.

sekce
Vitaminy, mineraly
Výrobce:
MyProtein
balení
250 g

474 Kč (sleva 20%)

379 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyprodáno

více o produktu

Magnesium Citrate 250 g výrobce MyProtein

Citrát hořečnatý je přírodní forma hořčíku, který má mnoho důležitých funkcí v těle. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, správné funkci nervového systému, svalů a syntéze bílkovin. Také pomáhá při udržení zdravých kostí a zubů a podílí se na procesu dělení buněk.

 • napomáhá snížení únavy a vyčerpání
 • podporuje normální funkci nervového systému
 • hraje důležitou roli v normální funkci svalů a syntéze bílkovin

Hořčík je minerál, který má mnoho důležitých funkcí v těle. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, správné funkci nervového systému a svalů. Také pomáhá při udržení zdravých kostí a zubů a podílí se na procesu dělení buněk. Hořčík je součástí řady enzymatických systémů, mezi které patří syntéza bílkovin, mastných kyselin a metabolismus glukózy. Lze ho nalézt v řadě potravin. Nejvíce je obsažen v listové zelenině, jako je špenát, v ořechu a obilí.

Hořčík patří mezi nejdůležitější minerální látky nezbytné pro život, které si člověk nedokáže sám vytvořit. Proto jsme odkázáni na jeho příjem potravou.

Doporučení dávkování:

 • jednu dávku (4g) rozmíchejte ve vodě či džusu a vypijte, případně lze užívat cca 1g 1-3x denně
 • Užívejte jednou denně,  doporučujeme dávku přesně odvážit, odměrky jsou pouze orientačním měřidlem.
 • Upozornění: Citrát hořečnatý může mít u někoho projímavé účinky. Pokud máte tyto obtíže, doporučuje se snížení dávky tak, aby vyhovovala vašim individuálním potřebám.

Upozornění: Vhodné pro sportovce. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu mimo přímé sluneční záření. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doporučujeme dávku přesně odvážit, odměrky jsou pouze orientačním měřidlem.
 

myprotein

Dotaz na prodavače

 • Patrik Cordura dne 20. 3. 2017 v 21:14 napsal: Reagovat

  Dobrý den ctel bych se zeptat, kdy se má to magnesko užívat, jestli před nebo po jídle nebo je to jedno? Díky za odpověď.

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?