Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -45%
  • Výprodej
  • Katalogové číslo: 150090

MyProtein MYPRE 500 g PROŠLÉ DMT

MyProtein MYPRE 500 g PROŠLÉ DMT (10/2017) - Explosivní před-tréninkový anabolizér, novinka značky Myprotein přináší řadu synergicky působících složek, které mají přispět ke zlepšení výkonu, snižění únavy, nárůstu svalové hmoty a síly.

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
MyProtein
balení
500 g

1 090 Kč (sleva 45%)

599 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

MYPRE 500 g výrobce MyProtein


VÝPRODEJ Z DŮVODU PROŠLÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (10/2017)


Explosivní před-tréninkový anabolizér, novinka značky Myprotein přináší řadu synergicky působících složek, které mají přispět ke zlepšení výkonu, snižění únavy, zlepšení koncetrace v průběhu tréninku a nárůstu svalové hmoty a síly.

MYPRE poskytuje řadu klíčových složek, které synergicky spolupracují s cílem zlepšit výkon.

Každé 2 odměrky obsahují:

  • kreatin (4 g): MYPRE poskytuje čtyři různé typy kreatinu; Kreatin HCl, Kreatinethylester HCl, kreatin monohydrát a 99,9% čistou formu kreatinu monohydrátu, který zlepšuje fyzickou výkonnost při krátkodobém horizontu, vysokou intenzitou.
  • Kofein (400 mg) : MYPRE kombinuje patentovanou směs kofeinu a guarany (Paullinia cupana) (400 mg kofeinu na dva kopečky). U kofein bylo prokázáno, že zvyšuje bdělost a pozornost.
  • Aminokyseliny : MYPRE poskytuje 4 g větvené aminokyseliny (BCAA) v poměru 2:1:1 (leucin, isoleucin a valin).
  • MYPRE také obsahuje úplný seznam esenciálních aminokyselin.
  • Vitamíny a minerální látky : MYPRE poskytuje kyselinu pantotenovou, vitamin B6, B12, niacinu a Riboflavin, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání *.Kyselina pantothenová a biotin také přispívá k normální psychické funkci *.
  • MYPRE také obsahuje 3 g beta alaninu, L-citrulinu malát, L-arginin, kyselina asparagová, a další 1 g Agmatine sulfátu a betainu.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1 odměrku (16 g) 30 minut před cvičením. Promíchejte se 150 - 250 ml studené vody (dle požadované sladkosti) a ihned konzumujte.

Upozornění: Jedna odměrka obsahuje 200 mg kofeinu.Není určeno pro osoby s dřívějšími zdravotními poruchami ani u pacientů užívajících nějaké léky. Mladší 18 let, ženy, které jsou těhotné, v plánujících těhotenství nebo kojící, nebo ty, které jsou na kofein nebo beta-alanin citlivé. Nekonzumujte kofein / stimulanty minimálně 4 hodiny před spaním.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"
 

myprotein

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám