Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -25%
 • Katalogové číslo: 150206

MyProtein Protein Muffin Mix 1000 g

MyProtein Protein Muffin Mix 1000 g - proteinový prášek k přípravě muffinů, který byl vyroben z několika různých zdrojů bílkovin, stačí přidat mléko a během chvilky máte lahodný proteinový muffin

sekce
Proteinové pochutiny
Výrobce:
MyProtein
balení
1000 g

692 Kč (sleva 25%)

519 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

MyProtein Protein Muffin Mix 1000 g výrobce MyProtein

Proteinový prášek k přípravě muffinů, stačí přidat mléko a během chvilky máte lahodný proteinový muffin

Protein Muffin Mix je proteinový prášek k přípravě muffinů, který byl vyroben z několika různých zdrojů bílkovin (syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový koncentrát, vaječný protein) s komplexním obsahem aminokyselin.

Unikátně navržený prášek zajistí zdravé pečení a rychlý způsob přípravy - již za 15 minut pečení v troubě. Protein Muffin Mix se tak stává fantastickým doplňkem stravy poskytující zdravé a chutné občerstvení s obsahem bílkovin. Stačí přidat mléko a péct v troubě.

Protein Muffin Mix:

 • proteinová směs pro přípravu muffinů,
 • zdravá a chutná svačinka,
 • vysoký obsah bílkovin,
 • rychlá a snadná příprava.

Doporučení výrobce:

Pro přípravu vlastních muffinů předehřejte troubu na 190 stupňů a narovnejte košíčky na muffiny do připravené formy. Smíchejte 3 1/3 odměrky směsi (100 g) se 100 ml mléka a 2 lžícemi Myprotein Coconpure oleje (kokosového oleje). Rozdělte do 4 dávek a pečte muffiny 12-15 minut nebo dokud nemají zlatou barvu.

Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření. Tento výrobek je určen jako doplněk stravy k aktivnímu životnímu stylu a vyvážené stravě. Vhodné pro vegetariány.

DOTAZY / RECENZE

 • Petra Lálová dne 29. 5. 2017 v 13:23 napsal: Reagovat

  Dobrý den, zakoupila jsem si Protein Muffin Mix od Myprotein, ale bohužel jsou všude jak na balení tak internetu obecné informace o přípravě muffinu, prosím o přesnější návod k přípravě. Děkuji Lálová

 • Martin dne 29. 5. 2017 v 18:00 napsal: Reagovat

  Dobrý den, Doporučení výrobce: Pro přípravu vlastních muffinů předehřejte troubu na 190 stupňů a narovnejte košíčky na muffiny do připravené formy. Smíchejte 3 1/3 odměrky směsi (100 g - cca vystačí na 4 muffiny) se 100 ml mléka a 2 lžícemi Myprotein Coconpure oleje (či jakýkoliv jiný kokosový či rostliný olej.). Rozdělte do 4 dávek a pečte muffiny 12-15 minut (dle trouby) nebo dokud nemají zlatou barvu. Přeji dobrou chuť:-)

 • Lashunda dne 6. 9. 2015 v 16:27 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám