Můj účet
Přihlášení
Menu

NaNO Vapor Hardcore

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -46%

NaNO Vapor Hardcore

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč ZDARMA)

NANO VAPOR 1kg výrobce MuscleTech

Tento výrobek se již nevyrábí,byl nahrazen novou verzí:

NaNO Vapor Pro Series 907g

NaNO molekulární svalová pumpa. Předtréninkový matrix, který rozpálí Vaše svaly, naNO technologie zaručuje okamžitý nástup účinku.

  • založen na bázi oxidu dusíku, který jako jediný využívá síly nano-technologií
  • unikátní legálně dostupná receptura s dvojitým účinkem
  • nejrychlejší nástup účinku
  • oproti podobným přípravkům není limitována podřadnými, nekonzistentními a pomalu účinkujícími recepturami, což vede k obrovskému potenciálu, který nebyl doposud využíván

Nanomolelulární technologie rapidní explozeTM

Díky hlavním výhodám, kterých bylo dosaženo na poli vědy z oblasti bodybuildingu, už nemusíte déle čekat, až Vás oxid dusíku tzv. nakopne. Jednička v oblasti bodybuildingu, nanomolekulární technologie rapidní explozeTM, iniciuje difúzi během pouhých 9 sekund! Tato technologie je silou, která je díky firmě MuscleTechTM uváděna do pohybu za pomoci převratné receptury přípravku naNO VAPORTM, nejrychlejšího tryskového systému na bázi oxidu dusíku na světě.

Přípravek naNO VAPORTM reprezentuje zásadní technologický převrat v oblasti potravinových doplňků na bázi oxidu dusíku, a to vyzbrojením pomocí síly nanočástic. Tým výzkumníků firmy MuscleTechTM se porozhlédl po světových autoritách v oblasti nanočástic, čímž odsunuli do minulosti jiné podobné přípravky. Díky spolupráci byla průmyslově vyrobena nejúčinnější receptura, na níž je založen přípravek naNO VAPORTM. Tato převratná receptura využívá proces nanodifúze. Tato technologie aktivně redukuje účinnou látku tak, aby se vytvořila přesná dávka o velikosti dvou tisícin milimetrů neboli dvou mikronů, což je asi padesátkrát méně než je průměrná tloušťka lidského vlasu!

Doporučené dávkování:

  • užijte 1 odměrku rozmíchanou ve 2 - 3 dcl vody 15 minut před tréninkem

Tabulka nutričních hodnot: 1 dávka (odměrka 25 g)
energetická hodnota 50 kcal
sacharidy 12 g
cukry 5 g
vápník 100 mg
sodík 220 mg
směs naNO Vapor 22031 mg
dextróza, maltodextrin, glycine, kreatin monohydrát, L-arginin, kyselina asparagová, taurin, dihydrát fosforečnanu divápenatého, oxid vápenatý, fosforečnan draselný, fosforečnan disodný, L-Leucin, Niacin, β-alanin, bezvodý kreatin, L-isoleucin, L-Valine, N-acetyl-L-tyrosine, L-tyrosine, extrakt z listů Ilex paraguayensis, skořicovník čínský (extrakt z kůry), Acetyl-L-Cystein Amid, α-amino L-butyrát, α-glycerophosphocholin, artyčok pravý (extrakt flavonoidů z kořene), β-ethyl-alaninát hydrochlorid, Extrakt z listů černého čaje, Cis-9 10-Octadecenoamid, kakaovník pravý (extrakt ze semen), extrakt z bobulí Crataegus Pinnatifida, kreatin-α-ketoglutarát, kreatin malát, kreatin L-pyroglutamát, dihydroxy-diosgenin, extrakt z ovoce Evodia Ruticarpa, extrakt z kořene Gynostemma Pentaphyllum, ethyl-L-arginin hydrochlorid, L-Arginin ketoisokaproát, L-Citruline, L-Citruline Ethyl Ester, Citruline malát, L-histidin-α-ketoglutarát, ethyl-isoleucinát hydrochlorid, methyl hydrochlorid, L-leucin ketoglutarát, L-Leucin Isovalerát, ethyl-L-leucinát hydrochlorid, L-norvalin[L-(+)2-aminovalerová kyselina], ethyl-L-norvalát hydrochlorid, L-valin-α-ketoglutarát, ethyl-L-valinát hydrochlorid, Quercetin dihydrát, taurin-α-ketoglutarát, ethyl-taurát hydrochlorid, extrakt z bílého čaje (Camellia Sinensis), extrakt z kůry bílé vrby (Salix Alba), vodnatý kofein, hyperzin-A (jako Huperzia Serrata), kyselina citrónová, bikarbonate sodium, citronát sodný, křemičitan vápenatý, přírodní a umělé příchuti, Acesulfam draselný, sukralóza.

Informace:potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Upozornění:Tento produkt je určen výhradně mužům a není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jestli jste měl infarkt myokardu (srdeční záchvat)! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí (především nemocí srdce, centrálního nervového systému, močového ústrojí, oparu apod.) nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Dodržujte dostatečný pitný režim! Uchovávejte na suchém a chladném místě za pokojové teploty, mimo dosah dětí! Obsahuje kofein, proto není vhodný pro registrované sportovce! Před užíváním si pozorně přečtěte návod a řiďte se instrukcemi! Není určen pro děti! Dodržujte dostatečný pitný režim! Není určeno pro osoby trpící cukrovkou nebo pro osoby se sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Ihned přerušte užívání a volejte lékaře, jestliže se u vás objeví kožní vyrážka nebo jiná alergická reakce! Nevystavujte přímému slunci! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců!

Před každým otevřením nechejte produkt alespoň 15 sekund v klidové poloze! Nenechávejte nádobu otevřenu déle než 30 sekund a vždy se ujistěte, že je pečlivě uzavřena! Přesně se řiďte návodem a důkladně se seznamte s touto etiketou! Nekombinujte s jinými doplňky na bázi argininu!

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz