Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -25%
 • Katalogové číslo: 201343

Nutrend BCAA Liquid 1000ml

Nutrend BCAA Liquid 1000ml - obsahuje 80 000 mg kvalitních aminokyselin (BCAA) pro ochranu a budování svalové hmoty. Tekutá forma zajišťuje optimální vstřebatelnost volných větvený aminokyselin L-Valin, L-Isoleucin, L-Leucin.

sekce
Aminokyseliny BCAA
Výrobce:
Nutrend
balení
1000 ml

495 Kč (sleva 25%)

369 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Nutrend BCAA Liquid 1000ml výrobce Nutrend

BCAA Liquid obsahuje 80 000 mg kvalitních aminokyselin (BCAA) pro ochranu a budování svalové hmoty (v balení 1000ml). Tekutá forma AMINO BCAA MEGA STRONG zajišťuje optimální vstřebatelnost volných větvený aminokyselin L-Valin, L-Isoleucin, L-Leucin.

Obsahuje větvené esenciální aminokyseliny v čisté formě L-Valin, L-Isoleucin, L-Leucin a vitamin B6.

 • Užívání  30 minut před tréninkem chrání svalovou hmotu.
 • po tréninku má funkci snadno dostupného „předpřipraveného“ stavebního matriálu pro regeneraci a novotvorbu svalové hmoty.
 • Přidaný vitamín B6 je základním vitamínem potřebným pro metabolismus bílkovin.

Esenciální BCAA (Branched Chain Amino Acids - aminokyseliny s rozvětveným řetězcem) jsou aminokyseliny, které si tělo nedokáže samo vytvořit z jiných zdrojů a je odkázáno na jejich příjem stravou. BCAA jsou důležité v tréninkovém procesu pro ochranu svalové hmoty. Suplementace 30 minut před tréninkem je vhodná pro všechny druhy fyzických aktivit. Ať už chceme, nebo nechceme 10-15% energetické spotřeby v průběhu intenzivní pohybové aktivity je hrazeno rozkladem tělesných bílkovin (metabolizací aminokyselin).

BCAA jsou důležitou součástí komplexní bílkoviny. Dostatečné množství kvalitní bílkoviny přispívá k svalovému růstu.
 • volná krystalická forma 
 • vysoký obsah aminokyselin BCAA (80000 mg/l) 
 • rychle vstřebatelná tekutá forma ·vitamin B6

Jak fungují BCAA jako ochrana svalové hmoty?

Díky tomu že doplníme (odtud potravinové doplňky) nejvíce využívané aminokyseliny z externích zdrojů nabídneme tělu k metabolizaci (rozkladu) alternativu – BCAA a organismus místo vlastních aminokyselin „stráví“ aminokyseliny doplněné…

„Potréninkový“ účinek spočívá v dodání „předpřipravených“ volných aminokyselin v období regenerace k rychlému zabudování do tréninkem poškozených, nebo nově tvořených bílkovinných struktur(svalů)…

Příchuť: pomeranč

Svým účinkem je vhodné pro:

 • obnovu energetických zásob
 • podporu svalové síly
 • podporu novotvorby svalové hmoty
 • ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
 • ochranu svalové hmoty před devastací v průběhu snižování nadváhy
 • urychlení regenerace po zátěži.

Doporučené dávkování :

 • pro ochranu svalové hmoty a pro oddálení vyčerpání – nejpozději 30 – 60 minut před výkonem 40 ml.
 • pro urychlení regenerace a podporu tvorby svalové hmoty – ihned po výkonu 40 ml

Použití:před použitím mírně protřepejte a dle doporučeného dávkování odměřte. Podávejte zředěním obsahu odměrky do vody nebo sportovního nápoje. Pro přípravu nejsou vhodné mléčné a alkoholické nápoje. Po otevření důkladně uzavírejte, skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do dvou měsíců.

 

 

DOTAZY / RECENZE

 • Fitness007.cz dne 3. 9. 2015 v 06:29 napsal: Reagovat

  [quote name="Jan Major"]dobrý den,
  potřeboval bych se zeptat. Cvičím pravidelně tak 5x v týdnu.
  Jídelníček nějak zvlášť nehlídám (vyhýbám se přeslazeným a přetučnělým věcem) a k tomu beru myprotein 2x denně. Takto se mi hmotnost držela okolo 75kg už půl roku.
  Teď (zhruba 14 dní) jsem ale začal brát tekuté BCAA od Nutrendu (před tréningem a po) a k tomu synephrine od extrifitu (před tréningem). Když jsem se zvážil nyní, zjistil jsem že jsem přibral okolo 6kg. A teď ten dotaz: je to normální nebo je něco špatně?[/quote]

  Dobrý den,

  rozhodně jste nepřibral 6kg díky tomu, že jste začal brát BCAA a synefrine, příčina bude určitě ve vaší stravě a v tréninku (neznám váš jídelníček ani tréninky, nevím, zda je cílem nárůst svalové hmoty), ale příčinu hledejte v delším časovém horizontu, např. pokud někdo začne užívat protein, výsledky se dříve jak po cca 4týdnech nedostaví..

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 23. 9. 2013 v 09:53 napsal: Reagovat

  [quote name="marketap"]Dobrý den, chci se zeptat na poměr aminokyselin. Četla jsem, že správný poměr by měl být 2:1:1 (leucin:isoleuicin:valin), zde je to dá se říct obráceně? proč? Děkuji[/quote]

  Dobrý den,

  ohledně správného poměru se vedou stále diskuze, nakonec i Nutrend vyrábí některé BCAA s poměrem 2:1:1 (leucin:isoleuicin:valin - Nutrend Amino BCAA Mega Strong 150 tablet), jiné s poměrem 4:1:1 ( Nutrend Compress BCAA 300 tablet).. u tekutých aminokyselin je trochu složitější výrobní proces a není jednoduché dodržet uvedený poměr. Na trhu je ale řada BCAA jak v sypké formě, tak v tabletách nebo kapslích, takže si můžete vybrat přesně to, co potřebujete.

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?