Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -13%
  • Katalogové číslo: 1007234
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Nutrend Carniform shot 60 ml

Nutrend Carniform shot 60 ml - jeden z nejsilnějších spalovačů v novém, praktickém balení v monodoze s obsahem 60ml, ideální do tašky

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
Nutrend
balení
60 ml

40 Kč (sleva 13%)

35 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Carniform shot 60 ml výrobce Nutrend

Nejsilnější spalovač tuků přichází v novém, větším balení jako CARNIFORM SHOT. Efektivně navržená kombinace funkčních látek, která útočí na tukovou tkáň a zvyšuje její využívání během fyzické aktivity. Nově v monodóze s obsahem 60 ml. CARNIFORM SHOT zlepší mobilizaci tukových zásob, nabudí vás před fyzickou aktivitou, zvýší termogenezi a to vše rychle a efektivně!


Základem je vysoká koncentrace účinných látek jako L-karnitin, synefrin, kofein, arginin a vybrané vitaminy, to vše s cílem efektivně nastartovat a zrychlit energetické metabolické pochody a proměnit vaše tělo v továrnu na energii.


Carniform je určený pro:

osoby, které chtějí maximálně zvýšit spalování tuků během fyzické aktivity. Pro maximální stimulaci na výkon, snižování nadváhy a pro účinné formování postavy.

Charakteristika účinných látek:

  • L-karnitin – tato účinná látka v lidském těle působí jako přenašeč mastných kyselin (tuků) do mitochondrií, místa jejich spalování (přeměny na energii). Její zvýšený příjem v organismu podporuje tvorbu energie právě z tukové tkáně. Současně pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu, zlepšuje nervosvalovou činnost a zvyšuje schopnost regenerace.
  • Arginin – je aminokyselina, která napomáhá lepšímu prokrvení zatěžovaných svalů, udržuje pozitivní poměr mezi tukovou a svalovou tkání. Navíc pomáhá i rychlejší eliminaci po-tréninkových metabolických zplodin – urychluje regeneraci.
  • Cholin – podílí se na intenzivnějším využívání tuků a zároveň podporuje procesy, které vedou ke zvýšení hladiny energie pro svalovou práci.
  • Kofein – stimuluje centrální nervový systém a napomáhá uvolňování tuků z tukových zásob.
  • Synefrin – je označení účinné látky, která je obsažena v rostlině zvané Citrus Aurantium. Společně s kofeinem pomáhá zvyšovat metabolický obrat a produkci tepelné energie (termogeneze), oba tyto procesy pak mají za následek zvýšené spalování tuků.

Doporučené dávkování:

  • 30 – 45 minut před fyzickou aktivitou vypijte 1 monodózu
  • maximální denní dávka je 1 monodóza během 24 hod.
  • nepřekračujte doporučené dávkování

 

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám