Můj účet
Přihlášení
Menu

Nutrex Lipo 6 120 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -20%

Nutrex Lipo 6 120 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

Lipo-6 120 kapslí výrobce Nutrex

Velice účinný thermogenní spalovač tuku,který byl pro své kvality opakovaně zvolen produktem roku ve své kategorii!

Produkt Lipo-6 od společnosti Nutrex představuje ideální produkt pro muže i ženy, kteří chtějí zvítězit v boji proti tělesnému tuku.

Díky svojí převratné technologii tekutých kapslí dosahuje produkt Lipo-6 vynikající absorpce a velmi rychlých výsledků. Unikátní složky, které byly zkoumány z hlediska ztráty tělesné hmotnosti zajistí rychlé a účinné spalování tuků, budou kontrolovat Vaši chuť k jídlu, zrychlí metabolismus a dodají energii, kterou potřebujete k překonání namáhavého dne.

Informace výrobce Lipo-6:

 • průlom v oblasti snižování tělesného tuku 
 • technologie tekutých kapslí zajišťující okamžitou absorpci 
 • s obsahem synergicky působících látek, které byly vědecky zkoumány ve spojitosti se ztrátou tělesné hmotnosti 
 • velmi rychle a účinně spaluje tuk, kontroluje apetit, dodává energii a zrychluje metabolismus 
 • v letech 2005, 2006,2007,2008,2009 byl odborníky v oblasti výživy a řadou zákazníků zvolen Lipo-6 jako produkt roku v kategorii produktů pro snižování tělesného tuku 
 • nyní díky produktu Lipo-6 můžete mít tělo, jaké jste vždy chtěli mít

balení 120 kapslí na dobu 40 dnů

Tyto tekuté kapsle byly původně vyvinuty pro ženy, velmi účinně působí především v problematických partiích břicha, hýždí, boků a stehen. Mimo jiné, kapsle Lipo-6 vytvářejí i silnou termogenezi, která vede k celkovému úbytku tělesného tuku.

Díky unikátní technologii a složení jsou kapsle Lipo-6 doporučovány i mužům, kdy k největším úbytkům dochází v oblasti břicha, v dolní části zad a také u převisů na bocích. Také muži tedy brzy najdou v produktu Lipo-6 nového spojence v boji za štíhlé a pevné tělo.

Pro své účinky zvolen produktem roku v letech 2005, 2006, 2007, 2008 a 2009

Kvalitu tohoto produktu a jeho účinky podtrhuje také fakt, že byl v letech 2005, 2006, 2007, 2008 a 2009 zvolen širokou veřejností a také odborníky z oblasti výživy skutečně účinným produktem v kategorii produktů pro snižování tělesného tuku.

Kdo je společnost Nutrex?

Nutrex Research je přední farmaceutická společnost se sídlem na Floridě, která byla založena za účelem přinášet na trh převratné a skutečně účinné produkty vysoké kvality. Jejich produkty vznikají na základě dlouhodobého výzkumu, testování a neméně důležitou částí jejich práce je také kladná odezva u zákazníků.

Jako první přinesla tato společnost na trh potravinové doplňky ve formě tekutých kapslí, které zajišťují velmi rychlou absorpci a tím také účinky. Jsou také první a jedinou společností na světě, která nabízí tzv. tekuté multifázové kapsle, což jsou vlastně dvě kapsle v jedné. Tímto převratným systémem zajišťují postupné a řízené uvolňování účinných látek, což je mnohem efektivnější než u běžných kapslí.

Charakteristika účinných látek:

Synefrin HCl (10 mg):
Synefrin je adrenergický amin, který výrazně urychluje metabolismus, zvyšuje tempo spalování tuků a potlačuje chuť k jídlu. Synefrin má také povzbuzující účinky na centrální nervový systém. Jeho mechanismus, alfa-1 adrenergický receptor, je mezi suplementy na redukci váhy naprostým unikátem. Alfa-1 receptor má hlavní roli u procesů spalování tuků, zejména v oblasti tukových tkání. Synefrin má schopnost prudce zvyšovat lipolýzu, tedy rozklad tuků na energii. Sekundárním výsledkem stimulace alfa-1 receptoru je kontrola chuti k jídlu, což vede k redukci příjmu kalorií. Čím méně kalorií Vaše tělo přijímá, tím více tuku se z těla vylučuje.

Kofein (100 mg):
Kofein je hojně využívanou součástí moderních spalovačů tuků. Kofein je přírodním stimulantem centrálního nervového systému a podporuje tvorbu energie v těle. U kofeinu byly zároveň prokázány kvality v oblasti spalování tuků a omezování chuti k jídlu. V dávkovacím množství 100 mg v kapsli by měl být kofein základem každého moderního spalovače tuků. Lipo-6 využívá pouze přírodní bezvodý kofein, tedy tu nejčistší a nejúčinnější formu kofeinu.

Syntetické 99 % guggulsterony Z & E 1:1 (10 mg):
Guggulsterony jsou výtažky z byliny Commiphora mukul, u níž byly klinicky ověřeny schopnosti opětovně urychlovat metabolismus, který je zpomalován nedostatkem kalorií při dietách se sníženým příjmem karbohydrátů. Přestože většina studií byla zaměřena na schopnost snižování hladiny cholesterolu, byly prokázány také účinky v oblasti redukce váhy, a to díky zvýšené přeměně neaktivního hormonu štítné žlázy T4 na jeho aktivní část T3 v játrech. Další výzkumy ukazují, že guggulsterony jsou schopny stimulovat štítnou žlázu přímo, a to zvyšováním produkce TSH (hormon stimulující činnost štítné žlázy). Výzkumy ukazují, že tato vlastnost je způsobena dvěma konkrétními guggulsterony Z a E.

Guggulsterony, které se nacházejí v Lipo-6, jsou farmaceutické kvality. Většina ostatních spalovačů tuků využívá levné standardní guggulsteronové výtažky, které obsahují pouze 0,5 až 2 % guggulsteronů Z a E, zatímco Lipo-6 zužitkovává nefalšovaných 99 % syntetických guggulsteronů Z a E.


Doporučené dávkování:

 • první dva dny užívejte 1 kapsli ráno a 1 kapsli odpoledne, po dvou dnech zvyšte dávku a užívejte 2 kapsle ráno a 1 kapsli odpoledne každou dávku zapijte 2 - 3 dcl čisté vody
 • pro lepší výsledky konzumujte Lipo-6 asi 30 minut před jídlem, užívejte nejpozději 6 hodin před plánovaným spánkem 
 • v žádném případě nepřekračujte maximální denní dávku 3 kapslí!
 • doporučujeme užívat v 8týdeních cyklech, po kterých následuje týdenní pauza
 • k dosažení nejlepších výsledků kombinujte přípravek s intenzivním cvičením a výživovým programem
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Tabulka nutričních hodnot: 100 g 
energetická hodnota 276,81 kJ/66,16 kcal 
bílkoviny 11,44 g 
sacharidy 5,1 g 
tuky 0 g

 Nutriční hodnoty: 1 kapsle (1 dávka)
Citrus Aurantium 100 mg
Kofein bezvodý 100 mg
Coleus Forskohlii (extrakt kořene, obsahuje Forskolin) 50 mg
Guggulsterony Z&E 1:1 10 mg
Piper Nigrum - extrakt z černého pepře (Bioperine®) 2,5 mg

Informace: Doplněk stravy, potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! Přípravek obsahuje kofein a synefrin, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu nebo synefrinu (např. káva, čaj, soda a další potravinové doplňky obsahující fenylefrin nebo kofein)! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné požívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, zda máte dobrou fyzickou kondici, a to z hlediska různých orgánů (ale nejen těchto), jako je srdce, játra či ledviny, dále zda netrpíte nemocemi štítné žlázy, psychickými poruchami, obtížemi s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdeční arytmií, úpornými bolestmi hlavy, zvětšenou prostatou či šedým zákalem. Své užívání tohoto přípravku konzultujte s lékařem také, pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, rychlý tlukot srdce, zadýchávání či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 5. 4. 2019 v 08:01
  Veronika Jehličková
  Reagovat
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, s tobolkami teprve začínám, ale.. Když si vezmu jednu ráno na lačno, mám takový hrozně divný vnitřní pocit, přirovnat to můžu k pocitu jakéhosi tepla, které se stupňuje. Je to normální? Jak říkám, teprve s nimi začínám, tak nevím, co očekávat. Děkuji za odpověď ;-)
 • 8. 4. 2019 v 08:33
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, jedná se o velmi silný spalovač (jeden z nejsilnějších) a pokud na spalovače nejste zvyklá, může být pro vás příliš silný. V tomto případě bych spalovač užívala jen před cvičením, kdy ho "vytrénujete". Je také možné, že vám ani tak nesedne a budete muset zvolit nějaký slabší třeba https://www.fitness007.cz/my-identity-slim-fat-burner-90-kapsli/. To že je spalovač slabší, neznamená, že bude fungovat méně. :) Po žádném doplňku stravy byste se neměla cítit zle čiaby vás to nějak omezovalo. Přeji pěkný den, Tereza
 • 9. 2. 2018 v 21:29
  Tereza Chaloupková
  Reagovat
  Dobrý den, když budu užívat Lipo 6 a L- Carnitine 100 000 od BioTechUSA, budou se účinky obou spalovačů míjet/vzájemně se rušit? -Stejně jako u dotazu č.3? Děkuji
 • 31. 10. 2017 v 16:12
  Pavel Šůla
  Reagovat
  Dobrý den. Mohu denně kombinovat Nutrex Lipo 6 s MyProtein Impact Whey Proteinem a ještě s Multi Hypotonic Drinkem. Chodím pouze do posilovny nebo bazénu, střední zátěž. Děkuji. P.Š.
 • 1. 11. 2017 v 20:44
  Martin
  Reagovat
  Dobrý den, ano, Lipo 6 napomáhá k redukci hmotnosti, s pomocí proteinu doplníte požadovaný denní příjem bílkovin, kombinace spalovače a proteinu je velmi běžně používána a osvědčená. Přeji pěkný den
 • 11. 10. 2017 v 12:37
  Sandra Berdarová
  Reagovat
  Dobrý den, chci se zeptat, zda můžu brát současně lipo 6 a pro clinical hydroxycut lose weight? Děkuji.
 • 11. 10. 2017 v 12:51
  Martin
  Reagovat
  Dobrý den, Lipo 6 je dost silné samo o sobě, kombinaci s dalším spalovačem se stimulanty Vám nedoporučuji, organismus pouze přestimulujete a nebude to vést k lepším výsledkům. Přeji pěkný den
 • 20. 7. 2017 v 08:27
  Honza
  Reagovat
  Dobrý den , mohu k výrobku lipo 6 brát (Musclepharm arnold iron whey )
 • 20. 7. 2017 v 08:39
  Martin
  Reagovat
  Dobrý den, ano, jedná se o jednu z nejběžnějších a nejužívanějších kombinací - spalovač na podporu redukce, protein na doplnění denní příjmu bílkovin. Dostatečný příjem bílkovin je v redukci důležitý, aby jste nepřišel o svalovou hmotu. Přeji pěkný den
 • 28. 3. 2017 v 21:10
  Lenka Trubecká
  Reagovat
  Dobrý večer můžu k tomuto spalovači použít i tento produkt MYPROTEIN ARGININE ALPHA KETOGLUTARATE (AAKG) - 250 G nebo mi doporučíte něco jiného? Jsem začátečník a začínám cvičit doma a k tomu jsem si upravila stravu. Nebo jakoukoliv jinou variantu která by byla nejlepší na spalování tuků a taky bych vás chtěla poprosit o použití a dávkování. Moc děkuji za rady. Hezký zbytek večera. S pozdravem Trubecká
 • 29. 3. 2017 v 08:16
  Martin
  Reagovat
  Dobrý den, již jsme na tento dotaz odpovídali v komentáři u produktu MYPROTEIN ARGININE ALPHA KETOGLUTARATE (AAKG) - 250 G:-) Dobrý den, zásadní je především úprava vašeho jídelníčku, jakmile budete mít vyladěný jídelníček, můžete zkusit uvedený spalovač, kombinace s AAKG je pro vás zbytečná. lipo 6 uživejte dle doporučeného dávkování, ideálně 1 kapsle ráno na lačno a druhá odpoledne před tréninkem, s dodatečným odstupem před spánkem (obsahuje hodně stimulantů..) Přeji pěkný den
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz