Můj účet
Přihlášení
Menu

Nutrex Lipo 6X 120 kapslí VÝPRODEJ

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -45%

Nutrex Lipo 6X 120 kapslí VÝPRODEJ

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

LIPO 6X 120 kapslí výrobce NUTREX


VÝPRODEJ Z DŮVODU KRÁTKÉ EXPIRACE (4/2017)


Produkt Lipo-6 X od společnosti Nutrex představuje ideální produkt pro muže i ženy, kteří chtějí zvítězit v boji proti tělesnému tuku. Díky svojí převratné technologii tekutých kapslí dosahuje produkt Lipo-6 X vynikající absorpce a velmi rychlých výsledků. Unikátní složky Lipo-6 X, které byly zkoumány z hlediska ztráty tělesné hmotnosti, zajistí rychlé a účinné spalování tuků, budou kontrolovat Vaši chuť k jídlu, zrychlí metabolismus a dodají energii, kterou potřebujete k překonání namáhavého dne.

Informace výrobce Lipo-6 X:

 • průlom v oblasti snižování tělesného tuku
 • technologie tekutých kapslí zajišťující okamžitou absorpci
 • s obsahem synergicky působících látek, které byly vědecky zkoumány ve spojitosti se ztrátou tělesné hmotnosti
 • velmi rychle, účinně a spolehlivě spaluje Lipo-6 X tuk, kontroluje apetit, dodává energii a zrychluje metabolismus
 • nyní díky produktu Lipo-6 X můžete mít tělo, jaké jste vždy chtěli mít
 • balení 120 kapslí na dobu 40 dnů

Tyto tekuté kapsle Lipo-6 X byly původně vyvinuty pro ženy, velmi účinně působí především v problematických partiích břicha, hýždí, boků a stehen. Mimo jiné, kapsle Lipo-6 X vytvářejí i silnou termogenezi, která vede k celkovému úbytku tělesného tuku.

Díky unikátní technologii a složení jsou kapsle Lipo-6 X doporučovány i mužům, kdy k největším úbytkům dochází v oblasti břicha, v dolní části zad a také u převisů na bocích. Také muži tedy brzy najdou v produktu Lipo-6 X nového spojence v boji za štíhlé a pevné tělo.

Pro své účinky byl zvolen Lipo-6 produktem roku v letech 2005, 2006,2007 A 2008. Nyní přichází na trh novinka - Lipo-6 X.

Kdo je společnost Nutrex?

Nutrex Research je přední farmaceutická společnost se sídlem na Floridě, která byla založena za účelem přinášet na trh převratné a skutečně účinné produkty vysoké kvality. Jejich produkty vznikají na základě dlouhodobého výzkumu, testování a neméně důležitou částí jejich práce je také kladná odezva u zákazníků.

Jako první přinesla tato společnost na trh potravinové doplňky ve formě tekutých kapslí, které zajišťují velmi rychlou absorpci a tím také účinky. Jsou také první a jedinou společností na světě, která nabízí tzv. tekuté multifázové kapsle, což jsou vlastně dvě kapsle v jedné. Tímto převratným systémem zajišťují postupné a řízené uvolňování účinných látek, což je mnohem efektivnější než u běžných kapslí.

lipo-6x

Charakteristika účinných látek:

 • Synefrin HCl (20 mg):

  Synefrin je adrenergický amin, který výrazně urychluje metabolismus, zvyšuje tempo spalování tuků a potlačuje chuť k jídlu. Synefrin má také povzbuzující účinky na centrální nervový systém. Jeho mechanismus, alfa-1 adrenergický receptor, je mezi suplementy na redukci váhy naprostým unikátem. Alfa-1 receptor má hlavní roli u procesů spalování tuků, zejména v oblasti tukových tkání. Synefrin má schopnost prudce zvyšovat lipolýzu, tedy rozklad tuků na energii. Sekundárním výsledkem stimulace alfa-1 receptoru je kontrola chuti k jídlu, což vede k redukci příjmu kalorií. Čím méně kalorií Vaše tělo přijímá, tím více tuku se z těla vylučuje.

 • Kofein (200 mg):

  Kofein je hojně využívanou součástí moderních spalovačů tuků. Kofein je přírodním stimulantem centrálního nervového systému a podporuje tvorbu energie v těle. U kofeinu byly zároveň prokázány kvality v oblasti spalování tuků a omezování chuti k jídlu. V dávkovacím množství 100 mg v kapsli by měl být kofein základem každého moderního spalovače tuků. Lipo-6 X využívá pouze přírodní dehydrovaný kofein, tedy tu nejčistší a nejúčinnější formu kofeinu.

 • Syntetické 99 % guggulsterony Z & E 1:1 (20 mg):

  Guggulsterony jsou výtažky z byliny Commiphora mukul, u níž byly klinicky ověřeny schopnosti opětovně urychlovat metabolismus, který je zpomalován nedostatkem kalorií při dietách se sníženým příjmem karbohydrátů. Přestože většina studií byla zaměřena na schopnost snižování hladiny cholesterolu, byly prokázány také účinky v oblasti redukce váhy, a to díky zvýšené přeměně neaktivního hormonu štítné žlázy T4 na jeho aktivní část T3 v játrech. Další výzkumy ukazují, že guggulsterony jsou schopny stimulovat štítnou žlázu přímo, a to zvyšováním produkce TSH (hormon stimulující činnost štítné žlázy). Výzkumy ukazují, že tato vlastnost je způsobena dvěma konkrétními guggulsterony Z a E.

  Guggulsterony, které se nacházejí v Lipo-6 X, jsou farmaceutické kvality. Většina ostatních spalovačů tuků využívá levné standardní guggulsteronové výtažky, které obsahují pouze 0,5 až 2 % guggulsteronů Z a E, zatímco Lipo-6 X zužitkovává nefalšovaných 99 % syntetických guggulsteronů Z a E.

Doporučené dávkování:

 • první dva dny užívejte 1 kapsli Lipo-6 X ráno a 1 kapsli Lipo-6 X odpoledne, po dvou dnech zvyšte dávku a užívejte 1-2 kapsle Lipo-6 X ráno a 1 - 2 kapsle Lipo-6 X odpoledne
 • každou dávku zapijte 200 - 300 ml čisté vody
 • pro lepší výsledky konzumujte Lipo-6 X asi 30 minut před jídlem, užívejte nejpozději 6 hodin před plánovaným spánkem
 • v žádném případě nepřekračujte maximální denní dávku 4 kapslí!
 • doporučujeme užívat Lipo-6 X v 8týdenních cyklech, po kterých následuje týdenní pauza
 • k dosažení nejlepších výsledků kombinujte přípravek Lipo-6 X s intenzivním cvičením a výživovým programem

lipo-6

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Tabulka nutričních hodnot: obsah 1 kapsle
Synefrine 10 mg
Synthetic Thermogenesis Activating Complex 50 mg
bezvodný kofein 100 mg
syntetické guggulsterony Z&E 1:1 10 mg
1 fáze rychlého uvolnění směsi do oběhu 359 mg

Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě při pokojové teplotě! Neužívejte pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem! Přípravek obsahuje kofein a synefrin, proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu nebo synefrinu (např. káva, čaj, soda a další potravinové doplňky obsahující fenylefrin nebo kofein)! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné požívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, zda máte dobrou fyzickou kondici, a to z hlediska různých orgánů (ale nejen těchto), jako je srdce, játra či ledviny, dále zda netrpíte nemocemi štítné žlázy, psychickými poruchami, obtížemi s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, srdeční arytmií, úpornými bolestmi hlavy, zvětšenou prostatou či šedým zákalem. Své užívání tohoto přípravku konzultujte s lékařem také, pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy, rychlý tlukot srdce, zadýchávání či jiné symptomy, ihned přerušte užívání! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 25. 10. 2016 v 19:32
  Petra Zahrádková
  Reagovat
  Dobrý den, pokud jsem zvyklá cvičit ráno, tak jak bych měla dávkovat? 1 před cvičením anebo 2 před cvičením a po zbytek dne již žádnou? Děkuji moc
 • 26. 10. 2016 v 10:19
  Admin
  Reagovat
  Dobrý den, dávkujte 1 před cvičením a druhou během pouze se vyvarujte dávkováním 5-6 hodin před spánkem. Přeji pěkný den
 • 10. 7. 2013 v 11:45
  Fitness007.cz Fitness007.cz
  Reagovat
  [quote name="Ivka"]Dobrý den,
  zakoupila jsem tento spalovač.. K tomu mám carnitine 70 000. Chtěla jsem se zeptat, zda při kombinaci těchto dvou produktů stačí jedna tableta ráno a druhá cca 1/2 hod před cvičením spolu s carnitinem?
  Děkuji za odpověď.[/quote]

  Dobrý den,

  dávkování závisí na řadě faktorů, jako je např. vaše tělesná hmotnost, tolerance vúči stimulantům, intenzita zátěže..ale Lipo 6X je poměrně silný spalovač a v kombinaci s carnitinem by vám měla jedna tbl ráno a druhá před cvičením určitě stačit, ve většině případů ženám stačí uvedené dávkování( 1 tbl ráno a druhá před cvičením), 100kg muž má dávkování samozřejmě trochu vyšší.

  Přeji pěkný den
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz