Můj účet
Přihlášení
Menu

Nutrex OutLift Concentrate 30 dávek

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Nutrex OutLift Concentrate 30 dávek

Produkt zatím nikdo nehodnotil
192 g Sour Shox 192 g
479 Kč
skladem
479 Kč
183 g Miami Vice 186 g
479 Kč
Momentálně nedostupné
479 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

Nutrex OutLift Concentrate 30 dávek


UPOZORNĚNÍ: U VYBRANÝCH PŘÍCHUTÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA Z DŮVODU KRÁTKÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (DMT uvedeno při výběru příchutě)


Outlift Concentrate je navržen tak, aby Vám umožnil odcvičit trénink s maximální koncentrací a nejefektivněji. V Outlift Concentrate jsou pouze látky, které Vám přináší maximální sílu, větší vytrvalost a lepší napumpování. Outlift Concentrate se může pochlubit vynikající chutí a je obohacen dusičnany, které zvyšují výkonost s využitím patentované technologie NO3T.

Cholin Bitartrate
studie naznačují, že Bitartrate je nezbytnou živinou, která zvyšuje hladiny acetylcholinu, duševní energii a kognitivní zpracování a zároveň podporuje sílu a výkon. Acetylcholin podporuje zdravou svalovou kontraktilní sílu, která je velmi důležitá při intenzivním tréninku. 

N-acetyl-L-tyrosinu 
Výzkum ukázal, že tato aminokyselina podporuje zvýšenou motivaci, mentální zaměření a bdělost. Je známá jako zlepšovač nálady, zvyšuje energii během cvičení.

Dusičnan sodný (jako NO3-T) 
Dusičnan sodný je výsledkem kombinace kyseliny dusičné se sodnou bází, jako je hydroxid sodný, uhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný. Sodík je známý minerál a elektrolyt v těle, který pomáhá podporovat hydrataci a svalovou kontrakci. Dusičnan sodný je přibližně 73% dusičnanů, což znamená, že v 1g dávce dusičnanu sodného budete konzumovat 730mg dusičnanů a 270mg sodíku, což je dost silná dávka dusičnanů pro tuto účinnou sloučeninu!

 Kaff2 Citrát 50,2% (Aktivní) 
Kaff2 citrát a bezvodý kofein. Kofein citrát je ideálním stimulátorem pro ty, kteří chtějí zvýšit energii co nejrychleji, protože se zdá, že zvyšuje hladinu kofeinu v krvi rychleji než jiné zdroje kofeinu.

 Kofein Bezvodý 
Doplnění kofeinem okamžitě zvyšujete pracovní objem a svalovou sílu, duševní bdělost a náladu, pomáhá při odbourávání tuků a napomáhá trénovat na vyšší úrovni intenzity.

Dusičnan Betainu (jako NO3-T)
Dusičnan Betainu je kombinací bezvodého betainu a kyseliny dusičné. Betain (trimethylglycin) se nachází v řepě (stejně jako nitráty) a je také metabolitem cholinu.V těle působí betaine jako donor methylu, který pomáhá eliminovat škodlivé sloučeniny, jako je homocystein nebo vytvořit S-adenosylmethionin, což je sloučenina, která zvyšuje produkci kreatinu. Podobně jako kreatin funguje betain také jako osmolyt podporující buněčnou hydrataci. V mnoha studiích bylo prokázáno, že betain zvyšuje.

Rauwolscine 
Je antagonista alfa-receptorů, který mohou blokovat působení receptorů zodpovědných za zastavení rozpadu tuku. Konzumace před tréninkem umožňuje vašemu tělu udržet rozpad tuku.

Doporučené dávkování: Smíchejte jednu odměrku (6,1 – 6,4 g) s 300 ml vody, konzumujte 30 minut před výkonem. Neužívejte více než 1 odměrku během 24 hodin.

Balení: 183-192 g

Minimální trvanlivost: Viz. obal 

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly, s vysokým obsahem kofeinu (200 mg /6,1-6,4 g ) vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Nutriční hodnoty na porci (6,1-6,4 g)
 
Sodík
240 mg
Choline Bitartrate
1,5 g
N-acetyl L-tyrosin
750 mg
Dusičnan sodný (jako NO3-T®)
500 mg
Kaff2 citrát 50,2% (obsahuje 200 mg kofeinu)
400 mg
Dusičnan betainu (jako NO3-T®)
300 mg
Bezvodý kofein
200 mg
Rauwolscine
2 mg

Složení: Přírodní a umělá chuť , kyselina citronová, kyselina jablečná , hydrogenuhličitan sodný, citrát trisodný , sukralosa , oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, acesulfam draselný 

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz