Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: 150463

Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder 345 g

Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder 345 g - Každá porce prášku BCAA 5000 obsahuje 5000 mg (5 g) směsi tří aminokyselin s rozvětveným řetězcem (L-valin, L-Leucin, L-Isoleucin).

sekce
Aminokyseliny BCAA
Výrobce:
Optimum Nutrition
balení
345 g

999 Kč (sleva 20%)

799 Kč

Momentálně nedostupné

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyprodáno

více o produktu

BCAA 5000 Powder 345 g výrobce Optimum Nutrition

Každá porce prášku BCAA 5000 obsahuje 5000 mg (5 g) směsi tří aminokyselin s rozvětveným řetězcem (L-valin, L-Leucin, L-Isoleucin). Aminokyseliny BCAA se nazývají aminokyseliny s rozvětveným řetězcem kvůli jejich rozvětvené chemické struktuře je a organismus si je nedokáže vytvořit sám. Prášek BCAA 5000 je snadno rozpustný ve vodě nebo v džusu, nehrudkuje se a neustálí se na dně sklenice. Proto nevznikají problémy s rozmícháním, jako u jiných BCAA prášcích.

BCAA jsou jedny z nejefektivnějších a nejdůležitějších doplňků sportovní výživy. Jednotlivé aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin jsou v optimálním poměru 2:1:1, který přesně odpovídá potřebám organismu při zátěži. Používejte BCAA a zajistíte tak ochranu svalové hmoty a účinnější regeneraci.

BCAA společně tvoří až 35 % aminokyselin, které tvoří svalovou tkáň. Při namáhavé fyzické práci dochází vždy ke zvýšené spotřebě BCAA. Je prokázáno, že organismus využívá L-leucin ve dvojnásobném množství oproti L-isoleucinu a L-valinu. Proto je důležité, aby pro maximální účinnost byly BCAA v poměru 2:1:1 (v pořadí L-leucin, L-valin a L-isoleucin).

  • kvalitní a rychlou regeneraci
  • ochrana svalové hmoty
  • oddálení pocitu únavy

Doporučené dávkování:

  • Smichejte 1 odměrku s cc 200ml vod nebo ašeo oblíbeného nápoje, užívejte dle potřeby před tréninkem a/nebo ihned po tréninku.
  • pro ochranu svalové hmoty užívejte 1 dávku cca 30 minut před fyzickým výkonem. Pro urychlení regenerace užívejte 1 dávku ihned po fyzickém výkonu.

Upozornění: Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

optimum-nutrition-fitness007cz

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám