Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -12%
 • Katalogové číslo: 3126
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Osobní digitální váha Tanita UM-076

Osobní digitální váha Tanita UM-076 - váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody a podílu svalové hmoty. Viscerální tuk a denní příjem kalorií. Nová osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody, podílu svalové hmoty.

sekce
Tanita váhy s tělesnou analýzou
Výrobce:
Tanita
balení
1 ks

1 699 Kč (sleva 12%)

1 499 Kč

Momentálně nedostupné

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyprodáno

více o produktu

Osobní digitální váha Tanita UM-076 výrobce Tanita

Osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody a podílu svalové hmoty. Viscerální tuk a denní příjem kalorií. Nová osobní digitální váha s měřením tělesného tuku, tělesné vody, podílu svalové hmoty. Tato digitální váha rozlišuje dospělý mód - od 18 do 99 let a dětský mód - pro děti od 7 let a od výšky 110 cm. Funkce RECALL: při zobrazení aktuálních výsledků lze stiskem tlačítka zobrazit předchozí naměřené hodnoty.

Specifikace Osobní digitální váha Tanita UM - 076 :

Popis funkcí: 

 • Podíl svalové hmoty - tato funkce ukazuje hmotnost příčně pruhovaných i hladkých svalů, včetně vody v nich obsažené.
 • Bazální metabolická spotřeba (denní příjem kalorií) - BMR: tato funkce ukazuje množství kalorií potřebné pro výměnu základních látek. Vaše BMR je hodnota minimální energie, kterou vaše tělo potřebuje v klidném stavu, aby mohlo normálně fungovat (dýchání, oběh krve, nervový systém...). Spalujete kalorie klidně i ve spánku. Přibližně 70 % za den zkonzumovaných kalorií je použito pro BMR - přeměnu látek. Při každé aktivitě je spotřebována energie, čím intenzívnější je aktivita, tím více kalorií spálíte. Základem pro to jsou svaly (tvoří přibližně 40% vaší váhy), fungují jako motor a spotřebují velké množství energie. Vaše BMR závisí na podílu svalů ve Vašem těle. Při přibývajícím množství svalů, zvyšujete Vaši spotřebu energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalorií a pomáhá Vám snižovat podíl tělesného tuku. Nízký BMR činí zbavování se tuku s snižování celkové tělesné hmotnosti mnohem těžší.
 • Viscerální tuk - tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblastí břicha, obzvlášť u žen v menopauze. Zjištění množství viscerálního tuku a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí - srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd.
 • Navíc určí rozmezí zdravého tělesného tuku u dospělého i u dítěte: váha automaticky porovnává procento tuku s procentem tuku zdravého člověka (stanoveno světovou zdravotnickou organizací na základě dlouhodobých výzkumů) a výsledek zobrazí na displeji ve čtyřech stupních.

Technické parametry:

 • paměť pro 8 osob a 1 pro hosta,
 • procento tělesného tuku - 0,1 %,
 • procento tělesné vody - 0,1 %,
 • podíl svalové hmoty - 0,1 kg,
 • denní příjem kalorií - kcal/kJ,
 • kapacita vážení - 150 kg,
 • přesnost vážení - 100 g.

Upozornění: Nový moderní design s velkým černým displejem, s výraznými bíle svítící číslicemi. Baterie součástí balení.

Související články:

Jak váhy s analyzátory tělesného tuku vlastně fungují?
Popis funkcí digitálních vah Tanita

Dotaz

 • Fitness007.cz dne 2. 4. 2013 v 13:26 napsal: Reagovat

  [quote name="Roman Durďák"]Dobrý den,zakoupil jsem tuto váhu a nějak se mě podle návodu nedaří zjistit svalová hmota, můžete poradit, zase tolik tlačítek tam néni a už jsem to podle popisu zkoušel xkrát.
  Tak se omlouvám, již jsem na to přišel - SUPER VÁHA.[/quote]

  Dobrý den,

  tak at dobře slouží, kdyby byl problém, stačí napsat.

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 1. 3. 2013 v 13:16 napsal: Reagovat

  [quote name="Lenka Hofmanová"]Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak veklá je plocha pro chodidlo, většina členů naší rodiny má velikost chodidla 41 a výše. V parametrech není nikde rozměr uveden. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne.[/quote]

  Dobrý den,

  plocha pro chodidlo je dostatečně velká i pro velikost 46.

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 16. 1. 2013 v 13:10 napsal: Reagovat

  [quote name="ferdinand"]Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jakém základě tato váha určí poměr tuku a svalové hmoty. Jen stouputím na váhu se mi zdá jako kravina.[/quote]

  Dobrý den,

  váhy Tanita pracují na základě elekt. proudu. Elektrody v chodidlových senzorech vyšlou slabý, naprosto neškodný proud tělem, tento signál prochází svalstvem rychleji než tukem a tím je váha schopna vyhodnotit poměr mezi svalovou a tukovou tkání, více info naleznete v popisu zboží ve článku - Jak váhy s analyzátory tělesného tuku vlastně fungují?

  Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám