Můj účet
Přihlášení
Menu

Fitness a suplementy

 • Základní kámen suplementace – Prom-in ATHLETIC VITA SOLUTION

  Základní kámen suplementace – Prom-in ATHLETIC VITA SOLUTION

  Postrádáte vyvážený a komplexní multivitamínový přípravek. Preparát, který by poskytoval základní mikroživiny, respektoval fyziologii i potřebu zatěžovaného organismu, a přitom nebyl znehodnocen složkami bránícími vstřebávání obsažených mikroživin. Chybí takový produkt i Vám? Ano? Tak následující článek právě pro Vás.

 • Lean Solution – Řešení pro boj s tukem

  Lean Solution – Řešení pro boj s tukem

  Jak docílit maximálního spalování tuku? Neexistuje zázračná formule, ale využitím základních principů lze dosáhnout skvělých výsledků. Jaké že to jsou? Promyšlený tréninkový plán a jeho důsledné dodržování. Adekvátně navržená výživová strategie a i zde preciznost v její aplikaci do vašeho každodenního života. Kvalitní doplněk výživy , který podpoří další spalování tuku nastartované tréninkem a výživou.

 • Aminokyseliny během zátěže? S Intra Amino od Prom-in ANO!

  Aminokyseliny během zátěže? S Intra Amino od Prom-in ANO!

  Novinka na trhu Athletic Intra Amino představuje ideální nápoj pro podporu vašeho výkonu. Spojení kvalitních BCAA, připravených fermentací přírodních zdrojů, elektrolytů, vitamínů a dvou dalších klíčových aminokyselin předurčuje tuto směs pro použití během výkonu u sportů, jako jsou např. crossfit, hokej, americký fotbal a mnoho dalších. Nápoj připravený z Intra Amino nejen, že podpoří váš výkon a osvěží příjemnou chutí, ale také oddálí únavu a zajistí optimální hydrataci.

 • (R)evoluce oblíbeného pure cfm

  (R)evoluce oblíbeného pure cfm

  Pure cfm  je velmi oblíbený protein a jeho popularita stále stoupá. co nás tedy vedlo k jehou, vylepšovat? doba jde dopředu a my rozhodně nechceme usnout na vavřínech. „cfmko“ je  základní univerzální protein , který najde využití u nejširšího spektra našich zákazníků. 

 • Bílkoviny - Co vše ovlivňuje potřebu bílkovin? 2.díl

  Minulý díl jsme zakončili doporučením potřeby bílkovin pro různé skupiny sportovců. Ale je celá řada situací, které tuto potřebu zvyšují…. Co vše tedy ovlivňuje naší potřebu bílkovin? Veškeré stresové situace: nemoc, užívání léků, chirurgické zákroky, psychické vypětí a …… pohybová aktivita, tedy trénink. A to je právě to, co nás zajímá.

Oblíbené články