Můj účet
Přihlášení
Menu

Anabolizéry: Top 9 nakopávačů! Jak vybrat správnou předtréninkovku?

Nazývají to různě. Předtréninkovka, nakopávače, anabolizéry nebo také N.O.čko. Směs více surovin, jejichž základní kameny jsou stimulanty jako taurin, kofein či tyrosin. Dále arginin, kreatin, citrulin, ornitin a beta alanin. Nakopávače jsou primárně určené na „nakopnutí“ před tréninkem. Cvičení je díky této směsce látek intenzivnější, což vede k rychlejšímu nárůstu svalové hmoty.

Předtreninkovky jsou jako jedny z mála doplňků, u kterých jé učinek zaznamenatelný ihned po první dávce. Můžeme již při prvním tréninku pociťovat větší prokrvení a „napumpovanost“, zvýšení síly, lepší soustředění se i přísun psychické energie. Tyto aspekty mohou učinit trénink kvalitnější, v důsledku čehož, za splnění dalších důležitých podmínek, můžete dosáhnout zlepšení ve svalovém rozvoji. Musíme samozřejmě splňovat i další podmínky jako je dostatečný přísun živin, odpočinek a regenerace. Každý už snad ví, že svaly neroustou při cvičení, ale po cvičení v regeneraci.


Nepodléhejte panice, když odezní první „nakopnutí“ a vám  se bude znát, že ty nejvtětší účinky odeznívají. Není tomu tak, účinek NOčka trvá stále, ale už je v maximální výši, dojde k tak zvanému. nasycení. Když byste zkusili na nějaký ten týden vysadit, napumpování bude rázem slabší. Tělo začne být nasycené zhruba po 14 dnech pravidelného užívání N.O.čka (nakopávače).

Pocitová imunita vůči nakopávačům
Někteří lidé jsou vůči pocitovým účinkům imunní. Nepociťují žádné mravenčení, štípání, brnění nebo zvýšenou stimulaci. Pokud se do této skupiny lidí řadíte, bohužel vám nezbude nic jiného než se s tím smířit. Ale nezoufejte. Nakopávače nejsou určeny jen k nakopnutí do tréninku. Mnozí právě nakopávače užívají jen z důvodu napumpování a lepšení  prokrvení svalů.

A které jste vybrali jako TOP9?

NUTREND N1 PRE-WORKOUT
Sestavený dle maximálních možností evropské legislativy. Obsahuje nejúčinnější látky, uznávané odbornou veřejností, které zaručí maximální efekt napumpování svalstva a posunutí hranice fyzického výkonu.


CZECH VIRUS BEAST VIRUS
BEAST VIRUS je špičkový předtréninkový suplement, obsahuje 9 perfektních synergicky fungujících látek, které jsou obsaženy v nejčistší formě a v optimálních dávkách.EXTRIFIT AGREZZ
Kombinace stimulantů produkce oxidu dusnatého, citrulinu, beta alaninu a argininu, stimulačních látek kofeinu a taurinu, dále extraktu z plodů pomerančovníku hořkého (synefrinu), ze zeleného čaje, extraktu z černého pepře (piperinu), cholinu, tyrosinu a DMAE.
PROM-IN ESSENTIAL NITROX PUMP 750G
Ověřené složky jako Beta Alanin a mikronizovaný kreatin monohydrát na podporu výkonu, A-AKG společně s citrulin malátem na podporu maximálního prokrvení, to vše ve vysoké koncentraci už v jedné odměrce. Tato speciální formule poskytne optimální podmínky na zvýšení tréninkové intenzity a oddálí únavu.

FA XTREME NAPALM VITARGO
Předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu „svalové pumpy” během vysoce náročných tréninkových seancí. Každá z fyziologicky aktivních složek byla vybrána tak, aby vyvolala co nejefektivnější dopad na Vaší muskulaturu. 
BRAINMAX 3.0 ANABOLIC DAGGER
Přírodní hormonální optimalizátor, který u mužů zvyšuje testosteron a současně balancuje estrogeny, způsobuje zvýšení fyzické i psychické houževnatosti, zlepšuje napumpování během tréninku a přivádí novou hladinu energie, motivace a chuti do tréninku.
CELLUCOR C4 50X PRE-WORKOUT
Rozpálí svaly, zaručí okamžitý nástup účinku, zajistí maximální napumpování a tím umožní vybudovat více svalové hmoty. Bezkonkurenční rozpustnost ve vodě zajišťuje ještě lepší vstřebávání a žádný z tradičních vedlejších účinků kreatinových doplňků.

BIOTECHUSA BLACK BLOOD NOX
Díky obsahu  10500 mg Beta-alaninu, AAKG a L-citrulin malátu je Black Blood NOX + doporučený pro ty, kteří chtějí být v posilovně nezastavitelný. Black Blood NOX + je předtréninkový přípravek, který obsahuje velké dávky všeho, co potřebujete pro efektivní trénink.
KEVIN LEVRONE LEVROPUMP
Moderní a ucelený předtréninkový výrobek, navržený ke stimulaci těla a k maximalizaci efektu „svalové pumpy”. Účinné látky jsou obsaženy v opravdu funkčním množství, nikoliv pouze pro etiketu! Doporučeno pro pokročilé cvičence, kteří jsou fyzicky aktivní během chvil nejvíce vyčerpávajícího, dlouhotrvajícího a silového tréninku.
 


 

Mohlo by Vás zajímat: 
SYNEFRINE NENÍ EFEDRIN, ale funguje!!
Základy suplementace: Suplementační pyramida – první stupeň
CREATIN: Jak to s ním vlastně je a jakou formu si vybrat?​


 

Dotaz na prodavače

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Dotaz

Recenze: *
         

Náš blog Radíme jak přibrat, zhubnout, mít energii nebo zdravě vařit