Můj účet
Přihlášení
Menu

Jak nabrat svalovou hmotu? Chcete konečně pořádné svaly?

Potýká se s tím asi každý, kdo cvičí s vizí nabrat nějaké to kilo zdravé svaloviny. My máme jednoduchý stručný návod, co a jak! 

Víc bílkovin nebo sacharidů?

Často špatně zodpovězená otázka. Při nabírání svalové hmoty, ač se tomu někteří budou divit, základem by měli být sacharidy. Proč? Po cvičení je svalový glykogen vyčerpaný. Pomocí rychle stravitelných sacharidů jako je dextróza a maltodextrin zvýšíte hladinu inzulínu, který podpoří ukládání glykogenu. Současně inzulín slouží jako přenašeč aminokyselin a živin do poškozených svalových buněk. Jak mnoho studií ukazuje, po tréninkový příjem sacharidových a proteinových suplementů podporuje anabolickou reakci, což znamená nárůst svalové hmoty.

Kreatin pro objem svalů

U kreatinu je vědecký dokázáné, že při jeho užívání dochází k nárůstu aktivní svalové hmoty, nárůstu síly a oddaluje svalové vyčerpání cca o 20 %. Není divu, že se jedná o nejoblíbenější doplněk stravy vůbec. Díky němu se správným cvičením a dobrou stravou zvládnete nabrat několik kilogramů za pár týdnů.

Glutamin

V těle zastupuje nejrozšířenější aminokyselinu, a to dokonce až z 60 % celkového množství, ale pokud se rozhodnete začít s nabíráním svalové hmoty a začít pořádně makat, její zásoby se rychle vyčerpají. Glutamin nese zodpovědnost za udržování dusíku, detoxikaci amoniaku a regulaci rovnováhy aminokyselin. 

Vitamíny a minerály

Pokud bychom chtěli fungovat, natož tvořit svaly pouze z bílkovin, tuků a sacharidů, naše tělo by po několika měsících přestalo fungovat. Vitamíny a minerály jsou látky nezbytné pro biochemické reakce v našem těle. Vitamíny například pomáhají spouštět chemické procesy a řídit jejich rychlost. 

Tak teď když všechno víte, není nic jednoduššího než nakoupit dózy s prášky a začít. Najednou tu vyskočí otazník, kolik toho užívat? Kdy? Nejím toho málo? Nebo moc? Máme tu jednu možnost, která za Vás vyřeší všechny tyto otázky a vy budete vědět, že Vašemu tělu dodáváte to nejlepší, a hlavně ve správném množství! A jak se to řešení jmenuje? 


REFLEX ONE STOP XTREME  – Extrémní, toto slovo opravdu říká to, co “All in” gainer pohltil. Všechno vyladěno na maximum, každá samostatná složka je z těch nejlepších surovin v nejideálnějším poměru, aby zajistila absolutní účinnost. Žádná zbytečná aditiva, zbytečně přidané látky. Navíc je v tomto produktu vylepšená vstřebatelnost, aby si tělo opravdu dokázalo vzít všechno, co produkt poskytuje. A co víc? One stop xtreme nabízí jednu nepřekonatelnou formuli. Quattro, což je patentovaná bílkovinná směs s postupným uvolňováním, kvalitní organická sacharidová směs s nízkým GI, přes 10 g BCAA a navíc 3 g leucinu, glutaminu, kreatinu a beta alaninu. Prostě ten nejlepší základ, navíc se může chlubit i takovými detaily, jako přidané trávicí enzymy, probiotika, vitamíny a minerály v chelátové formě.  

NÁŠ TIP! Právě probíhá TOP AKCE 4+2kg ZDARMA! 


Zajímají Tě podobné články? 

Chceš se dozvědět víc o Kreatinu? Tak klikni TADY!Pro více informací o Suplementačí pyramidě:
1. díl ZDE   2. díl ZDE


Sleduj nás na sociálních sítích:

      

 

Dotaz na prodavače

  • 6. 5. 2018 v 10:31
    Miroslav Dráb
    Reagovat
    Dobrý den.Jaká je cena za toto balení? Hezký den.

Dotaz

Recenze: *