Můj účet
Přihlášení
Menu

Nové výdejní místo na Praze 4 - Olympia Fitness Opatov

Je tomu tak. Posloucháme naše zákazníky a máme tu další pobočku, kde si můžete vyzvednout své objednávky. Nyní si můžete objednat zboží na našem eshopu a dojít si ho vyzvednout do Olympia Fitness Opatov. 

Jak to funguje? 

Všechny objednávky budeme do fitka zavážet zatím v pondělí, ve středu a v pátek. Pokud si stihnete udělat objednávku v den svozu do 10:00h, bude ve fitku již ten samý den připravena k vyzvednutí v odpoledních hodinách, pokud si uděláte objednávku např. v pátek večer, bude objednávka připravena k vyzvednutí v pondělí v odpoledních hodinách. Vždy vám přijde SMS a mail s časem od kdy tam vaše objednávka bude připravená k vyzvednutí. Prosíme VŽDY o vyčkání na sms, objednávky tam opravdu dříve nebudou!

Doporučejeme platbu kartou online nebo Online převodem z vaší banky, platba je připsána hned a zboží si stačí již jen vyzvednout. Ve fitku je objednávky možnost platit pouze v hotovosti, nelze na místě použít platební kartu. Na vyzvednutí máte 6 dní. Opatov má otevřeno každý den. 

Kde se fitko nachází? 

Olympia Fitness Opatov se nachází asi 2 minuty pěšky od zastávky Na Kateřinkách, kde jezdí linka autobusu 136, 213, 906, 911 a 363. Fitko je také vzdáleno 12 minut chůze od stanice metra Opatov a 15 minut od stanice Háje. Objednávku si můžete vyzvednou kdykoliv v otevírací době fitness centra, takže klidně i v devět večer. 

Znáš Olympia Fitness Opatov?

Tohle fitko otevřel Tomáš Bureš, a přestože je pro širší věřejnost, i tak si zachovalo svoji hadcore tvář. Zatrénuje si tady jak zkušený bodybuilder, tak člověk, který chce s posilováním začít nebo už nějakou dobu cvičí a chce dát svému koníčku „výraznější“ tvář.

Skvělý trénink vám zaručí stoje Hammer Strenght, Life Fitness a nechybí ani oblíbená a velice známá značka Grün Sport. Některé stroje nechal Tomáš vyrobit přímo na míru na základě svých mnohaletých zkušeností. V aerobní zóně najdete skvělé CYBEX Arc Trainery, běžecké pásy Life Fitness a naše už známé „schody do nebe“. 

Můžeš si rovnou zacvičit

Pokud nechceš jít jen tak pro objednávku, spoj to s tréninkem. :) Ke každé objednávce máš 10% slevu na jednorázový vstup.

Opatovská 1754/14
Praha 4 – Opatov
 
Otevírací doba:
Pondělí-Pátek: 6:30 – 22:00
Sobota – Neděle: 8:00 – 21:00
Svátky: 8:00 – 21:00


V druhém fitku Tomáše Bureše na Hostivaři natáčíme tréninková videa, brzy se těš i na video z Opatova! Tady třeba trénink s Terezou a trenérem Jirkou Vackem video pro holky na nohy a zadek, ale můžou si ho dát i kluci. 

Mohl by se ti hodit i celý tréninkový plán?

Tréninkový plán na 4 dny

Nevíš, jak sestavit tréninkový plán? Rádi ti pomůžeme. Společně s trenérem Jirkou Vackem jsme dali dohromady a natočili několik tréninků.

Sleduj nás i na sociálních sítích:

Dotaz na prodavače

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Dotaz

Recenze: *
         

Náš blog Radíme jak přibrat, zhubnout, mít energii nebo zdravě vařit