Můj účet
Přihlášení
Menu

Porovnání sirupů. Zero sirup. Zero topping. Který je nejlepší do diety?

Zero sirup, zero calories, zero topping. Každý z nás má v okolí někoho, kdo si v těchto pochoutkách libuje a možná jste to i vy sami. Provedli jsme pro Vás odbornou analýzu, dobře prostě je to obyčejná porovnávačka těchto sirupů, abyste si mohli ujasnit a vybrat si, který pro Vás bude ten pravý. Jdeme na to!

Nebudeme srovnávat všechny příchutě, protože každá značka má u svého sirupu více méně stejné složení. Vybrali jsme tedy klasiku a to čokoládový sirup. 

Začneme tím klasickým, který seženeme v každé sámošce či marketu. Ve 100 gramech to dělá cca 258 kalorií, 65 gramů sacharidů a z toho 60g cukrů. Pořádná bombička, ale za to chuť je věšinou skvělá, pokud Vám ji tedy neznechutí ten obsah cukrů. A teď jedeme na ty “naše”. Všechny sirupy mají proklik, takže pokud Vás bude zajímat víc, stačí kliknout. :) 


1. Začneme klasikou MyProtein Sugar Free Syrup. Ve 100 gramech je pouze 5 kalorií, 0,7 gramu sacharidů z čehož je jen 0,1 gramu cukru. Do dietky senzace, ale co si budem. Chuťově tento sirup není dvakrát velká hitparáda. 
 

 

 

 

2. Czech Virus a jejich Zero Syrup (Low calorie syrup) za nás chuťově moc dobrý a dle našich statistik i za Vás. Ve 100 ml je ukryto také velmi málo kalorií a to 6. Dále tam je 1,7 gramu sacharidů a z toho pozor pozor 0 cukrů. Jediný sacharid, co se tam skrývá je vláknina, takže vlastně pořád ta nula cukru. 

 


3. Další čokoládový sirup je z dílny Walden Farm Near Zero, který je ze všech zero sirupů barvou nejvíce podobný čokoládě. A jak je na tom složením. Tady se nám to malinko navyšuje. Ale nic vážného. 100 gramů a 16,3 kalorií, to není zase taková trága ne? Protože je tam jen 1,9 gramů sacharidů a 0,9 gramů cukru. 

 


4. Další v řadě je nastoupený nováček, mezi našimi sirupy Bulk Powders Zero Calorie Syrup. A pozor tohle je absolutní vítěz kalorického souboje, protože má ve 100 gramech 4 kalorie a dál? Samá nula! Nula sacharidu a nula cukru. Ale největším překvapením je chuť, mnohem lepší než MyProtein a srovnat by se dal s tím od Czech Virus či Frankys Bakery. 

 


5. A to je předposlední účastník naší porovnávačky Zerup Frankys Bakery. Sirupy, který nám mizí z regálů rychlostí blesku. V počtu kalorií je s číslem 9 ve 100 gramech někde uprostřed seznamu sirupů. Sacharidů má 2,1g, v čemž je 0 cukru a 2g vlákniny, takže opět super. Vyrábí se ve všedních i nevšedních příchutích a jsou supr.
 

 

6. Jako poslední je Zero Topping od Bodylabu. Tento sirup je poslední i první. Nutričně se opravdu na příčku vítězů opravdu usadit nemůže protože ve 100 gramech má 166 kalorií, což je 4x víc než všechny zmiňované sirupy dohromady. Taky více než půlka (54g) je tvořena sacharidy, ale cukr žádný. S tímto počtem sachrů a kalorií, bychom ZERO nazvali jako takový klam, ačkoliv je mířeno na ZERO cukru. Zlatou medaili by ale rozhodně dostal za chuť, ta je totiž hodně podobná klasickým sirupům. 

 

Tak to bychom měli. Naše skromné porovnání sirupů je u konce. Další obrázek je na Vás, který si vyberete. Na jeho použití existuje snad nekonečno možností. Dá se použít na lívance, do jogurtů, tvarohů, krémů, na koláče a na buchty, do zmrzliny napadá vás ještě něco? Napište nám, jaké je Vaše nejoblíbenější použití! 

Dotaz na prodavače

  • 13. 6. 2018 v 13:36
    Lucie Petružálková
    Reagovat
    Máte nějaké zero sirupy, které NEOBSAHUJÍ sorbát draselný, benzoát sodný?

Dotaz

Recenze: *
         

Náš blog Radíme jak přibrat, zhubnout, mít energii nebo zdravě vařit