Můj účet
Přihlášení
Menu

Prom-in Pentha Pro dokonalý vícesložkový protein. NOVÁ PŘÍCHUŤ!

Protein, který není zatížen žádnými chemickými aditivy, jakými jsou např. aromata, barviva nebo sladidla. Jedná se o produkt výhradně ochucený přírodním extraktem z rostliny stévie, který doplňuje už tak delikátní chuť. Tímto spojením vzniká produkt, který v porovnání s ostatními vyniká příjemnou chutí a krémovou konzistencí. Věříme, že ti, kteří jsou zaměřeni na zdravý životní styl a co nejpřirozenější stravu, si ho zamilují. Tento produkt, který splní nejnáročnější požadavky vrcholového sportovce, poskytne kvalitní živiny pro sportující děti, ale také dokáže poskytnout živiny pro kojením zatíženou maminku, možná není produktem zaměřeným na masu lidí, ale na zákazníka, který ocení unikátní směs čistě přírodních, šetrně zpracovaných zdrojů bílkovin v kombinaci s jemným přírodním ochucením.

PENTHA PRO® – Výhradně nejkvalitnější zdroje bílkovin

Mnoho výrobců nabízí směsi syrovátkových bílkovin, ale zatím ignorují poslední výzkumy i praxi specialistů na výživu. Ptáte se proč? Možná za tím stojí příliš konzervativní přístup. Syrovátkový protein je bezesporu skvělý zdroj bílkovin, který nabízí vynikající Amino spektrum společně s mnoha zdravotními benefity. Nějak se ale pozapomnělo na to, že v kombinaci s dalšími zdroji bílkovin vzniká synergický efekt ve smyslu 1:1=3. Právě proto jsme šli dál a použili směs těch nejkvalitnějších zdrojů bílkovin. Základ produktu tvoří kombinace syrovátkových proteinů a izolátu mléčného proteinu doplněna o vaječný albumin v poměru respektující poslední výzkumy.

Nová příchuť vanilka! 

PENTHA PRO® – Zdroje bílkovin pod drobnohledem

  • 50 % obsahu bílkovin tvoří syrovátkový protein zpracovaný nejšetrnější metodou křížové mikro filtrace (CFM), díky které získáme bílkovinu se zcela neporušenou strukturou.
  • 5 % obsahu bílkovin tvoří značkové peptidy syrovátky, které nabízí stimulaci trávení a rychlý start regeneračních procesů.
  • 35 % obsahu bílkovin tvoří nejdražší, ale také nejperspektivnější zdroj bílkovin ve výživě, a to izolát mléčného proteinu, který je zdrojem micelárního kaseinu v čistě přírodní podobě. Zdravotní přínosy tohoto zdroje bílkovin dalece přesahují hranice sportu.
  • A konečně se svými 10 % obsahu bílkovin doplňuje celou směs vaječný albumin, který je jediný ze všech zdrojů bílkovin teplem denaturován. Proč? Jednoduše proto, abychom zajistili optimální stravitelnost. Díky tepelné úpravě se výrazně zlepší stravitelnost tohoto vynikajícího zdroje aminokyselin a vhodně doplní celkové Amino spektrum našeho produktu.
     

PENTHA PRO® – V čem je výjimečná?

Ideální kombinace bílkovin pro použití po tréninku, ale také kdykoli během dne.
Zcela přírodní proteinový doplněk, ochucený pouze extraktem z rostliny stévie
Krémová chuť díky horkou parou zpracovanému ovsu
Minimalizovaná inzulinová odpověď organizmu díky specifické směsi bílkovin
Podpora spalování tuku díky vysokému podílu micelárního kaseinu
Přirozený zdroj vápníku a minimální obsah laktózy
Cílené použitá směs enzymů s protizánětlivým účinkem (bromelain, papain) a laktázy pro neštěpení zbytkové laktózy.

Mohlo by Vás zajímat: Vícesložkové proteiny. Stačí mi jen vícesložka? Který je nejlepší?


Související články:
ŽENY A PROTEINY: KOMPLETNÍ PRŮVODCE
PROTEINY: DÁVKOVÁNÍ, KDY A JAK UŽÍVAT PROTEIN?
CHCI NABRAT SVALOVOU HMOTU - TEORIE VÝŽIVY A PŘIBÍRÁNÍ VÁHY

     

Zdroj: prom-in.cz

Dotaz na prodavače

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Dotaz

Recenze: *