Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 00738

Reflex Diet MRP 2,4 kg

Reflex Nutrition Diet MRP 2,4 kg - vhodný jako součást nízkoenergetické diety, Diet MRP® nahrazuje jedno kompletní jídlo a svým složením garantuje vyvážený obsah bílkovin, pomalých sacharidů a tuků, ve spojitosti s kompletním spektrem vitamínů, minerálů a

sekce
Vícesložkové proteiny
Výrobce:
Reflex Nutrition
balení
1500-2500 g

1 449 Kč (sleva 10%)

1 299 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Diet MRP 2,4 kg Reflex Nutrition

Diet MRP® - Ultra kvalitní náhrada stravy

Přijímat zdravé kalorie prostřednictvím nízkoenergetické stravy není při současném "rychlém" životním stylu vždy snadné, dietní strava sebou obvykle přináší nedostatek některých důležitých živin a mikroelementů. Diet MRP® je vhodný jako součást nízkoenergetické diety, Diet MRP® nahrazuje jedno kompletní jídlo a svým složením garantuje vyvážený obsah bílkovin, pomalých sacharidů a tuků, ve spojitosti s kompletním spektrem vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Diet MRP je klasickou ukázkou naší filozofie a závazku přinášet seriózní vědecké poznatky na trh sportovní a doplňkové výživy. Parametry tohoto produktu odpovídají nejnovějším normám EU (96/8/EC), které nastavují náročná kriteria v kategorii "Potraviny určené pro využití v rámci nízkoenergetických diet zaměřených na snížení tělesné hmotnosti" (”Foods intended for use in energy-restricted diets for weight reduction”).

Unikátní proteinová směs obsahující micelární kasein & Nativní syrovátkový izolát

Diet MRP® nabízí velice kvalitní směs bílkovin pocházející z pěti zdrojů: micelární kasein, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, Nativní syrovárkový izolát, izolát vaječné bílkoviny a proteinový izolát z evropského hrachu. Hlavní proteinovou složkou produktu v nejvyšším zastoupení je micelární kasein, který nabízí kvalitní systém s postupným uvolňováním aminokyselin a to díky formě micel ve které je zpracován. Nativní syrovátkový izolát je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Základem proteinového izolátu z hrachu je bílkovina speciální odrůdy hrachu setého (Pisum Sativum), pěstovaného v severní Evropě. K extrakci bílkoviny je využívána pouze voda a to bez použití chemických prostředků. Výsledkem je instantní prášek, perfektní chuti a stravitelnosti, který snese srovnání s těmi nejkvalitnějšími zdroji aminokyselin jako je syrovátková bílkovina a vaječná bílkovina.

"Protein Tested"

Diet MRP® je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025.

Organické "celozrnné" sacharidy s nízkým GI & trehalóza

Diet MRP® obsahuje sofistikovanou směs sacharidů s nízkým glykemickým indexem. Základ tvoří ovesné vločky, ječmen, trehalóza a fruktooligosacharidy, které se velmi pomalu odbourávají a nabízejí přísun pomalé energie v dlouhodobém horizontu. Produkt neobsahuje dextrózu, sukralózu a další "rychlé" sacharidy, které naleznete obvykle v "mass-marketingových" produktech, zaměřených pouze na nízkou cenu a na chuť.

Špičková směs vitamínů a minerálů & Lactospore

Diet MRP obsahuje unikátní směs vitamínů a minerálů, které jednoduše v jiné náhradě stravy nenaleznete. Každá dávka Diet MRP obsahuje vysokokvalitní směs minerálů vázaných na aminokyseliny = cheláty (produkt neobsahuje levné oxidové formy minerálů). Chelát, znamená vazbu minerálu na aminokyselinu. Právě v této formě jsou vázány minerály v přírodě, např. v listu špenátu. Jedná se o nejvyužitelnější možnou formu Diet MRP obsahuje vitamín E v bioaktivní formě Delta GOLD tokotrienolů, vitamín K v bioaktivní formě Menaquin GOLD MK7, kompletní B komplex a probiotické kultury Lactospore.


Doporučené dávkování:

 • Produkt je vhodný jako součást nízkoenergetické diety.
 • Rozmixujte 80g (cca dvě a půl odměrky) ve 450ml vody, nejlépe ve shakeru, nebo mixéru.
 • V případě požadavku snížení hmotnosti, nebo odbourávání tuku, nahraďte dvě denní jídla tímto produktem (=2 dávky denně).
 • V případě požadavku udržení dosažené snížené hmotnosti, nahraďte tímto produktem jedno jídlo denně(1 dávka denně).

Garance společnosti Reflex Nutrition

Inovační technologie
Produkty ověřené klinickými studiemi
Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

Reflex-nutrition-fitness007-001

DOTAZY / RECENZE

 • Jana Vesela dne 12. 10. 2017 v 22:14 napsal: Reagovat

  Dobry den, mate v planu v nejblizsim tydnu naskladnit cokoladovou prichut? Dekuji

 • Martin dne 13. 10. 2017 v 12:12 napsal: Reagovat

  Dobrý den, rádi bychom naskladnili, bohužel není momentálně k dispozici od výrobce, termín naskladnění neznáme. Pokud si u jakéhokoliv produktu kliknete na políčko HLÍDAT DOSTUPNOST a zadáte svoji emailovou adresu, obdržíte ihned při naskladnění produktu informační email, že byl produkt naskladněn. Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám