Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -40%
  • Katalogové číslo: 160309

Reflex HMB 90 kapslí 2 + 1 ZDARMA

Reflex Nutrition HMB 90 kapslí 2 + 1 ZDARMA neboli beta-hydroxy-beta-metylbutyrát je dobře známým doplňkem, který lze doporučit všem jedincům orientovaným na růst svalové hmoty a regeneraci.

sekce
Glutamin , HMB
Výrobce:
Reflex Nutrition
balení
2x90 kapslí + 90 kapslí kapslí

1 797 Kč (sleva 40%)

1 078 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

HMB 90 kapslí 2 + 1 ZDARMA výrobce Reflex Nutrition

 


AKCE: Při zakoupení 2ks produktů Reflex Nutrition HMB 90 kapslí obdrříte 1ks Reflex Nutrition HMB 90 kapslí v běžné ceně 599Kč zcela ZDARMA. Akce platí pouze do vyprodání zásob.

 


HMB neboli beta-hydroxy-beta-metylbutyrát je dobře známým doplňkem, který lze doporučit všem jedincům orientovaným na růst svalové hmoty a regeneraci.

Sám o sobě je velice účinný a efekt lze posílit i v kombinaci s jinými doplňky. Jde o metabolit aminokyseliny leucin, který je v malém množství přirozeně vytvářen v těle při proteinové syntéze.

Hlavní benefity:

  • 500 mg HMB v každé kapsli
    garance kvality a účinnosti značky Reflex Nutrition

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. Internetové stránky a odborná literatura však ještě stále nabízejí dostatek dostupných, objektivních informací o aktivních látkách v tomto produktu.

Vysoká kvalita, původ a čistota použitých složek + minimum balastních aditiv.

Hlavní filozofií všech produktů Reflex Nutrition je maximální kvalita a čistota použitých surovin s minimem balastních aditiv. Proto je také použita výhradně forma kapslí. Značka Reflex Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou ve vysokém počtu případů tvořit až 50% tablety.

Balení: 2 x 90 kapslí + 1 x 90 kapslé ZDARMA

Dávkování:

  • Tréninkové dny: Berte 3 kapsle 20-30 min. před tréninkem a další 3 kapsle ihned po tréninku s po-tréninkovým nápojem.
  • Netréninkové dny: Berte 3 kapsle před snídaní a další 3 kapsle před večerním jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti a mladistvé do 16 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na chladném a suchém místě.

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám