Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -15%
 • TOP 30 produktů
 • Akce měsíce
 • Doprava zdarma
 • Katalogové číslo: n0070
 • Průměrné hodnocení
  Hodnotili již 4 zákazníci.

Reflex One Stop Xtreme 4,35 kg + Reflex One Stop Xtreme 2,03 kg ZDARMA

Reflex Nutrition One Stop Xtreme 4,35 kg  je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let! Koncepce celého produktu vychází z jediného cíle – enormní nárůst svalové hmoty.

sekce
Formule vše v jednom
Výrobce:
Reflex Nutrition
balení
4350 g

2 599 Kč (sleva 15%)

2 199 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava GLS od 69 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

Reflex One Stop Xtreme 4,35 kg + Reflex One Stop Xtreme 2,03 kg ZDARMA


AKCE: Při zakoupení Reflex One Stop Xtreme 4,35 kg obdržíte Reflex One Stop Xtreme 2,03 kg v ceně 1219Kč zcela ZDARMA.

AKCE: ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE PLATÍ POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.


One Stop XTREME je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let! Koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty. Základ One Stop XTREME tvoří patentovaná směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro®, která je jako VŽDY v každé výrobní šarži produktu testována na garantovaný obsah použitých bílkovin a aminokyselin

55 g speciální směsi bílkovin s postupným uvolňováním Quattro 

Pravděpodobně nejsofistikovanější směs bílkovin a aminokyselin, která byla doposud vyvinuta a kterou nenaleznete v žádném jiném produktu. Základ tvoří kombinace dvou speciálních hydrolyzátů syrovátkové bílkoviny, bioaktivní syrovátkové bílkoviny a micelárního kaseinu.

Jednoduše řečeno – čtyři nejlepší mezi všemi!

Jak speciální směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro® funguje?

K maximálním výsledkům, potřebujete ty nekvalitnější bílkoviny, peptidy a aminokyseliny, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech. Těmi nejkvalitnějšími zdroji jsou syrovátková bílkovina a micelární kasein. Nicméně One Stop XTREME neobsahuje jenom „nějaký“ syrovátkový protein a „nějaké“ další bílkoviny. Základ tvoří dva speciální typy syrovátkového hydrolyzátu, což je vlastně bílkovina naštěpená na řetězce aminokyselin (peptidy) a volné aminokyseliny.

 • První složkou je tedy tzv. HIGH DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštepená pod nejvyšším stupněm hydrolýzy. HIGH DH obsahuje vysoký poměr volných aminokyselin, di a tri peptidů (řetězce dvou až tří aminokyselin). HIGH DH frakci vstřebává naše tělo nejrychleji, doslova ve vteřinách.
 • Další složkou je LOW DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštěpená pod nízkým stupněm hydrolýzy. LOW DH obsahuje vysoký poměr tzv. oligopeptidů a polypeptidů, tedy řetězců aminokyselin. LOW DH je tak po HIGH DH druhou nejrychleji se vstřebávající bílkovinou.
 • Třetí složkou je tzv. výběrový bioaktivní syrovátkový koncentrát, v kombinaci s CFM syrovátkovým izolátem (vysoký obsah BCAA a bioaktivních frakcí)
 • Čtvrtou složkou je čistý ultrafiltrovaný micelární kasein, který se vstřebává nejpomaleji a zásobuje tak organizmus esenciálními aminokyselinami po dobu delší než čtyři hodiny.

Pouze špičková kvalita: One Stop XTREME neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je sojový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek a další.

Obsahuje organické sacharidy s nízkým GI 

Základ sacharidové směsi tvoří organické vločky a organický ječmen, které jsou bohaté na přírodní formy vitamínů, minerálů a dietní vlákniny. Tato směs je doplněna o Trehalózu, speciální formu sacharidu s nízkým GI. Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Skládá se ze dvou molekul glukózy, které jsou mezi sebou spojené 1,1–vazbou.Již skutečnost, že trehalóza může být syntetizována třemi různými způsoby, naznačuje, že je tato látka v těle velice významná. Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání.

Aditivum 3.000 mg mTOR L-Leucinu

Je známo, že L-Leucin je nejsilnější aminokyselinou ze všech esenciálních aminokyselin.

10.320 mg BCAA v každé dávce

Díky použití bílkovin s vysokým obsahem BCAA (zdroj fermentace), obsahuje každá dávka One Stop XTREME 10.320 mg BCAA v rámci použitých bílkovin. Pokud přičteme aditivum mTOR L-Leucinu, který je také jednou z BCAA aminokyselin, dostaneme neuvěřitelný součet 13.320 mg BCAA!

5.000 mg patentovaného Creapure® kreatin monohydrátu

Creapure® je považován za nejúčinnější dostupný kreatin na současném trhu.

Prověřená, funkční dávka Beta-Alaninu

Každá dávka One Stop XTREME obsahuje 1.800 mg beta-alaninu.

10.000 mg Glutaminových peptidů

Glutaminové peptidy vstřebává tělo mnohem snadněji než samotný L-Glutamin, což má svůj význam zejména u produktů typu One Stop XTREME, kde absorpci ovlivňují další bílkoviny a aminokyseliny.

Plnohodnotné dávky vitamínů

Se 100% DDD všech důležitých vitamínů (pozn. pro 2 dávky denně) je One Stop XTREME naprostým unikátem mezi formulemi all-in-one.

Monomethionin zinku, citronan hořečnatý a Avena Sativa

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat výhody této kombinace, nicméně vlastní zkušenost Vám dá jednoznačnou odpověď..

Obsahuje stabilní probiotické kultury a trávící enzymy 

Probiotické kultury LactoSpore® a komplex enzymů Digezyme® napomáhá při trávení a vstřebávání živin. Další složkou je BioPerine® , který zvyšuje využitelnost jednotlivých ergogenů.

REFLEX NUTRITION Vás bude plně podporovat po celou dobu Vaší cesty

Pokud chcete využít maximálně potenciál One Stop XTREME, je důležité se ujistit, že Vaše tréninkové návyky jsou nastaveny správně. Níže je uvedeno několik kroků, které je třeba dodržovat. V případě potřeby můžete také kontaktovat náš tým odborných poradců.

Krok 1:
Cvičte 3-4 x týdně a to s volnými zátěžemi (jednoruční a nakládací činky), zařaďte také „doplňkově“ kardiovaskulární trénink. Při posilování se zaměřte na tzv. „dvoukloubové cviky“, tedy bench press, dřepy s činkou, mrtvé tahy a přítahy činky v předklonu. Tyto čtyři cviky nejvíce stimulují proteosyntézu, tedy tvorbu svalové hmoty.

Krok 2: 
Jezte 6 jídel bohatých na bílkoviny denně. Doporučujeme příjem 2g bílkovin na každý kilogram Vaší tělesné hmotnosti, např. je li Vaše hmotnost 75 kg, potřebujete přijmout 150 g bílkovin denně. Ujistěte se, že každé jídlo obsahuje zdravé formy sacharidů a tuků. Nejjednodušší cestou jak toto vše zvládnout je přijímat tři kompletní porce jídel denně (snídaně, oběd, večeře), doplněné o další tři proteinové porce v rámci doplňků stravy, jako jsou proteinové nápoje, tyčinky atd. (dopolední svačina, odpolední svačina, druhá večeře).

Krok 3:
Připravte své tělo a mysl na každý trénink. Kromě koncentrace a vizualizace celého tréninku, doporučujeme zařadit před-tréninkové suplementy, které Vám umožní dostat z Vašeho tréninku maximum.

Krok 4:
Využívejte vždy v nejvyšší možné míře „tzv. ZLATÉHO ČASOVÉHO OKNA“, což je časový interval bezprostředně po tréninku, kdy je Vaše tělo energeticky vyčerpáno a co je hlavní – OTEVŘENO pro nadstandardní příjem důležitých aminokyselin, bílkovin, sacharidů a dalších živin. Berte jednu dávku One Stop XTREME bezprostředně po ukončení tréninku, aby jste si byli jistí, že Vaše tělo dostává vše co potřebuje.

Krok 5:
Zkontrolujte si, zda Vaše tělo dostává denně dostatečné množství všech důležitých vitamínů, minerálů a zdravých tuků (základ suplementační pyramidy). One Stop XTREME Vám poskytuje plné denní dávky vitamínů a minerálů. Pro příjem zdravých tuků doporučujeme konzumovat ryby 2-3x týdně, nebo doplňky stravy s obsahem nenasycených mastných kyselin jako je např. Omega 3, Krill Oil atd.

Balení: 4,35 kg

Doporučené dávkování:
Dávkování HARDCORE: rozmixujte 145 g přípravku (cca 4 a půl 60ml odměrky) ve 400ml vody. Doporučujeme použit šejkr. Denní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, další druhou dávku po ukončení tréninku, nebo odpoledne mezi obědem a večeří (netréninkové dny).

Dávkování FITNESS: rozmixujte cca 70 g přípravku (cca 2 odměrky) ve 400 ml vody. Doporučujeme použit šejkr. Denní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, další druhou dávku po ukončení tréninku, nebo odpoledne mezi obědem a večeří (netréninkové dny).

Doporučená kombinace s Creapure® Uptake System: Berte jednu dávku Creapure® Uptake System (28 g – dvě odměrky + 500 ml vody) ráno na lačno před snídaní. One Stop XTREME dávkujte po ukončení tréninku, nebo mezi obědem a večeří (netréninkové dny).

Příklad dvouměsíční HARDCORE kůry v kombinaci s ostatními produkty: Využijte princip tzv. zesilujícího potenciálu, první měsíc berte základní verzi One Stop, nebo Creapure® Uptake System. Druhý měsíc nasaďte v plných dávkách One Stop XTREME. Třetí měsíc pak můžete nasadit sofistikovanou kombinaci Performance Matrix a Growth Matrix.

Upozornění: Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Se sladidly. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Dotaz

 • Vladimír Veselka dne 1. 2. 2018 v 10:26 napsal: Reagovat

  Dobrý den, to už neni tak akce 4+2 kg ne stop extremu? Popřípadně kdy se bude opakovat?

 • Martin dne 1. 2. 2018 v 15:53 napsal: Reagovat

  Dobrý den, akce již bohužel skončila a jen tak se opakovat nebude (podobná akce je vyjímečná). Přeji pěkný den

 • Roman dne 4. 11. 2017 v 05:04 napsal: Reagovat

  Dobrý den rád bych se zeptal zda je lepší reflex one stop xtreme nebo reflex vegan protein

 • Martin dne 6. 11. 2017 v 10:33 napsal: Reagovat

  Dobrý den, jedná se o dva zcela rozlišné produkty, one stop xtreme je pokročilá anabolická (růstová) formule obsahující "vše v jednom", tedy proteiny, sacharidy, kreatin a další funkční látky, Vegan protein je "klasický" protein, ale jako zdroj bílkovin je zde použit izolát bílkoviny z hrachu. Oba produkty se tedy výrazně liší jak ve složení, tak v obsahu bílkovin i jejich zdroje, pokud vám jde primárně o nárůst svalové hmoty a síly a nemáte problém se syrovátkovou bílkovinou, One stop je jasná volba. Pokud hledáte alternativní zdroje bílkovin (rostlinného původu) pak bych volil Vegan protein. Přeji pěkný den

 • Vincent dne 26. 9. 2017 v 15:27 napsal: Reagovat

  Dobrý den, bude v dohledné době opět akce 4.35 + 2.1 kg/zdarma? Děkuji S pozdravem Vincent

 • Martin dne 26. 9. 2017 v 15:39 napsal: Reagovat

  Dobrý den, ano, během cca 2-3 týdnů bude opět tato super akce:-) Přeji pěkný den

 • Vincent dne 10. 7. 2017 v 22:48 napsal: Reagovat

  Dobry den. Rozhoduji se mezi gainery mutant mass, one stop xtr a extrifit hero. Vyuziti doplnek ke snidani a po silovem cviceni i basketbalu. Pro mensi narust sv. hmoty. Prosim o Vas nazor / doporuceni. Dekuji Vincent

 • Martin dne 11. 7. 2017 v 10:56 napsal: Reagovat

  Dobrý den, mezi uvedenými produkty je poměrně výrazný rozdíl, one stop xtr a extrifit hero jsou komplexní přípravky s obsahem funkčních látek a obsahem bílkovin kolem 40%, naproti tomu Mutant mass je klasický gainer s obsahem 20% bílkovin. one stop xtr a extrifit hero jsou určeny spíše pro pokročilé sportovce, spíše bych vám po silovém tréninku doporučil klasický proteinový přípravek, např. Extrifit CFM Instant Whey 80 2270g, sacharidy doplníte poměrně snadno běžnou stravou. Přeji pěkný den

 • Jakub dne 18. 6. 2017 v 14:32 napsal: Reagovat

  Dobrý den, zajímalo by mě, jaké je dávkování, jestliže sportuji každý den v týdnu několik hodin (fitness a cardio) a měl bych v plánu užívat pouze tento produkt. Má váha je cca 92kg. Děkuji

 • Roman Kovář dne 15. 5. 2017 v 09:50 napsal: Reagovat

  lze kombinovat ipact whey protein ráno a večer a reflex one stop xtreme po cvičení děkuji

 • Martin dne 15. 5. 2017 v 19:35 napsal: Reagovat

  Dobrý den, ano, kombinovat samozřejmě lze, jen je potřeba zohlednit obsah bílkovin, sacharidů.. a přizpůsobit dávkování vašim požadavkům. Přeji pěkný den

Recenze

 • Radek Příchovký dne 28. 5. 2018 v 15:33 napsal: Reagovat

  Totální raketa! kdo po tomhle nepřibral, tak at hleddá chybu ve stravě či cvičení, v doplňku to nebude..at to roste!! nebudou další příchutě?

 • Mistr Šplíchal dne 20. 4. 2018 v 08:45 napsal: Reagovat

  Podle mě nejlepší gainer, rostu po něm jako z vody. :D

 • Tereza dne 16. 4. 2018 v 15:48 napsal: Reagovat

  Chuťově to není žádná extra hitparáda, ale to složení je senzační!

 • Skrůža dne 12. 4. 2018 v 16:40 napsal: Reagovat

  Bomba akce, objednáno!!

Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám