Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -8%
  • Katalogové číslo: 007236

REJ Čaj Relaxace & Antistres 20 x 2g

REJ Čaj Relaxace & Antistres 20 x 2g - Čajová směs s uklidňujícími a antioxidačními účinky. Doporučuje Ing. Petr Havlíček.

sekce
ZDRAVÁ VÝŽIVA
Výrobce:
REJ s.r.o.
balení
20 x 2 g

49 Kč (sleva 8%)

45 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

RELAXACE & ANTISTRES - uklidňující čaj pro Váš aktivní životní styl výrobce REJ s.r.o.

Čajová směs s uklidňujícími a antioxidačními účinky. Doporučuje Ing. Petr Havlíček.


Současný životní styl se vyznačuje zvyšující se hladinou psychosociálního stresu. To se negativně podepisuje nejen na naší psychice, ale mnohdy i na zdravotním stavu. A stačilo by velmi málo, několikrát za den se na chvíli zastavit, odpočinout si a vyčistit hlavu od pracovních nebo osobních starostí, třeba i se šálkem kvalitního čaje. Nabízíme vám čaj, který vaše chvíle pohody zpříjemní svou chutí a díky obsahu protistresových bylin celkově pomůže zklidnit váš organismus.


Složení čaje bylo zvoleno tak, aby přírodní látky surovin pozitivně ovlivňovaly látkovou výměnu, podpořily trávení , povzbudily metabolismus a působily antistresově a detoxikačně:

  • Roiboos - Jihoafrická bylina nazývaná "červený čaj" neobsahuje kofein. Pozitivně působí při neurózách, stresu, úzkostných stavech, podráždění, nespavosti nebo bolestech hlavy. Díky vysokému obsahu antioxidantů pomáhá organismu v boji proti účinku volných radikálů.
  • Levandule – Bylina s velmi charakteristickou vůní, která má zklidňující účinky a pozitivně působí při bolestech hlavy, nespavosti, závratích, zažívacích obtížích a nervozitě.
  • Vitánie snodárná (withania) – Rostlina pocházející ze subtropických oblastí Blízkého východu a Afriky. Celkově zklidňuje a utišuje, posiluje činnost endokrinního systému, potlačuje úzkostné stavy a zlepšuje spánek narušený stresem.
  • Meduňka lékařská – Bylina s příjemnou citrusovou vůní, která pomáhá zklidnit organismus, navodit klid, pohodu a příjemnou náladu. Potlačuje podrážděnost, stavy žaludeční neurózy a zlepšuje spánek.

 

Hmotnost: 20x2g (20 nálevových sáčků)
Minimální trvanlivost: 24 měsíců
Vyrobeno v ČR

petr_havlicek_vite_co_jite

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám