Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -14%
 • Katalogové číslo: 007107
 • Průměrné hodnocení
  Nehodnotil ještě žádný zákazník.

REJ Detoxikace a Antioxidanty - čajová směs 20x2g

REJ Detoxikace a Antioxidanty - čajová směs 20x2g pomáhá eliminovat negativní vlivy špatného životního prostředí a nezdravého životního stylu jako jsou např. různá civilizační a psychosomatická onemocnění a intoxikace organismu z okolního prostředí.

sekce
ZDRAVÁ VÝŽIVA
Výrobce:
REJ s.r.o.
balení
20 x 2 g

49 Kč (sleva 14%)

42 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Detoxikace a Antioxidanty - čajová směs 20 x2g


Rozšířili jsme pro Vás úspěšnou řadu výrobků Víte,co jíte o další produkty - vysoce kvalitní čajové směsi pro celkovou očistu organismu.
Receptury čajů jsme samozřejmě opět vyvinuli ve spolupráci s Ing. Petrem Havlíčkem a věříme, že budou nejen prospěšné pro Váš organismus, ale zaujmou Vás i svou lahodnou chutí a vůní:


Čajová směs pomáhá eliminovat negativní vlivy špatného životního prostředí a nezdravého životního stylu jako jsou např. různá civilizační a psychosomatická onemocnění a intoxikace organismu z okolního prostředí.

DETOXIKACE & ANTIOXIDANTY - čistící čaj pro Váš aktivní životní styl
 

Složení čaje bylo zvoleno tak, aby přírodní látky surovin pozitivně ovlivňovaly látkovou výměnu, podpořily trávení , povzbudily metabolismus a působily antistresově a detoxikačně:

 • Pu-erh - čínský čaj zpracovaný dodatečnou oxidací čaje černého, obsahující přírodní látky s mírným antibiotickým působením a podporující trávení
 • Zelený čaj – vyrábí se z čajových lístků, které prošly minimální oxidací, má vysoký obsah antioxidantů a pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu
 • Kopřiva – bylina používaná při kloubních onemocněních a chudokrevnosti, obsahuje látky působící protiprůjmově a protivirově. Obsahuje chlorofyl, který působí povzbudivě na metabolismus
 • Noni – keř pocházející z Havaje, Francouzské Polynesie, Malaisie a Indie, plody noni obsahují látky posilující imunitu, působící detoxikačně a antistresově

 

Složení:

Současný životní styl se vyznačuje značnou intoxikací veškerého okolního prostředí a odporuje tomu, jak jsme geneticky nakódováni. Různá civilizační a psychosomatická onemocnění jsou díky nezdravému životnímu stylu a špatnému životnímu prostředí neustále na vzestupu. Proto chceme konzumentům nabídnout takový čaj, který pomůže tyto negativní efekty eliminovat.

Hmotnost 40g (20x2g)
Minimální trvanlivost 24 měsíců
Počet balení v kartonu 6
EAN 8594038913200

Složení:
Pu-erh 30%, zelený čaj 25%, černý rybíz-plod, kopřiva-list 10%, blahovičník list (eukalyptus), noni 1%, aroma.

Složení čaje bylo zvoleno tak, aby přírodní látky surovin pozitivně ovlivňovaly látkovou výměnu, podpořily trávení , povzbudily metabolismus a působily antistresově a detoxikačně:

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  
 • Fitness007.cz dne 8. 2. 2013 v 14:44 napsal: Reagovat

  [quote name="Kytička"]Dobrý den,
  ráda bych se zeptala, jak dlouho by se měl tento čaj pít. Jestli stačí vypít jedno balení v tom denním uvedeném množství nebo více balení? Děkuji moc za informaci.
  Jana[/quote]

  Dobrý den,

  složení čaje bylo zvoleno tak, aby přírodní látky surovin pozitivně ovlivňovaly látkovou výměnu, podpořily trávení , povzbudily metabolismus a působily antistresově a detoxikačně, bohužel není možné tvrdit, že by po jednom balení měl čaj tak blahodárné účinky, ani není možné určit, jak dlouho by jste měla čaj konzumovat, jde spíše o dlouhodobější záležitost.

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám